منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب لوح وان یکاد طرح کاشی

قاب لوح وان یکاد طرح کاشی
قاب لوح وان یکاد طرح کاشی
قاب لوح وان یکاد طرح کاشی
قاب لوح وان یکاد طرح کاشی
قاب لوح وان یکاد طرح کاشی
قاب لوح وان یکاد طرح کاشی
قاب لوح وان یکاد طرح کاشی
قاب لوح وان یکاد طرح کاشی
قاب لوح وان یکاد طرح کاشی
قاب لوح وان یکاد طرح کاشی
قاب لوح وان یکاد طرح کاشی
  • Stock: In Stock
  • Model: تابلو مذهبی
  • SKU: 901522

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب لوح وان یکاد طرح کاشی یکی از قاب های هنری به شکل مستطیل است که آن را در هر مکانی که قرار دهید، جنبه روحانیت و معنوی بودن را حفظ می‌کند. قاب ‌های هنری صنایع دستی ، که مفاهیم معنوی و مذهبی را به نمایش می‌گذارند، جزو پرفروش ترین تبلیغاتی و هدایای شرکتی دسته ‌بندی می‌شوند. این قاب مستطیل شکل دارای یک چهارچوب به رنگ قهوه‌ای تیره است که سطح آن به شکل برجسته در حالت شطرنجی دیده می شود. در بستر قاب، رنگ مشکی طراحی شده تا آیه شریفه "و ان یکاد" که به رنگ آبی فیروزه ای است روی آن بیشتر خودنمایی کند.


اصلی ترین قسمت قاب لوح وان یکاد طرح کاشی در حقیقت همین آیه شریفه از قرآن است که بر روی یک سطح ناهموار، شبیه به یک کاشی، نوشته شده است. نوع خط آیه قرآن هم بسیار زیبا می باشد. به طور کلی این قاب را در هر مکانی که نصب کنید موجب زیباتر شدن فضا خواهید شد. قیمت خرید قاب لوح وان یکاد طرح کاشی مناسب است و مدیران شرکت‌ ها و مجموعه ‌های بزرگ می ‌توانند نسبت به خرید عمده آن اقدام کنند. برای افرادی که به دنبال خرید هدایای مذهبی هستند، قاب لوح وان یکاد طرح کاشی می تواند بهترین انتخاب باشد.


این قاب مستطیل شکل برای نصب در بخش درب ورودی ساختمان ها هم انتخاب ایده آلی است؛ چرا که این آیه برای حفاظت از اشخاص بسیار توصیه شده است. فرض کنید هنگام خروج از خانه، این آیه شریفه را می خوانید و برای کار روزانه به بیرون می روید. حتی می‌توانید قاب لوح وان یکاد طرح کاشی را در دفتر کار در شرکت خود بگذارید و هر روز قبل از شروع کار روزانه، آن را بخوانید. خرید این قاب مذهبی برای نصب در اتاق شخصی شما هم توصیه شده است.


می توانید قاب لوح وان یکاد طرح کاشی را برای هدیه دادن انتخاب کنید و به مناسبت های خاص به دوستان و خویشاوندان خود هدیه بدهید. برای تقدیر از برگزیدگان جشنواره های قرآنی و مسابقات مذهبی هم می‌توان این قاب را سفارش داد. زیبایی این قاب از نظر طراحی یک قاب تزیینی، اهمیت دارد و در کنار آن، ارزشمند بودن آیه شریفه "و ان یکاد" هم مورد توجه بسیاری از مشتریان واقع شده است. برای خرید قاب لوح وان یکاد طرح کاشی می توانید از فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.