منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب لوح الله طرح کاشی

قاب لوح الله طرح کاشی
قاب لوح الله طرح کاشی
قاب لوح الله طرح کاشی
قاب لوح الله طرح کاشی
قاب لوح الله طرح کاشی
قاب لوح الله طرح کاشی
قاب لوح الله طرح کاشی
قاب لوح الله طرح کاشی
قاب لوح الله طرح کاشی
قاب لوح الله طرح کاشی

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب لوح الله طرح کاشی یک قاب مربعی شکل به رنگ قهوه ای تیره است که طراحی ساده اما جذابی دارد. این قاب، ابعاد و اندازه های متوسطی دارد و با اضلاعی به اندازه حدود ۱۷ سانتی متر برای نصب در هر موقعیتی مناسب است. این قاب را می توانید به عنوان بهترین هدایای تبلیغاتی هم انتخاب کنید. نام زیبا و باشکوه "الله" به رنگ آبی فیروزه ای بر روی یک سطح ناهموار در قسمت میانی قاب چوبی خودنمایی می کند. هدیه دادن تابلو مذهبی لوح الله طرح کاشی هم جنبه تزئینی خود را خواهد داشت و هم به عنوان نمادی که می‌تواند محافظ شخصی باشد مورد توجه قرار می‌گیرد.


اگر قاب لوح الله طرح کاشی را در اتاق خود یا سالن نشیمن یا حتی دفتر کار خود در شرکت نصب کنید به نوعی، فضای روحانی را ایجاد خواهید کرد. برای مشاغلی که در حوزه های مذهبی فعالیت می کنند می توانند به عنوان هدیه شرکتی برای سال نو، قاب لوح الله طرح کاشی را به کارمندان خود هدیه بدهند. حتی این قاب هنری برای شرکای کاری هم جنبه مثبتی خواهد داشت. نصب قاب لوح الله طرح کاشی در ورودی آپارتمان می تواند به منزله محافظت کننده از افراد هنگام خروج از خانه باشد. این قاب زیبا قابل نصب در هر مکانی روی دیوار است. خرید هدایای تبلیغاتی خاص بسادگی در هر تیراژی امکان پذیر است.


حتی اگر تمایل داشته باشید می توانید آن را داخل ویترین یا روی طبقات چوبی یا شلف دیواری کنار سالن هم بگذارید. از آن جایی که ارزش و جایگاه کلمه "الله"، توصیف ناپذیر است، بهتر است قاب لوح الله طرح کاشی را با رعایت احترام بسته بندی و ارسال کنید و همچنین هنگام نصب، آن را در بالاترین موقعیت در سالن قرار دهید. قاب لوح الله طرح کاشی برای هدیه دادن به معلم یا اساتید دانشگاه هم یک انتخاب مناسب است. اگر به خرید مجموعه قاب های دیواری علاقه دارید بهتر است قاب هایی با مفهوم و مذهبی که نام ائمه اطهار و نام "الله" روی آن کار شده است را تهیه کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.