منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

آجیل خوری ملیله کاری

آجیل خوری ملیله کاری
آجیل خوری ملیله کاری
آجیل خوری ملیله کاری
آجیل خوری ملیله کاری
آجیل خوری ملیله کاری
آجیل خوری ملیله کاری
آجیل خوری ملیله کاری
آجیل خوری ملیله کاری
آجیل خوری ملیله کاری
آجیل خوری ملیله کاری
آجیل خوری ملیله کاری
  • Stock: In Stock
  • Model: آجیل خوری ملیله کاری
  • SKU: 901266

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

یکی از زیباترین آثار هنر ملیله کاری، آجیل خوری ملیله کاری شده است. این ظرف آجیل خوری، شبیه به یک جام سلطنتی بزرگ طراحی شده که بتواند نمای لوکس و متفاوتی را ارائه دهد. ظرف آجیل خوری بزرگ، مخصوصاً برای تزیین روی میز پذیرایی به کار می رود. زمانی این ظروف ملیله کاری، جذاب تر می شوند که بتوانید از سرویس کامل آن استفاده کنید. قطعاً استفاده از ظرف آجیل خوری ملیله کاری شده بزرگ در کنار سرویس آجیل خوری یا سرویس پذیرایی ملیله کاری شده، یک سبک پذیرایی متفاوتی را ارائه خواهد داد.


زیباترین نقش ها و پیچ و تاب های هنر ملیله کاری با استفاده از مفتول های نقره در این اثر هنری به کار رفته است. ظرف آجیل خوری ملیله کاری شده به صورت پایه دار طراحی شده تا به این وسیله، حمل و نقل آن راحت تر باشد. همان طرح و نقشه هایی که در بدنه اصلی آجیل خوری به کار رفته را در قسمت پایه ظرف مشاهده می کنید. اگرچه ظاهر آجیل خوری ملیله کاری ، رنگ نقره ای یکنواخت دارد، اما آنچه جذابیت بصری آن را افزایش داده، پیچ و تاب هایی از هنر ملیله کاری است. بنابراین، ساختاری شبیه به یک توری را در این ظرف مشاهده می کنید.


خرید آجیل خوری ملیله کاری برای تزیین ویترین سالن پذیرایی، یک ایده هنری است. همچنین این ظرف ملیله کاری شده را می توانید بر روی اپن آشپزخانه قرار دهید. بنابراین خرید این ظرف، انتخاب افرادی است که به یک دکوراسیون متفاوت و آپارتمان فکر می کنند. آجیل خوری ملیله کاری شده را می توانید به عنوان هدیه منزل نو برای اقوام و آشنایان خریداری کنید. این کار، حسن سلیقه شما را در انتخاب یک اثر صنایع دستی ارزشمند و نفیس نشان می دهد.


اگر بتوانید بودجه کافی برای خرید هنر ملیله کاری اختصاص دهید، ایده جذابی خواهد بود اگر آجیل خوری ملیله کاری را در میانه میز پذیرایی قرار داده و دو عدد گلدان ملیله کاری شده را در اطراف آن بگذارید. انتخاب سبک دکوراسیون روی میز به سلیقه شما بستگی دارد. هر یک از آثار هنر ملیله کاری برای این کار در نوع خود جذاب و زیبا هستند.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.