منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

ست پروانه ملیله کاری

ست پروانه ملیله کاری
ست پروانه ملیله کاری
ست پروانه ملیله کاری
ست پروانه ملیله کاری
ست پروانه ملیله کاری
ست پروانه ملیله کاری
ست پروانه ملیله کاری
ست پروانه ملیله کاری
ست پروانه ملیله کاری
ست پروانه ملیله کاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

ست پروانه ملیله کاری یکی از زیباترین آثار صنایع دستی از گروه نقره کاری و ملیله کاری است. این محصول از سه عدد پروانه ملیله با اندازه های بزرگ، متوسط و کوچک تشکیل شده است که هر کدام در جایگاه خود، زیبا و جذاب هستند. این پروانه ها را می توانید در قالب یک قاب هنری شیک و با ارزش برای دوستان و همکاران خود خریداری نمایید و به عنوان هدایای تبلیغاتی نیز آنها را در تعداد عمده سفارش دهید. از طرفی دیگر هم می توانید پروانه ها را به صورت تکی در ویترین بگذارید و از نمای آن لذت ببرید. ملیله کاری اصفهان هم می تواند جنبه تزئینی و هم جنبه کاربردی داشته باشد.


پیچ و تاب های مفتول های نقره با ظرافت تمام در کنار یکدیگر چیده شده و لحیم کاری شده اند تا یک اثر هنری در شکل ست پروانه ملیله کاری به وجود آید. اگر به این پروانه ها نگاه کنید سعی شده است تمام قسمت های بدن پروانه و بال های آن به درستی طراحی شود. مدل هایی که روی بال های پروانه ها در ست پروانه ملیله کاری می بینید هم نمونه ای از هنر استاد ملیله کار است. خرید این پروانه ها به صورت سری کامل برای تزئینات، بسیار مناسب و شکیل است. به جرأت می توان گفت اگر این ست پروانه ملیله کاری را روی دیوار نصب کنید به طور شگفت انگیزی می توانید دکوراسیون فضا را تغییر دهید.


خرید ست پروانه ملیله کاری برای هدیه تولد و هدیه روز معلم، یک پیشنهاد هنری و منحصربه فرد است. اگر ترجیح می دهید که یک کادوی عالی و خاص خریداری کنید، همین محصول برای شما بهترین گزینه است. این پروانه های ملیله کاری را از فروشگاه اینترنتی با تعداد دلخواه می توانید سفارش دهید. با توجه به اهدافی که برای هدیه دادن دارید، ست پروانه ملیله کاری می تواند شما را به هدف برساند.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.