منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب لوح شعر طرح کاشی

قاب لوح شعر طرح کاشی
قاب لوح شعر طرح کاشی
قاب لوح شعر طرح کاشی
قاب لوح شعر طرح کاشی
قاب لوح شعر طرح کاشی
قاب لوح شعر طرح کاشی
قاب لوح شعر طرح کاشی
قاب لوح شعر طرح کاشی
قاب لوح شعر طرح کاشی
قاب لوح شعر طرح کاشی

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب لوح شعر طرح کاشی یک قاب فانتزی با نمای جذاب و هنری است. این قاب، دربرگیرنده یک مصراع از معروف ترین شعر با موضوع عشق و عرفان است. " هرگز نمیگیرد آنکه دلش زنده شد به عشق"، مصراعی است که در داخل این قاب هنری به رنگ آبی فیروزه ای مشاهده می کنید. این قاب جزو پرفروش ترین، محبوب ترین و البته زیباترین قاب های صنایع دستی در گروه قاب دیوارکوب قرار گرفته است و می تواند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی باشد. برای کسب و کارهایی که به خرید هدایای شرکتی با نمای زیبا و ارزشمند برنامه ریزی می کنند، قاب لوح شعر طرح کاشی می تواند جزو انتخاب های اول آنها باشد. نگاه کردن به این مصراع شعر، احساس خوشایندی را در فرد تداعی می کند.


قاب لوح شعر طرح کاشی به صورت مستطیلی است که در بستر آن، رنگ مشکی طراحی شده تا مصراع شعر به رنگ آبی، روی آن خودنمایی کند. البته این شعر را روی یک سطح ناهموار شبیه به کاشی مشاهده می کنید. این قاب را می توانید در هر مکانی نصب کنید و برای زیباتر کردن دکوراسیون از آن بهره بگیرید. حتی اگر شما در اتاق شخصی خود شلف دیواری دارید، می توانید این قاب را روی قفسه قرار دهید. نصب قاب لوح شعر طرح کاشی در داخل دفتر کار در شرکت هم فضای دوستانه ای را ایجاد می کند. همچنین می توانید این محصول را به عنوان یک هدیه فانتزی به بهترین دوست خود بدهید.


برای اینکه اطراف این قاب هنری را زیباتر کنید می توانید از قاب هایی با ترکیب رنگ آبی استفاده کنید. شاید هم تمایل دارید که قاب لوح شعر طرح کاشی را داخل ویترین قرار دهید که در این صورت پیشنهاد می کنیم یک جفت گلدان میناکاری کوچک به رنگ آبی را در دو طرف قاب بگذارید که نمای کار شما را زیباتر خواهد کرد. قیمت خرید قاب لوح شعر طرح کاشی از هر نظر مقرون به صرفه است و شما در هر تعداد که تمایل داشته باشید می توانید آن را سفارش دهید.خرید بهترین هدایای تبلیغاتی صنایع دستی را با ما تجربه کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.