منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب لوح خدا طرح کاشی

قاب لوح خدا طرح کاشی
قاب لوح خدا طرح کاشی
قاب لوح خدا طرح کاشی
قاب لوح خدا طرح کاشی
قاب لوح خدا طرح کاشی
قاب لوح خدا طرح کاشی
قاب لوح خدا طرح کاشی
قاب لوح خدا طرح کاشی
قاب لوح خدا طرح کاشی
قاب لوح خدا طرح کاشی

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب لوح خدا طرح کاشی یک قاب مربعی شکل با جلوه بصری بسیار زیبا می باشد که در جایگاه بهترین هدایای تبلیغاتی، هدایای شرکتی و زیباترین دیوارکوب ها میتوان آن را انتخاب کرد. نصب این قاب در هر مکان، نمای خاصی را در آن قسمت به وجود می‌آورد. نام باشکوه و با عظمت "خدا" در میانه این قاب به رنگ فیروزه ای روی یک سطح ناهموار شیشه ای، شبیه به کاشی، قرار گرفته است. بستر قاب به رنگ مشکی می باشد و یک تمایز رنگ را در این قسمت به نمایش گذاشته اند. تابلو مذهبی لوح خدا طرح کاشی یکی از زیباترین هدایایی است که می توانید از نظر جنبه مذهبی بودن به مخاطبان خود بدهید.


این قاب مربعی شکل، فضای زیادی روی دیوار اشغال نمی کند. شاید بتوانید در کنار قاب لوح خدا طرح کاشی روی دیوار، قاب های مربعی شکل که اسامی "محمد" و "علی" را هم داخل آن کار کرده‌اند، نصب کنید. خرید قاب لوح خدا طرح کاشی از نظر قیمت مقرون به صرفه است، بنابراین برای آن دسته از کسب و کارهایی که می خواهند سفارش عمده با تعداد زیاد ثبت کنند، مقرون به صرفه خواهد شد. این قاب را می‌توانید در اتاق شخصی خود روی دیوار قرار نصب کنید. حتی می توانید قاب چوبی را در کنار چند شاخه گل داخل ویترین بگذارید. قاب های تزیینی برای روی دیوار یا حتی روی میز همیشه مورد توجه بوده اند. از محصولات مذهبی می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی سال نو بهره برد.


برخی قاب ها نظیر قاب لوح خدا طرح کاشی جنبه مذهبی دارند و برخی دیگر از قاب ها جنبه تزیینی. آنچه اهمیت دارد این است که شما با خرید و انتخاب مناسب دیوارکوب ها تصمیم دارید که دکوراسیون فضا را تغییر دهید. قاب لوح خدا طرح کاشی احساس خوشایندی را در محل نصب قاب به وجود می‌آورد. می توانید قاب لوح خدا طرح کاشی برای مناسبت های مختلف و تقدیر و تشکر از مخاطبان خود خریداری کنید. برای ثبت سفارش این قاب زیبا و ارزشمند از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.