منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قابلمه مسی چکشی اصفهان

قابلمه مسی چکشی اصفهان
قابلمه مسی چکشی اصفهان
قابلمه مسی چکشی اصفهان
قابلمه مسی چکشی اصفهان
قابلمه مسی چکشی اصفهان
قابلمه مسی چکشی اصفهان
قابلمه مسی چکشی اصفهان
قابلمه مسی چکشی اصفهان
قابلمه مسی چکشی اصفهان
قابلمه مسی چکشی اصفهان

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قابلمه مسی چکشی اصفهان یکی از ظروف صنایع دستی مسی است که نمای زیبا و جذابی دارد. یک طراحی فوق العاده برای این قابلمه مسی در نظر گرفته شده است. اگر به نمای این ظرف ‌مسی نگاه کنید، شبیه به یک قابلمه عادی است، اما بدنه آن با ضربه های متوالی چکش به صورت برجسته و فرورفتگی هایی دیده می‌شود که باعث شده یک سطح ناهموار با درخشندگی خاصی ایجاد شود. لبه قابلمه به صورت خطوط منحنی، بالا و پایین رفته است و شبیه به یک موج دیده می شود. قابلمه مسی اصفهان دارای دو دسته می باشد و یک درب دارد که در کنار یکدیگر، این محصول را زیباتر و جذاب تر کرده است.


اگر به خرید ظروف مسی علاقه مند هستید، قابلمه مسی چکشی اصفهان، زیبا، با سطح درخشان و صیقلی را به شما پیشنهاد می دهیم. ظروف مسی در تمام خانواده ها متداول و شناخته شده هستند. خانواده های قدیمی اصفهان، همیشه یک یا چند عدد انواع ظروف مسی را در خانه دارند. خرید قابلمه مسی چکشی اصفهان با قیمت مناسب در کنار سایر این ظروف می تواند یک انتخاب ایده آل باشد. این قابلمه، کوچک است و برای غذاهای دونفره مناسب است. حتی اگر از قابلمه مسی چکشی اصفهان برای پخت و پز استفاده نکنید، قرار دادن آن برای دکوراسیون آشپزخانه بسیار منحصر به فرد خواهد شد.


ظروف مسی می توانند دکوراسیون آشپزخانه را به سمت کلاسیک یا سنتی، شبیه به سبک زندگی قدیمی تغییر دهند. قابلمه مسی چکشی اصفهان را روی اپن آشپزخانه قرار دهید و در کنار آن گلدان های مسی کوچک یا سایر ظروف مسی تزیینی را بگذارید؛ بسیار بی نظیر خواهد شد. حتی می‌توانید قابلمه مسی چکشی اصفهان را بر روی کابینت آشپزخانه بگذارید و نمای آن قسمت را تزیین کنید. این ظرف در داخل ویترین هم زیبا خواهد بود. برای خرید و سفارش این ظرف زیبا از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.