منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب لوح علی طرح کاشی

قاب لوح علی طرح کاشی
قاب لوح علی طرح کاشی
قاب لوح علی طرح کاشی
قاب لوح علی طرح کاشی
قاب لوح علی طرح کاشی
قاب لوح علی طرح کاشی
قاب لوح علی طرح کاشی
قاب لوح علی طرح کاشی
قاب لوح علی طرح کاشی
قاب لوح علی طرح کاشی

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب لوح علی طرح کاشی یکی از زیباترین قاب هایی است که در گروه هدایای تبلیغاتی با نمای بسیار زیبا می توانید سفارش دهید. این قاب مربعی شکل در جایگاه دیوارکوب هنری با مفهوم مذهبی قرار می‌گیرد؛ طراحی ساده ای دارد اما اگر آن را روی دیوار نصب کنید جلوه بی نظیری را به نمایش خواهد گذاشت. چهارچوب تابلو طرح کاشی علی  از چوب قهوه ای تیره ساخته شده است که شیارهای طبیعی چوب نمای آن را زیباتر ساخته است. بستر قاب، رنگ مشکی دارد و در میانه آن، نام زیبا و باشکوه "علی" به چشم می خورد. نام علی به رنگ آبی فیروزه‌ای بر روی یک سطح مشجر طراحی شده است و اطراف آن به صورت یک هشت ضلعی منتظم با منحنی های کاملاً دقیق، پوشش داده شده است.


این طراحی منحصر به فرد، محصول قاب لوح علی طرح کاشی را به پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی هنری دیوارکوب مبدل کرده است. اگر به دنبال خرید لوازم کوری با ابعاد و اندازه های متوسط و کوچک هستید و می‌خواهید مجموعه ‌ای از قاب‌های هنری روی دیوار اتاق خود داشته باشید، محصول قاب لوح علی طرح کاشی را به شما پیشنهاد می دهیم. از طرف دیگر می توانید این قاب را بر کنار قاب های آبی رنگ قرار دهید و با دکوراسیون داخلی به رنگ آبی، آن را سازگار کنید. خرید این قاب هنری از هر جهت هم مقرون به صرفه است و هم یک هدیه فانتزی و مذهبی محسوب می شود.


برای تقدیر از برگزیدگان مسابقات مذهبی و مسابقات قرآنی و جشنواره ها می توانید قاب لوح علی طرح کاشی را هدیه بدهید. خرید قاب لوح علی طرح کاشی برای آن دسته از مشاغلی که شرکت‌ های معتبر دارند یا برای کسب و کارهایی که در حوزه های مذهبی و عقیدتی فعالیت می کنند هم انتخاب ایده آلی می باشد. قیمت خرید این قاب بسیار مناسب است و شما با اطمینان خاطر می توانید قاب لوح علی طرح کاشی را در سفارش عمده ثبت کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.