منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب سه تکه میناکاری سبز

قاب سه تکه میناکاری سبز
قاب سه تکه میناکاری سبز
قاب سه تکه میناکاری سبز
قاب سه تکه میناکاری سبز
قاب سه تکه میناکاری سبز
قاب سه تکه میناکاری سبز
قاب سه تکه میناکاری سبز
قاب سه تکه میناکاری سبز
قاب سه تکه میناکاری سبز
قاب سه تکه میناکاری سبز
قاب سه تکه میناکاری سبز
  • Stock: In Stock
  • Model: تابلو میناکاری
  • SKU: 901487

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب سه تکه میناکاری سبز، یکی از خاص ترین قاب های هنری از گروه بشقاب های میناکاری است. برای مدیران شرکت ها و کسب و کارهایی که به خرید هدایای تبلیغاتی خاص و لوکس فکر می‌کنند، این قاب هنری می‌تواند در گزینه‌ های اول انتخاب آن‌ ها قرار بگیرد. قاب سه تکه میناکاری سبز رنگ از سه بشقاب متوسط بزرگ و کوچک تشکیل شده است که در کنار یکدیگر به ترتیب سایز قرار گرفته‌ اند. زمینه قاب به رنگ مشکی است و همین عامل جلوه‌ فوق‌ العاده ‌ای را برای بشقاب های میناکاری ایجاد کرده است.


فریم قاب به رنگ قهوه ‌ای و مستطیل شکل بوده و می توانید آن را در جایگاه دیوار کوب به صورت عمودی یا افقی نصب کنید. قاب سه تکه میناکاری سبز رنگ همچنین می‌تواند به صورت قاب رومیزی هم مورد استفاده قرار بگیرد. رنگ ها، طرح ها و نقش هایی که در بشقاب های میناکاری این محصول مشاهده می‌شوند، درخشان و شفاف هستند. این بشقاب های میناکاری شده از دو رنگ عمده سفید و سبز تشکیل شده اند.


در حاشیه بشقاب های میناکاری در محصول قاب سه تکه میناکاری سبز، شما رنگ سبز را می ‌بینید که نقش و نگارهای روی آن به رنگ مشکی و آبی تیره هستند. در ردیف بعدی، زمینه ی سفید رنگ وجود دارد که گل های ریز به رنگ آبی تیره و روشن روی آن کار شده است. مرکز بشقاب که شبیه یک گل با گلبرگ های باز است، زمینه سبز رنگ داشته و مشابه با محیط بشقاب، خطوط اسلیمی به رنگ تیره روی آن مشاهده می‌شود. این طراحی بی نظیر، محصول قاب سه تکه میناکاری سبز را به یکی از بهترین هدایای هنری تبدیل کرده است.


اگر به دنبال خرید قاب های هنری با جلوه ای بی نظیر برای دکوراسیون داخل منزل یا اتاق مطالعه هستید، محصول قاب سه تکه میناکاری سبز را به شما پیشنهاد می دهیم. این محصول برای هدیه روز معلم یا هدیه به مناسبت های خاص و جشن ها هم جزو انتخاب های برتر قرار می‌گیرد. با هدیه دادن این قاب، شما یک محصول اصیل و ماندگار را به مخاطب خود هدیه می‌ دهید. قیمت خرید قاب سه تکه میناکاری سبز نیز مناسب است و برای ثبت سفارش عمده مقرون به صرفه خواهد بود.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.