منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب سه بشقاب مینا کاری

قاب سه بشقاب مینا کاری
قاب سه بشقاب مینا کاری
قاب سه بشقاب مینا کاری
قاب سه بشقاب مینا کاری
قاب سه بشقاب مینا کاری
قاب سه بشقاب مینا کاری
قاب سه بشقاب مینا کاری
قاب سه بشقاب مینا کاری
قاب سه بشقاب مینا کاری
قاب سه بشقاب مینا کاری
قاب سه بشقاب مینا کاری
  • Stock: In Stock
  • Model: تابلو میناکاری
  • SKU: 901246

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب سه بشقاب میناکاری، یکی از زیباترین آثار هنر میناکاری در میان انواع قاب بشقاب های میناکاری شده محسوب می‌شود. این محصول در حقیقت، ترکیبی از چندین هنر و صنایع دستی است. طراحی قاب چوبی در کنار هنر میناکاری و نقاشی، جلوه زیبایی را برای این محصول به وجود آورده‌ اند. تابلو سه بشقاب میناکاری شده شامل یک قاب چوبی است که سه عدد بشقاب میناکاری در داخل آن نصب شده است. اندازه این بشقاب ها به ترتیب شامل بشقاب بزرگ، متوسط و کوچک می باشد. هر یک از این سه بشقاب، قطر متفاوتی دارند اما طرح هایی که از نظر هنر میناکاری برای آنها اجرا شده، شبیه به هم هستند.


نمای کلی قاب سه بشقاب میناکاری شده به رنگ های روشن انتخاب شده است؛ رنگ های آبی روشن و سفید همراه با نقش ها و طرح های آبی و سفید به صورت یک در میان، زیبایی این بشقاب های میناکاری شده را دو چندان کرده اند. خرید قاب سه بشقاب میناکاری شده از چند جهت برای شما مزایایی دارد؛ اول آنکه قیمت این محصول در مقایسه با تعداد آثار هنری میناکاری شده که در داخل قاب نصب شده است، بسیار مناسب در نظر گرفته شده، بنابراین به راحتی می توانید این محصول هنری را به عنوان یک هدیه و یا حتی هدایای تبلیغاتی خاص برای افراد خاص خریداری کنید.


از طرف دیگر قاب سه بشقاب میناکاری شده به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید آن را به صورت افقی یا عمودی بر روی دیوار نصب کنید. این طراحی، یک مزیت بزرگ است، چرا که در تغییر دکوراسیون می توانید موقعیت قاب را متناسب با فضایی که بر روی دیوار در اختیار دارید، نصب کنید.


طراحی هنر میناکاری برای بشقاب هایی که در محصول قاب سه بشقاب میناکاری شده به کار رفته در نمای کلی به صورت یک گل با گلبرگ های باز مشاهده می شود. این اثر هنری اگرچه ابعاد و اندازه های کوچکی دارد، اما بهترین انتخاب برای ایجاد یک تغییر زیبا در نمای اتاق مطالعه، سالن نشیمن و یا حتی دفتر کار در شرکت است. این محصول را می توانید به صورت اینترنتی در تعداد دلخواه سفارش دهید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.