منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قندان مسی مینا کاری

قندان مسی مینا کاری
قندان مسی مینا کاری
قندان مسی مینا کاری
قندان مسی مینا کاری
قندان مسی مینا کاری
قندان مسی مینا کاری
قندان مسی مینا کاری
قندان مسی مینا کاری
قندان مسی مینا کاری
قندان مسی مینا کاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قندان مسی میناکاری، یک اثر هنری زیبا و بی نظیر است. شاید کمتر به این فکر کرده اید که جزئی ترین وسایل خانه و آشپزخانه هم می توانند با هنر میناکاری، تزئین شوند! درست است! همه ما با کاربرد قندان آشنا هستیم؛ استفاده از قندان مسی میناکاری نه تنها برای مصارف شخصی در خانه بسیار ایده آل است، بلکه برای تزئین در ویترین شیشه ای در آشپزخانه نیز پیشنهاد می شود. اگر این قندان زیبا را در ویترین سالن پذیرایی هم قرار دهید، حتماً دکوراسیون زیباتری را خواهید داشت. شکل ظاهری قندان مسی میناکاری هم مانند تمام قندان های شیشه ای یا فلزی در بازار ساخته شده است. درب این قندان به طرز ماهرانه ای طراحی شده به گونه ای که شما به راحتی می توانید درب را از روی قندان بردارید و مجدداً در جای خودش قرار دهید.


زیبایی این قندان میناکاری، مدیون طرح و نقش هایی است که استادانه با ذوق و سلیقه روی سطح فلز مس کار شده است.نقش هایی که روی بدنه قندان مسی میناکاری به کار رفته است در حقیقت، مکمل نقش هایی هستند که روی درب قندان مشاهده می کنید. نقش ها و طرح های این محصول به رنگ آبی تیره، سفید و قرمز اجرا شده اند. خطوط منحنی روی بدنه قندان در کنار نقطه های سفید رنگ، هارمونی ویژه ای را به وجود آورده است.


همین نوع طراحی را می توانید روی درب قندان نیز مشاهده کنید. با خرید قندان مسی میناکاری و استفاده از آن در پذیرایی از مهمانان و صرف چایی، احساس خوشایندی را به وجود می آورید و از طرفی دیگر، چشم آنها را به سمت یک هنر اصیل و بی بدیل خیره می سازید. پیشنهاد می کنیم قندان مسی میناکاری را همین حالا سفارش بدهید و از آن در منزل استفاده کنید. امکان خرید اینترنتی این محصول نیز فرآهم شده است. به راحتی می توانید برای مصارف شخصی یا برای هدیه دادن، این محصول را تهیه نمایید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.