منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب میناکاری اصفهان

قاب میناکاری اصفهان
قاب میناکاری اصفهان
قاب میناکاری اصفهان
قاب میناکاری اصفهان
قاب میناکاری اصفهان
قاب میناکاری اصفهان
قاب میناکاری اصفهان
قاب میناکاری اصفهان
قاب میناکاری اصفهان
قاب میناکاری اصفهان

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب میناکاری اصفهان یکی دیگر از انواع قاب های میناکاری در گروه صنایع دستی دیوارکوب است. به طور کلی قاب های میناکاری که یک یا چند عدد تکه میناکاری شده در داخل آنها وجود دارد، بسیار پرفروش و پرطرفدار هستند. اکثر افرادی که به دنبال ایده های طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از مجموعه ‌ای از قاب های هنری می باشند به خرید تابلو میناکاری اصفهان روی می آورند. این قاب هنری از یک چهارچوب مستطیل شکل به رنگ قهوه ای تشکیل شده است. سه عدد بشقاب میناکاری شده به رنگ آبی فیروزه ای داخل قاب میناکاری اصفهان قرار دارد. بستر بشقاب ها به طور کامل آبی رنگ می باشد، اما نقش و نگارهایی که روی آن به کار رفته، به رنگ ‌های قهوه‌ای مشکی سفید و آبی تیره هستند. نمایی که برای جلوه بصری این آثار میناکاری شده انتخاب گشته، شبیه به گُل می باشد.


خرید این قاب هنری از هر نظر جذاب و متفاوت است. شاید مشابه این طرح ‌ها را در سایر آثار میناکاری مشاهده کرده باشید، اما قاب میناکاری اصفهان در نوع خود بسیار ارزشمند است. از زیبایی های قاب میناکاری اصفهان که بگذریم، در این قسمت درباره مهمترین موارد کاربردی این محصول صحبت خواهیم کرد. قاب های هنری همیشه به عنوان زیباترین هدایات انتخاب شده اند. اگر به جشن تولد دعوت شده باشید می توانید قاب میناکاری شده را به عنوان کادو خریداری کنید و با خود ببرید. اگر هم تصمیم دارید به استاد یا معلم خود هدیه ای ارزشمند و ماندگار بدهید، این قاب میناکاری شده را به شما پیشنهاد می کنیم.


از طرفی دیگر شاید مدیریت شرکت یا سازمانی را برعهده دارید که در این صورت برای کارمندان خود نیاز دارید هدایای شرکتی ویژه تقدیر و تشکر از فعالیت اعضای مجموعه کسب و کار سفارش دهید؛ قاب میناکاری اصفهان یکی از این هدایا خواهد بود. خرید این محصول برای مراسم تقدیر از برگزیدگان جشن ها و مسابقات نیز یک انتخاب مقرون به صرفه و هنری می باشد. قیمت خرید قاب میناکاری اصفهان در مقایسه با سایر آثار میناکاری بسیار مناسب است. حتی با حداقل بودجه مالی می توانید این قاب زیبا را در اختیار داشته باشید. خرید قاب میناکاری اصفهان برای افرادی که به دنبال ایجاد یک دکوراسیون در محل کار یا اتاق شخصی خود هستند، توصیه می شود. این محصول را به صورت اینترنتی می توانید در تعداد دلخواه سفارش دهید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.