منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب پروانه مسی مینا کاری

قاب پروانه مسی مینا کاری
قاب پروانه مسی مینا کاری
قاب پروانه مسی مینا کاری
قاب پروانه مسی مینا کاری
قاب پروانه مسی مینا کاری
قاب پروانه مسی مینا کاری
قاب پروانه مسی مینا کاری
قاب پروانه مسی مینا کاری
قاب پروانه مسی مینا کاری
  • Stock: In Stock
  • Model: میناکاری اصفهان
  • SKU: 901210

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب پروانه مسی میناکاری شده یکی از متفاوت ترین محصولات صنایع دستی در حوزه میناکاری است. شاید کمتر کسی اطلاع داشته باشد که می توان محصولاتی غیر از ظروف را به صورت یک اثر هنر میناکاری شده تولید کرد؛ اما این مسئله حقیقت دارد! پروانه میناکاری که طرح ها و نقش های هنر میناکاری بر روی آن اجرا شده است، نمونه‌ای از این شاهکار هنری محسوب می‌شود. قاب پروانه مسی میناکاری اصفهان عبارت است از یک قاب چوبی که با ضخامت حدود ۲ تا ۳ سانتی متر طراحی شده و بستر آن با پارچه مخصوص به رنگ مشکی پوشیده شده است. در میانه این قاب، یک پروانه مسی میناکاری شده در جهت قطر قاب، نصب شده که زیبایی این اثر هنری را دو چندان نموده است.


پروانه مسی میناکاری شده که در داخل قاب وجود دارد به رنگ های آبی تیره و روشن رنگ آمیزی شده و نقش و نگارهای روی بال پروانه، معمولاً با رنگ سفید، قرمز و آبی تیره در مقاطع مختلف به چشم می خورد. مجموعه این عوامل، اثر هنری قاب پروانه مسی میناکاری شده را به یک هدیه نفیس و ارزشمند، تبدیل کرده است. اگر می خواهید یک هدیه متفاوت خریداری کنید و دوستان یا همکاران خود را شگفت‌زده سازید، خرید این پروانه میناکاری شده را به شما پیشنهاد می کنیم. این محصول همچنین از نظر قیمت نیز بسیار مناسب است.


یکی از مزایایی که قاب پروانه مسی میناکاری شده به مشتری ارائه می دهند این است که اگر یک عدد از این قاب را خریداری کنید، هم به صورت مربع شکل و هم به صورت لوزی می توانید روی دیوار نصب کنید. یکی از بهترین راهکارهای طراحی دکوراسیون با استفاده از این قاب میناکاری شده این است که دو یا سه عدد قاب را به صورت پلکانی بر روی دیوار نصب کنید و به این ترتیب، نمایی را ایجاد می کنید که گویی پروانه ‌ها در امتداد یکدیگر در حال پرواز هستند!


استاد میناکار با هنر و مهارت بسیار، محصولی با عنوان قاب پروانه مسی میناکاری را طراحی کرده است تا شما بتوانید با تغییر دکوراسیون در سالن نشیمن و اتاق ناهارخوری، زیباترین فضا را به وجود آورید و فضای آرامش بخشی را ایجاد کنید. برای خرید اینترنتی قاب پروانه مسی میناکاری زیبا می توانید از طریق وب سایت فروشگاهی اقدام نمایید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.