منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

آینه ملیله کاری

آینه ملیله کاری
آینه ملیله کاری
آینه ملیله کاری
آینه ملیله کاری
آینه ملیله کاری
آینه ملیله کاری
آینه ملیله کاری
آینه ملیله کاری
آینه ملیله کاری
آینه ملیله کاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

آینه ملیله کاری یکی از زیباترین آثار هنرمندانه ملیله کاری است که هم جنبه کاربردی دارد و هم جنبه تزیینی. شما می‌توانید این آینه را در ورودی راهروی منزل نصب کنید یا آن را در اتاق خواب و اتاق شخصی خود روی دیوار قرار دهید. در هر صورت، زیباترین نقش و نگارها شامل مفتول های در هم پیچیده نقره در کنار یکدیگر به کار رفته اند تا چنین محصول منحصر به فردی، تهیه و تولید شود. این آینه ملیله کاری شده برای هدایای تبلیغاتی که برای کارمندان یا شرکای کاری خود و حتی مشتریان خاص می ‌فرستید، انتخاب منحصر به فرد خواهد بود. شکل ظاهری این آینه به صورت مستطیل شکل با انحنایی در هر چهار ضلع می باشد.


مفتول های نقره یا همان طرح ملیله کاری در اطراف آینه ملیله کاری به کار رفته اند. فلز نقره با درخشندگی خاص در این آینه می درخشد و زیبایی این محصول را دو چندان ساخته است. طرح و نقشی که بر بالای آینه ملیله کاری شده به کار رفته همچون حالت تاج پادشاهی به چشم می خورد. این محصول یکی از بهترین هدایای ملیله کاری محسوب می شود.


اگر به دنبال خرید یک اثر ملیله کاری با کاربرد دکوراسیون هستید، آینه ملیله کاری شده را به شما پیشنهاد می دهیم. در هر صورت این آینه را در دکوراسیون داخلی آپارتمان و حتی محل کار که نصب کنید، می ‌توانید از سایر عناصر در کنار آن نیز بهره بگیرید. حتی می توانید آینه را به صورت ایستاده در قفسه ها یا شلف های کنار سالن قرار دهید و کنار آن را با گلدان ملیله‌کاری تزیین کنید. ایده های زیادی وجود دارد که بتوانید از آینه های ملیله کاری با این طرح و نقش برای زیباتر کردن منزل خود بهره بگیرید.


خرید آینه ملیله کاری در کنار گلدان یا شمعدان ملیله کاری شده ست کامل را به شما می دهد. برای اینکه تمام محصولات را در کنار هم داشته باشید از فروشگاه اینترنتی دیدن کنید و محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید. این آینه ملیله کاری نمادی از روشنی و درخشندگی و شادی در زندگی است.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.