منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

سرویس چای خوری میناکاری

سرویس چای خوری میناکاری
سرویس چای خوری میناکاری
سرویس چای خوری میناکاری
سرویس چای خوری میناکاری
سرویس چای خوری میناکاری
سرویس چای خوری میناکاری
سرویس چای خوری میناکاری
سرویس چای خوری میناکاری
سرویس چای خوری میناکاری
سرویس چای خوری میناکاری
سرویس چای خوری میناکاری
  • Stock: In Stock
  • Model: سرویس چای خوری میناکاری
  • SKU: 901233

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

سرویس چای خوری میناکاری شده با طرح و نقشه متفاوت از آنچه از هنر میناکاری سراغ دارید، یک محصول صنایع دستی بی نظیر و منحصر به فرد و بسیار شیک است. این سرویس چای خوری از نظر وسایل، به تمام سرویس های چای خوری متداول شباهت دارد، اما طرح و نقش میناکاری که توسط مهارت دست استاد میناکار بر روی این ظروف به کار رفته، این محصول را تبدیل به محبوب ترین و پرفروش ترین سرویس چای خوری میناکاری تبدیل کرده است. سرویس چای خوری میناکاری شده دارای ۶ فنجان قد بلند، یک قندان و یک سینی مسطح است. سینی این سرویس، بدون دسته می باشد و به شکل دایره، طراحی شده که قسمت بیرونی این سینی با رنگ آبی تیره و قسمت داخلی آن دارای رنگ زمینه زرد روشن است.


زیباترین خطوط منحنی به رنگ سفید و آبی تیره، قرمز و قهوه ای در بستر سینی در سرویس چای خوری میناکاری اجرا شده است. این سینی به تنهایی یک شاهکار هنری از میناکاری محسوب می شود.بر روی بدنه فنجان ها در سرویس چای خوری میناکاری شده، طرح و نقش های مشابه با سینی اجرا شده است. پایه های فنجان به رنگ آبی تیره هستند و بدنه آن به صورت رنگ زمینه زرد و نقش و نگارهای آبی تیره است. آنچه توجه شما را در این سرویس چای خوری میناکاری جلب می کند، متفاوت بودن فنجان ها از سایر فنجان های چای خوری می باشد. فنجان چای خوری در این سرویس در حقیقت یک لیوان کوچک چای خوری شیشه ای است که در داخل یک قاب فلزی قرار می گیرد.


یک قندان میناکاری شده با طرح ها و رنگ های مشابه با سایر وسایل در سرویس چای خوری میناکاری شده در میان سینی قرار می‌گیرد. مجموعه این طراحی از نمای دور، این محصول را به سرعت در نظر مخاطب جلوه گر می سازد؛ چیزی که مورد توجه افرادی قرار می‌گیرد که به دنبال خرید یک هدیه میناکاری شده گرانبها و ارزشمند هستند. اگر به زیبایی ویترین خانه و آپارتمان خود اهمیت می دهید و یا می خواهید برای مناسبت خاص، یک هدیه متفاوت خریداری کنید، سرویس چای خوری میناکاری شده را با طرح و رنگ جذاب به شما معرفی می کنیم.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.