منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

آينه مليله كاري

آينه مليله كاري
آينه مليله كاري
آينه مليله كاري
آينه مليله كاري
آينه مليله كاري
آينه مليله كاري
آينه مليله كاري
آينه مليله كاري
آينه مليله كاري
آينه مليله كاري

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

یکی از محصولاتی که همیشه در گروه هنر ملیله کاری، پرطرفدار و پر فروش بوده است، آینه ملیله کاری شده است. آینه های ملیله کاری از هر نظر، درخشندگیو شفافیت را در محیط ایجاد می‌کنند. فرض کنید یکی از این آینه های ملیله کاری شده را داخل سالن نشیمن قرار داده‌اید؛ انعکاس نور از آینه که در حقیقت، یکی از عناصر طراحی دکوراسیون داخلی است، موجب زیباتر شدن سالن نشیمن می‌ شود. ایده جذابی خواهد بود اگر آینه ملیله کاری شده را در نزدیکی درب ورودی قرار دهید تا هنگام خروج از خانه یا ورود، بتوانید چهره خود را در آن مشاهده کنید.


آینه های ملیله کاری شده، همه در نوع خود، بی نظیر هستند. این محصول، یکی از بهترین های این هنر جذاب محسوب می ‌شود و می‌تواند در جایگاه هدایای تبلیغاتی و هدایای شرکتی، انتخاب شود؛ اگرچه آینه ملیله کاری شده در مدل های مختلف، موجود هستند و باید متناسب با بودجه مالی یا سلیقه شخصی خود، آن را انتخاب کنید.


خرید آینه ملیله کاری شده هم جنبه تزئینی دارد و هم جنبه کاربردی. شما از آینه های ملیله کاری شده برای تزیین اتاق خواب، اتاق شخصی خود و حتی طراحی اتاق عروس استفاده می کنید. از طرفی می‌توانید آینه های ملیله کاری شده را هدیه بدهید؛ چیزی که در مخاطب شما احساس خوشایندی ایجاد می کند. آینه های ملیله کاری شده در کنار شمعدان ملیله کاری، جذاب تر و زیباتر خواهند بود. اگر می خواهید سبک زندگی متفاوتی را تجربه کنید و دکوراسیون آپارتمان خود را زیباتر، طراحی نمایید، بهترین راهکار این است که آینه ملیله کاری را به همراه شمعدان های ملیله کاری شده استفاده کنید.


برای این کار، یک مکان به خصوص در سالن پذیرایی را در نظر بگیرید و یک میز زیبا هم خریداری کنید؛ شمعدان و آینه ملیله کاری شده را روی آن بگذارید؛ حتی می‌توانید اطراف آن را با گل نقره یا سایر عناصر دکوری، تزئین کنید. تمام این ایده ها به سلیقه شما بستگی دارند. با اندکی خلاقیت می توانید بهترین استفاده را از آینه ملیله کاری شده ببرید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.