منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

بشقاب میناکاری جعبه مشبک

بشقاب میناکاری جعبه مشبک
بشقاب میناکاری جعبه مشبک
بشقاب میناکاری جعبه مشبک
بشقاب میناکاری جعبه مشبک
بشقاب میناکاری جعبه مشبک
بشقاب میناکاری جعبه مشبک
بشقاب میناکاری جعبه مشبک
بشقاب میناکاری جعبه مشبک
بشقاب میناکاری جعبه مشبک
بشقاب میناکاری جعبه مشبک
بشقاب میناکاری جعبه مشبک
  • Stock: In Stock
  • Model: تابلو میناکاری
  • Weight: 5.00kg
  • SKU: 901291

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

بشقاب میناکاری جعبه مشبک، یکی دیگر از آثار هنر صنایع دستی میناکاری است. این محصول همانند مدل های مشابه خود، ترکیبی از رنگ های تیره و روشن برای بشقاب میناکاری شده می باشد. قاب چوبی از چوب ام دی اف با ضخامت چند میلیمتری تهیه شده و نقش و نگارهای ریز و درشت در کف بشقاب، هنر دست استاد میناکار را نمایش می دهد. طرح و نقش هایی که در کف بشقاب میناکاری شده به کار رفته، همانند یک پارچه گلدار مشاهده می شود. نقش هایی از آبی تیره، قرمز و قهوه‌ای، همگی ظرافت ‌های یک هنر بومی اصیل و ایرانی را به نمایش گذاشته اند. خرید بشقاب میناکاری جعبه مشبک از هر نظر ایده آل و مقرون به صرفه است.


علاوه بر اینکه می توانید مطابق با بودجه مالی خود، یکی از زیباترین آثار صنایع دستی را خریداری کنید، در کنار این مزیت بزرگ، جلوه بصری فوق ‌العاده‌ای را در داخل آپارتمان مسکونی یا شرکت اداری ایجاد خواهید کرد. برای افرادی که به دنبال خرید صنایع دستی منحصر به فرد هستند و برنامه ریزی هزینه های خرید برای آنها اهمیت دارد، آنها می توانند بشقاب میناکاری جعبه مشبک را در کنار سایر آثار هنری میناکاری با قیمت ارزان‌تر بررسی کنند. این قاب چوبی که یک بشقاب میناکاری شده در داخل آن قرار گرفته است، شامل شبکه ‌هایی از اشکال منتظم و چند ضلعی ها می باشد؛ شبکه‌ هایی که نمای ظاهری این محصول را زیبا کرده ‌اند.


بیشترین قسمت کف بشقاب میناکاری به رنگ آبی روشن است؛ حاشیه ای به رنگ آبی تیره در محیط بشقاب میناکاری جعبه مشبک وجود دارد؛ در قسمت هایی که شبیه به کنگره‌های ساخته شده است. خطوط اسلیمی به رنگ های سفید در این قسمت مشاهده می شود. هنر میناکاری به راستی جزو ظریفترین آثار صنایع دستی قرار دارد؛ چیزی که قدمت آن به چندین هزار سال پیش باز می گردد. تحولات نقش و نگارهای میناکاری به تدریج موجب خلاقیت و نوآوری در این محصول شده است.


تمام این موارد را می توانید در بشقاب میناکاری جعبه مشبک مشاهده کنید. مجموعه ای از خطوط باریک و بلند و نقاط ریز و درشت در سراسر این محصول به چشم می خورند. خرید یک بشقاب میناکاری شده همراه با قاب چوبی یا بدون قاب، به عنوان هدیه در مناسبت‌ های مختلف، ذوق و سلیقه هنری شما را نشان می دهد.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.