منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب بته جقه میناکاری

قاب بته جقه میناکاری
قاب بته جقه میناکاری
قاب بته جقه میناکاری
قاب بته جقه میناکاری
قاب بته جقه میناکاری
قاب بته جقه میناکاری
قاب بته جقه میناکاری
قاب بته جقه میناکاری
قاب بته جقه میناکاری
قاب بته جقه میناکاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب بته جقه میناکاری یک اثر هنری منحصر به فرد با نقش و نگارهای استثنایی و چشم ‌نواز است. آنچه از یک هنر میناکاری در نهایت ظرافت و زیبایی انتظار دارید، همه در این محصول هنری اجرا شده ‌اند. این قاب میناکاری شده از هر جهت، ارزشمند،گرانبها و بسیار نفیس است. اگر قاب بته جقه میناکاری را به عنوان یک اثر هنری خریداری کنید و به دیوار سالن نشیمن یا اتاق مطالعه نصب نمایید، متوجه تغییری که این قاب در دکوراسیون ایجاد می کند خواهید شد. با تماشای نقش و نگارهایی که بر روی بته جقه میناکاری شده ایجاد شده اند، احساس آرامش بیشتری به شما دست می دهد.


قاب بته جقه میناکاری بهترین هدیه برای دوستان نزدیک و همکاران در محل کار می باشد. این قاب، ابعاد و اندازه های کوچکی دارد، بنابراین برای نصب آن روی دیوار، فضای زیادی را نیاز ندارید. زیباترین طرح ها برای تزیین داخل این قاب هنری به کار رفته است؛ طرح هایی که از نمای دور، نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند. خالی از لطف نخواهد بود اگر درباره طرح و نقش های روی محصول قاب بته جقه میناکاری شده بیشتر صحبت کنیم.


در مرکز این قاب، یک اثر هنری بته جقه با ظرافت های خاص طراحی شده که از چوب ام دی اف با ضخامت چند میلیمتری است؛ در مرکز این طرح بته جقه، یک اثر هنر میناکاری به همان حالت ایجاد شده است که ترکیبی از رنگ های میناکاری آبی روشن، آبی تیره، سفید و قرمز را به نمایش می گذارد.طرح ‌هایی که در سراسر این اثر هنری در مرکز قاب بته جقه میناکاری ایجاد شده است، مجموعه ای از گل ها و برگ ها و نقطه های ریز و درشت است؛ اگر این قاب را از نزدیک نگاه کنید به ظرافت و مهارت استاد میناکار پی می برید.


اگر به دنبال خرید یک هدیه ارزشمند با قیمت مناسب، نمادی از یک صنایع دستی اصیل و بومی هستید، خرید قاب بته جقه میناکاری شده را به شما پیشنهاد می کنیم. این هدیه را همین حالا می توانید به صورت اینترنتی سفارش دهید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.