منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

گز خوری مسی میناکاری

گز خوری مسی میناکاری
گز خوری مسی میناکاری
گز خوری مسی میناکاری
گز خوری مسی میناکاری
گز خوری مسی میناکاری
گز خوری مسی میناکاری
گز خوری مسی میناکاری
گز خوری مسی میناکاری
گز خوری مسی میناکاری
گز خوری مسی میناکاری
گز خوری مسی میناکاری
  • Stock: In Stock
  • Model: گز خوری میناکاری
  • SKU: 901268

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

گز خوری مسی میناکاری یک اثر هنری صنایع دستی بسیار نفیس و ارزشمند است. زیبایی خیره کننده ای که از هنر میناکاری بر روی این ظرف گز خوری ایجاد شده، همه نمایان گر مهارت استاد میناکار است؛ فردی که با ذوق سلیقه و علاقه تمام، هر آنچه از ظرافت های هنری خود بوده است را بر این محصول منحصر به فرد، اجرا نموده است. استفاده از گز خوری میناکاری برای پذیرایی از مهمانان به ویژه در ایام نوروز یا مهمانی های خانوادگی، احساس خوشایندی را در شما و در مهمانان به وجود می‌آورد. زیبایی های بی نظیر از خطوط در هم پیچیده و نقاط ریز و درشت، گل و برگ و همچنین طرح های اسلیمی با رنگ های مختلف، بر روی تمام قسمت های گز خوری مسی میناکاری مشاهده می شود.


اگر در حال برنامه ریزی برای زیباتر کردن دکوراسیون سالن نشیمن هستید، خرید گز خوری مسی میناکاری و قرار دادن آن در داخل ویترین یا بر روی میز پذیرایی، یک انتخاب هنری خواهد بود. همچنین می توانید این محصول هنر صنایع دستی میناکاری را به عنوان یک هدیه ارزشمند و ماندگار برای افراد خاص تهیه کنید. شأن و احترام فردی که می خواهید به او هدیه بدهید، بدون شک با این گز خوری میناکاری شده، گرامی داشته می‌شود.


در طرح و نقش های به کار رفته در گز خوری مسی میناکاری، تمام انواع رنگ های هنر میناکاری به چشم می خورند. قسمت بالایی گز خوری به صورت کنگره ‌ای طراحی شده که با آبی تیره، رنگ آمیزی شده است و خطوطی به رنگ سفید بر روی آن به کار رفته؛ تمام قسمت بدنه و پایه گز خوری مسی میناکاری با رنگ های سفید و آبی پوشش داده شده است و سپس نقش و نگارهایی به رنگ مشکی، قهوه ای، قرمز، آبی، تیره و روشن و سفید به صورت ریز و درشت وجود دارند.


شاید در نگاه اول، این ازدحام و ترکیب رنگ را گیج کننده ببینید اما اگر به زیبایی هایی که در هر قسمت اجرا شده، دقت کنید، متوجه ظرافت‌های هنر مینا‌کاری در آن خواهید شد. خرید گز خوری مسی میناکاری شده برای افرادی که سلیقه خاصی در صنایع دستی دارند، پیشنهاد می شود. این محصول را می توانید به صورت غیر حضوری از فروشگاه اینترنتی خریداری کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.