منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قندان مسی میناکاری

قندان مسی میناکاری
قندان مسی میناکاری
قندان مسی میناکاری
قندان مسی میناکاری
قندان مسی میناکاری
قندان مسی میناکاری
قندان مسی میناکاری
قندان مسی میناکاری
قندان مسی میناکاری
قندان مسی میناکاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قندان مسی میناکاری شده یک اثر هنری بسیار زیبا و با رنگ های چشم نواز و دلفریب است. این قندان میناکاری شده به تنهایی، نمایانگر هنر میناکاری به عنوان یک هنر اصیل ایرانی و اسلامی می ‌باشد. طراحی که بر روی بدنه این قندان به کار رفته، آنچنان ظریف و دقیق هستند که کمتر کسی می تواند بدون توجه از کنار آن به راحتی عبور کند! نکته بسیار ظریف و دقیق درباره قندان مسی میناکاری شده این است که این طرح ها و نقش ها فقط از سه رنگ آبی تیره، آبی روشن و سفید تشکیل شده ‌اند، بنابراین ذوق و هنر استاد میناکار است که این چنین طرح ها را به این صورت جلوه گر ساخته است. بر روی قندان میناکاری شده، مجموعه در هم تنیده از خطوط منحنی را مشاهده می کنید که به رنگ های آبی تیره هستند؛ نقش هایی به رنگ سفید بر روی بدنه، آبی تیره و روشن به کار رفته است؛ چیزی که همانند برگ های گل، به صورت بسته شده را در ذهن تداعی می کنند.


بر روی بدنه قندان مسی میناکاری شده مشابه با آنچه بر روی درب طراحی شده است، طرح و نقشه های زیبایی را مشاهده می کنید. خطوط منحنی به صورت یک دانه اشک، در هم فرو رفته، نقش‌ هایی را پدید آورده است که در محیط این قندان به چشم می خورد. هر آنچه از زیبایی ‌ها، طرح و نقش و نگارهای به کار رفته بر روی قندان مسی میناکاری شده بگوییم، باز کم گفته ایم! این قندان در کنار یک سرویس چای خوری میناکاری شده می‌تواند جلوه ‌ای دوچندان را برای دکوراسیون داخل ویترین ایجاد کند.


جذاب بودن و شیک بودن قندان مسی میناکاری شده به اندازه ای است که می توانید این محصول را به عنوان هدیه تولد خریداری کنید؛ حتی می توانید در پذیرایی در مهمانی ها، هنگام صرف چایی از این قندان میناکاری شده بهره ببرید و احساس خوشایندی را در مهمانان به وجود بیاورید. قندان مسی میناکاری شده را در تعداد دلخواه و با قیمت مناسب می توانید به صورت اینترنتی از فروشگاه خریداری کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.