منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تابلو اسکراچ طرح لیلی

تابلو اسکراچ طرح لیلی
تابلو اسکراچ طرح لیلی
تابلو اسکراچ طرح لیلی
تابلو اسکراچ طرح لیلی
تابلو اسکراچ طرح لیلی
تابلو اسکراچ طرح لیلی
تابلو اسکراچ طرح لیلی
تابلو اسکراچ طرح لیلی
تابلو اسکراچ طرح لیلی
تابلو اسکراچ طرح لیلی
تابلو اسکراچ طرح لیلی
  • Stock: In Stock
  • Model: تابلو صنایع دستی
  • SKU: 901540

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

تابلو اسکراچ طرح لیلی یکی از زیباترین نقش هایی است که در قالب یک دیوارکوب با نمای منحصر به فرد طراحی شده است. اگر به نمای این قاب نگاه کنید، نقش و طرح میانه قاب که نمادی از داستان قدیمی لیلی و مجنون را به نمایش می گذارد به چشم می خورد! این طرح، شما را مجذوب خود می کند! برای افرادی که به دنبال خرید هدایای تبلیغاتی اصفهان با مفهوم هنری، جزو میراث ادبیات ماندگار هستند، تابلو اسکراچ طرح لیلی بهترین انتخاب است.


همه ما با داستان لیلی و مجنون آشنا هستیم؛ چیزی که در ادبیات کهن ایرانی جایگاه ویژه‌ای دارد. چه بهتر که شما این داستان را در قالب یک دیوارکوب یا هنر صنایع دستی به مخاطب خود هدیه بدهید. البته تمام این داستان را نمی توانید در این تابلو ببینید، اما نقشی که در میانه تابلو ایجاد شده است، حکایت از همان ماجرا دارد. نقش و نگار لیلی در کنار گل ها، برگها و طراحی های منحصر به فرد در میانه تابلو اسکراچ طرح لیلی به گونه ای کار شده که شبیه به تابلوهای قلمزنی اصفهان است. این تابلوی زیبا را در هر مکان نصب کنید، نمای هنری و جذابی به آن قسمت می بخشد.


بهترین مکان برای نصب تابلو اسکراچ طرح لیلی سالن نشیمن یا سالن پذیرایی است. برخی تمایل دارند این تابلو را در اتاق خواب هم نصب کنند که در این صورت، این ایده هم بسیار زیبا خواهد بود. حتی می توانید این تابلو را داخل ویترین قرار دهید و دو عدد گلدان نقره ملیله کاری در دو طرف تابلو بگذارید تا جلوه درخشان و خیره‌کننده‌ای را به وجود بیاورید. تابلو اسکراچ طرح لیلی به صورت قاب مربعی شکل به رنگ قهوه ای است و ابعاد و اندازه های متوسط دارد و به این ترتیب، روی دیوار فضای زیادی را اشغال نمی کند.


با اندک سلیقه می توانید این قاب را روی دیوار، زیباتر جلوه دهید. یک مجموعه دیوارکوب که صنایع دستی اصفهان را به نمایش می گذارد می تواند شامل تابلو اسکراچ طرح لیلی و قاب بشقاب میناکاری در ابعاد مختلف باشد. برای خرید این محصولات ارزشمند و هدیه دادن به مناسبت‌ های مختلف از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.