منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب میناکاری و ان یکاد

قاب میناکاری و ان یکاد
قاب میناکاری و ان یکاد
قاب میناکاری و ان یکاد
قاب میناکاری و ان یکاد
قاب میناکاری و ان یکاد
قاب میناکاری و ان یکاد
قاب میناکاری و ان یکاد
قاب میناکاری و ان یکاد
قاب میناکاری و ان یکاد
قاب میناکاری و ان یکاد
قاب میناکاری و ان یکاد
  • Stock: In Stock
  • Model: تابلو میناکاری
  • SKU: 901304

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

یکی از آثار هنری و صنایع دستی جذاب زیبا و منحصر به فرد که مانند آن را کمتر در بازار دیده اید قاب میناکاری و ان یکاد است. این قاب میناکاری شده با تمام قاب هایی که تاکنون می شناخته اید تفاوت دارد. آیه شریفه و ان یکاد در کف قاب هنری به خط زیبا نوشته شده است. در میانه این قاب، شاخه های در هم پیچیده از گل و برگ را مشاهده می کنید. نمای کلی قاب میناکاری و ان یکاد به صورت یک دایره ای بزرگ است که هر قسمت از آن مرزبندی شده است. قسمت بیرونی قاب از جنس چوب ام دی اف ساخته شده که نقش و نگارهای برجسته را روی آن مشاهده می کنید. در حقیقت، تابلو میناکاری شده در وسط این اثر هنری قرار گرفته است. تمام نقش و نگارهای هنر میناکاری را به رنگ سفید در این اثر منحصر به فرد می توانید ببینید.


اگرچه قاب میناکاری و ان یکاد بهترین و زیباترین قاب هنری برای داخل خانه است اما از نظر ارزش و نوع طرح هایی که روی این قاب به کار رفته می‌توان آن را یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی شرکتی معرفی کرد. این قاب میناکاری شده به همراه نمای برجسته از چوب ام دی اف، یک هدیه جذاب برای کارمندان شرکت، شریک های تجاری، کادر اداری یک سازمان و حتی معلمان یک مدرسه یا موسسه آموزشی خواهد بود. مدیران کسب و کارها که قصد دارند نظر مشتریان خود را جلب کنند، می‌توانند این مدل قاب میناکاری و ان یکاد را برای همکاران خود برای هدیه سال نو به صورت عمده خریداری کنند. قیمت این قاب تزیینی در ثبت سفارش عمده مقرون به صرفه است.


حتی می توانید قاب میناکاری و ان یکاد را در اتاق مطالعه یا اتاق شخصی خود هنگام کار، نصب کنید و از نمای آن لذت ببرید. آیه و ان یکاد همیشه به عنوان یکی از آیه های قرآن شناخته می شده که برای حفاظت و چشم زخم در آثار هنری نوشته شده یا به چاپ می رسیده است. این قاب زیبا را می توانید در تعداد دلخواه به صورت اینترنتی خریداری کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.