منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب میناکاری

قاب میناکاری
قاب میناکاری
قاب میناکاری
قاب میناکاری
قاب میناکاری
قاب میناکاری
قاب میناکاری
قاب میناکاری
قاب میناکاری
قاب میناکاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

یکی از زیباترین انواع قاب میناکاری متعلق به یک محصول هنری است که از نظر شکل ظاهری با سایر قاب های میناکاری شده تفاوت دارد. این قاب به صورت مربعی شکل طراحی شده که چهارچوب آن به رنگ مشکی است. یک بشقاب میناکاری شده دایره ای شکل که قسمت بیرونی آن به شکل کنگره ای می باشد، داخل بستر تابلو میناکاری قرار گرفته است. زمینه قاب، رنگ مشکی دارد و حاشیه آن با استفاده از برش های بسیار ریز چوب ام دی اف تزیین شده است. این برش ها شبیه به طراحی های معماری در مساجد قدیمی هستند. یک فضای خالی بین این بشقاب میناکاری شده و چوب های برش خورده ام دی اف وجود دارد؛ این طراحی موجب شده است داخل قاب بسیار شلوغ، ظریف و پر ازدحام به نظر برسد.


بشقاب میناکاری شده که در داخل قاب میناکاری قرار دارد به شکل اشعه های خورشید، نقاشی شده است. محیط بشقاب به رنگ آبی تیره است و در حلقه بعدی، رنگ سفید را مشاهده می کنید. در ادامه، طرح هایی به رنگ آبی روشن، آبی تیره و مجدداً سفید اجرا شده است. به صورت یک در میان این طرح ها تکرار می شوند. نقش های ظریف، خطوط ریز و درشت و نقاط مختلفی را به رنگ‌ های تیره و روشن در بستر بشقاب میناکاری شده مشاهده می کنید.


خرید قاب میناکاری از هر جهت بسیار ارزشمند و ماندگار است. قاب های میناکاری شده بر روی دیوار می توانند زیبایی دکوراسیون داخلی را به شدت تاثیر قرار دهند. برای آن دسته از افرادی که به صنایع دستی علاقه مند هستند، قاب های میناکاری اولین انتخاب خواهند بود. قیمت خرید قاب میناکاری متناسب در نظر گرفته شده است، بنابراین با کمترین بودجه اولیه برای خرید می توانید یکی از قاب های میناکاری شده را خریداری کنید. مدیران شرکت ‌ها که به دنبال هدایای تبلیغاتی شرکتی هستند، می‌توانند قاب میناکاری شده را به صورت عمده سفارش دهند. این محصول از طریق فروشگاه اینترنتی به راحتی قابل تهیه است.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.