منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب لوح صلوات طرح کاشی

قاب لوح صلوات طرح کاشی
قاب لوح صلوات طرح کاشی
قاب لوح صلوات طرح کاشی
قاب لوح صلوات طرح کاشی
قاب لوح صلوات طرح کاشی
قاب لوح صلوات طرح کاشی
قاب لوح صلوات طرح کاشی
قاب لوح صلوات طرح کاشی
قاب لوح صلوات طرح کاشی
قاب لوح صلوات طرح کاشی

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب لوح صلوات طرح کاشی، بهترین زیباترین و ارزشمندترین هدیه ای است که می توانید به مخاطب خود بدهید. این قاب، هم جنبه تزئینی دارد و هم جنبه معنوی و روحانی. در این محصول هنری که جزو قاب دیوارکوب با عناوین مذهبی دسته بندی می شود، رمز و رازهایی نهفته است که به مفهوم صلوات ارتباط دارد. قاب لوح صلوات طرح کاشی متناسب با هر گروه سنی می باشد؛ یعنی شما می توانید آنرا به خانم ها یا آقایان هدیه بدهید. تفاوتی نمی کند که مخاطب شما چه شغلی دارد؛ این قاب هنری مذهبی هم می‌تواند محافظ کسب و کار آن شخص باشد و هم موجب زیباتر شدن فضایی خواهد شد که در آن قسمت نصب شده است. خواندن صلوات، همیشه با ارزش بالایی داشته است و همین عامل موجب شده تا از آن برای تهیه و تولید یک قاب هنری صنایع دستی کاربردی و زیبا استفاده شود.


شما می توانید قاب لوح صلوات طرح کاشی را در اتاق شخصی خود نصب کنید؛ آن را داخل دفتر کار روی دیوار قرار دهید و حتی می توانید در محل ورودی آپارتمان نصب کنید تا هنگام خروج از خانه یا ورود، صلواتی ختم نمایید. عبارت صلوات به رنگ آبی فیروزه ای روی یک بستر کاشی شکل و شفاف به چشم می خورد. این رنگ، روی بستر مشکی قاب هنری، خودنمایی می کند. قاب لوح صلوات طرح کاشی به صورت مستطیلی است که به رنگ قهوه ای بوده و برجستگی هایی شبیه خانه های شطرنجی دارد. هدایای تبلیغاتی صنایع دستی در اصفهان تولید و به سراسر کشور ارسال می گردد.


خرید قاب لوح صلوات طرح کاشی برای هدیه دادن مناسب است. همچنین ارزش مذهبی دارد و برای مسابقات، جشنواره ها، تقدیر از معلم و اساتید دانشگاه هم انتخاب خوبی است. این قاب، قیمت مناسبی دارد، بنابراین می توانید به راحتی در تعداد دلخواه آنها سفارش دهید. اندازه‌های قاب لوح صلوات طرح کاشی به گونه ای است که به راحتی می توانید آن را بسته بندی کنید یا به مکان دیگری ارسال نمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.