منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

تابلو معرق و ان یکاد

تابلو معرق و ان یکاد
تابلو معرق و ان یکاد
تابلو معرق و ان یکاد
تابلو معرق و ان یکاد
تابلو معرق و ان یکاد
تابلو معرق و ان یکاد
تابلو معرق و ان یکاد
تابلو معرق و ان یکاد
تابلو معرق و ان یکاد
تابلو معرق و ان یکاد

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

تابلو معرق و ان یکاد یک تابلوی هنری زیبا و منحصر به فرد و بسیار جذاب است. علاوه بر اینکه برای طراحی این قاب از آیه شریفه "و ان یکاد" استفاده شده، شما ترکیب سه رنگ جذاب نظیر رنگ مشکی، آبی فیروزه ای و طلایی را مشاهده می کنید. این نوع طراحی، بسیار هنرمندانه و ظریف است. تابلو معرق و ان یکاد یک قاب مستطیل شکل بوده که به رنگ مشکی می باشد اما طرح و نقش آیه "و ان یکاد" در میانه آن به رنگ طلایی است و روی یک بستر آبی فیروزه ای قرار گرفته است. در کنار این آیه، عبارت "بسم الله الرحمن الرحیم" را هم به صورت خط ریز مشاهده می کنید. اگر به نمای به کار رفته در میانه تابلو معرق و ان یکاد دقت کنید همانند معماری اسلامی که در مسجد های باستانی اصفهان کار شده است، آن را می بینید.


این تابلو در جایگاه هدایای تبلیغاتی و هدایای شرکتی می تواند انتخاب شود. تابلو معرق و ان یکاد برای نصب روی دیوار، انتخاب هنری و مذهبی است، نمای زیبایی دارد و می تواند فضا را تغییر دهد. به دلیل اینکه رنگ آبی فیروزه‌ای در میانه قاب به کار رفته می‌توانید آن را با دکوراسیون آپارتمان خود که به رنگ آبی و نقره‌ای است، سازگار کنید. اگر به دنبال خرید قاب های هنری از صنایع دستی با مفاهیم مذهبی هستید، تابلو معرق و ان یکاد را حتماً مورد نظر داشته باشید. قیمت خرید این تابلو هم مناسب است.


با صرف کمترین بودجه مالی برای صنایع دستی می توانید بهترین هدیه را به مخاطبان خود بدهید. تابلو معرق و ان یکاد برای نصب در سالن مطالعه، برای نصب در دفتر کار داخل شرکت یا برای نصب در سالن نشیمن انتخاب خوبی است. تابلو معرق و ان یکاد از جنس pvc ساخته شده و ابعادی حدود ۴۸ سانتی متر، طول و ۳۸ سانتی متر، عرض دارد. این قاب را متناسب با فضایی که در اختیار دارید می توانید روی دیوار نصب کنید. برای ثبت سفارش عمده یا جزئی این محصول از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام نمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.