منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب بشقاب ۲۰ سانتی مینا کاری

قاب بشقاب ۲۰ سانتی مینا کاری
قاب بشقاب ۲۰ سانتی مینا کاری
قاب بشقاب ۲۰ سانتی مینا کاری
قاب بشقاب ۲۰ سانتی مینا کاری
قاب بشقاب ۲۰ سانتی مینا کاری
قاب بشقاب ۲۰ سانتی مینا کاری
قاب بشقاب ۲۰ سانتی مینا کاری
قاب بشقاب ۲۰ سانتی مینا کاری
قاب بشقاب ۲۰ سانتی مینا کاری
قاب بشقاب ۲۰ سانتی مینا کاری
قاب بشقاب ۲۰ سانتی مینا کاری
قاب بشقاب ۲۰ سانتی مینا کاری
قاب بشقاب ۲۰ سانتی مینا کاری
  • Stock: In Stock
  • Model: تابلو میناکاری
  • SKU: 901729

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

محصول قاب بشقاب ۲۰ سانتی میناکاری یکی از زیباترین قاب های هنری است که در جایگاه هدایای تبلیغاتی بسیار مورد استقبال واقع شده و در گروه صنایع دستی محبوب و پرطرفدار است. ریزترین نقش و نگارها از هنر میناکاری اصفهان بر روی بشقاب میناکاری در داخل تابلو به کار رفته است. رنگ ها و نقش‌ها نظر هر مخاطب را به سمت خود جذب می‌کنند. قاب بشقاب ۲۰ سانتی میناکاری به صورت یک قاب مربعی شکل با اندازه ۲۸ سانتی متر است و چهارچوب آن به رنگ قهوه ای تیره می باشد. برجستگی های شطرنجی را روی چهارچوب قاب مشاهده می کنید. خرید قاب بشقاب ۲۰ سانتی میناکاری برای نصب در هر مکان انتخاب هنرمندانی است که ظرافت هایی که برای طراحی داخل قاب به کار رفته در نوع خود منحصر به فرد است.


در داخل تابلو، یک بشقاب میناکاری با قطر 20 سانتی متر را مشاهده می کنید که با رنگ‌های آبی روشن، آبی تیره، سفید قرمز و قهوه ای تزئین شده اند. نقش های به کار رفته بر روی این بشقاب میناکاری شده شبیه به گنبدهای فیروزه‌ای مساجد باستانی اصفهان است. ۴ نقش زیبا به رنگ قهوه ای روشن در چهار گوشه داخل قاب بشقاب ۲۰ سانتی میناکاری دیده می شود. هدایای تبلیغاتی اصفهان قیمت مناسبی دارد و خرید آن برای مناسبت های مختلف سالیانه پیشنهاد می گردد.اگر صنایع دستی قاب بشقاب ۲۰ سانتی میناکاری را خریداری کنید با هر دکوراسیون داخلی سازگار خواهد بود. این قاب هنری را می‌توانید داخل سالن نشیمن، اتاق مطالعه، دفتر کار در شرکت نصب کنید. اگر تم دکوراسیون داخلی آپارتمان شما به رنگ قهوه‌ای است این قاب هنری روی دیوار بسیار زیباتر خواهد شد. می توانید قاب بشقاب ۲۰ سانتی میناکاری را داخل ویترین خانه قرار دهید و از زیبایی های هنری آن بهره ببرید. علاوه بر این که می توانید از این صنایع دستی در زیباتر کردن محیط خانه خود استفاده کنید. خرید قاب بشقاب ۲۰ سانتی میناکاری برای هدیه دادن به مناسبت های مختلف هم بسیار ایده‌آل است. این هدیه برای کادوی روز تولد، هدیه روز مادر، هدیه برای تقدیر از استادان و برگزیدگان جشنواره ها توصیه می‌شود. قیمت خرید این صنایع دستی مناسب است و در ثبت سفارش انبوه، مقرون به صرفه خواهد شد.


خرید اینترنتی قاب بشقاب ۲۰ سانتی میناکاری برای هدایای تبلیغاتی یکی از مهمترین کاربردهای قاب بشقاب ۲۰ سانتی میناکاری استفاده از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی و سازمانی است. سازمان ها و شرکت های بزرگ برای مناسبت های مختلف در طول سال می‌توانند قاب های هنری را در تعداد زیاد سفارش دهند. ثبت سفارش عمده محصول قاب بشقاب ۲۰ سانتی میناکاری برای هدیه دادن به مناسبت مراسم سال نو بسیار ایده آل است و از نظر قیمت هم مناسب تر خواهد شد. سازمان ها و ارگان ها می توانند این قاب را حتی بیشتر از ۱۰۰ عدد به صورت اینترنتی سفارش دهند. برای خرید عمده می توانید از طریق وب سایت فروشگاهی اقدام کنید.کاربرد دیگری که قاب بشقاب ۲۰ سانتی میناکاری دارد، ثبت سفارش عمده برای هدایای خاصی است که به عنوان تقدیر از برگزیدگان همایش ها و جشنواره ها در رویدادهای خاص در طول سال باید انتخاب شوند. این نوع خرید هم در جایگاه خود مقرون به صرفه خواهد بود. این قاب هنری را به هر کسی که هدیه بدهید به طور قطع یک صنایع دستی ارزشمند را به او داده اید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.