منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب لوح محمد طرح کاشی

قاب لوح محمد طرح کاشی
قاب لوح محمد طرح کاشی
قاب لوح محمد طرح کاشی
قاب لوح محمد طرح کاشی
قاب لوح محمد طرح کاشی
قاب لوح محمد طرح کاشی
قاب لوح محمد طرح کاشی
قاب لوح محمد طرح کاشی
قاب لوح محمد طرح کاشی
قاب لوح محمد طرح کاشی

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب لوح محمد طرح کاشی یکی از مدل های قاب دیوارکوب است که اگرچه ظاهری ساده دارد اما از بهترین طراحی برخوردار است. چه چیز زیباتر از نام زیبا و دلنشین حضرت محمد (ص) که آن را در قالب یک اثر هنری و صنایع دستی در محل زندگی، کار و یا اتاق شخصی خود داشته باشیم؟! این قاب هنری هم می تواند در جایگاه بهترین هدایای تبلیغاتی قرار بگیرد و هم می تواند برای هدیه دادن به مخاطبان و دوستان انتخاب شود. تابلو طرح کاشی به طور کلی به شکل مربع است که در قسمت میانی آن، طرحی شبیه به کاشی دیده می شود و نام زیبای پیامبر عزیز ما هم روی آن به رنگ آبی قرار دارد. این بخش داخل یک قاب چوبی به رنگ قهوه ای قرار دارد که سطح آن برجسته و به صورت شطرنجی می باشد. خرید قاب لوح محمد طرح کاشی از هر نظر به صرفه و اقتصادی است.


برای آن دسته از افرادی که به خرید هدیه با تعداد بسیار بالا فکر می کنند و می خواهند قیمت مناسبی داشته باشد، قاب لوح محمد طرح کاشی بهترین انتخاب است. این صنایع دستی دیوارکوب، هم جلوه بصری فوق العاده ای دارد و هم قیمت آن با هر بودجه مالی، سازگار است. اگر شما هم می خواهید یک هدیه به دوستان صمیمی خود بدهید، قاب لوح محمد طرح کاشی را خریداری کنید.صنایع دستی اصفهان گزینه خوبی برای هدایای تبلیغاتی سال نو بشمار می رود.


نصب کردن قاب لوح محمد طرح کاشی روی دیوار به هیچ عنوان فضای زیادی اشغال نمی کند. اگر بتوانید و تمایل داشته باشید می توانید این قاب بی نظیر و هنری را روی میز کار خود استفاده کنید. ابعاد این قاب حدود 5/17 سانتی متر است. بسته بندی و کادو کردن قاب چوبی برای شما به راحتی امکان پذیر است و حتی می توانید آن را برای مخاطبان خود در شهرهای دیگر هم ارسال کنید. برای ثبت سفارش عمده و خرید تکی قاب لوح محمد طرح کاشی از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام نمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.