منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تابلو اسکراچ گل و مرغ

تابلو اسکراچ گل و مرغ
تابلو اسکراچ گل و مرغ
تابلو اسکراچ گل و مرغ
تابلو اسکراچ گل و مرغ
تابلو اسکراچ گل و مرغ
تابلو اسکراچ گل و مرغ
تابلو اسکراچ گل و مرغ
تابلو اسکراچ گل و مرغ
تابلو اسکراچ گل و مرغ
تابلو اسکراچ گل و مرغ
تابلو اسکراچ گل و مرغ
  • Stock: In Stock
  • Model: تابلو صنایع دستی
  • SKU: 901537

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

تابلو اسکراچ گل و مرغ، یک محصول تزئینی و جزو دیوارکوب هایی است که می توان آن را با هر نوع دکوراسیون در منزل یا محل کار، هماهنگ ساخت. این تابلوی زیبا در نمای ظاهری، شبیه به طرح های معروف و صنایع دستی قلمزنی اصفهان طراحی شده است. اگر به دنبال خرید بهترین هدایای تبلیغاتی هستید، خرید تابلو اسکراچ گل و مرغ را به شما پیشنهاد می کنیم. به طور کلی، طراحی این تابلوی هنری به رنگ مشکی بوده و نقش و نگارهایی از گل و مرغ، با ظرافت های هنری خاصی در بستر این تابلو به کار رفته اند. این نقش ها شما را به یاد مجموعه ای از طرح های قلمزنی می اندازد که نمایی از جنگل و حیوانات را به نمایش می گذارند.


این محصول را در جایگاه صنایع دستی اصفهان می توانید به دوستان خود در شهرهای دیگر، هدیه بدهید. تابلو اسکراچ گل و مرغ یک دیوارکوب بی نظیر برای سالن نشیمن است. به طور قطع اگر به طراحی دکوراسیون به سبک لاکچری علاقه مند هستید می توانید این تابلوی جذاب را در آپارتمان خود نصب کنید. همچنین تابلو اسکراچ گل و مرغ برای هدیه دادن در مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقات، انتخاب هنرمندانه ای است. اگر خویشاوندان شما به منزل نو نقل مکان کرده اند و می خواهید یک هدیه شایسته برای آنها بخرید، تابلو اسکراچ گل و مرغ را پیشنهاد می دهیم.


این محصول را هم به دیوار می توانید نصب کنید و هم اگر شلف های بزرگ کنار سالن دارید، این امکان وجود دارد تا روی شلف ها قرار بدهید. حتی می توانید کنار تابلو اسکراچ گل و مرغ، سایر عناصر مانند گلدان های میناکاری را هم استفاده کنید. قیمت خرید تابلو اسکراچ گل و مرغ، به گونه ای در نظر گرفته شده تا با هر بودجه مالی بتوانید آن را در تعداد دلخواه تهیه کنید. این قاب را به عنوان محصولی ارزشمند از هنرمندان اصفهانی به دوستان خود هم پیشنهاد بدهید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.