منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

گلدان ملیله کاری

گلدان ملیله کاری
گلدان ملیله کاری
گلدان ملیله کاری
گلدان ملیله کاری
گلدان ملیله کاری
گلدان ملیله کاری
گلدان ملیله کاری
گلدان ملیله کاری
گلدان ملیله کاری
گلدان ملیله کاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

گلدان ملیله کاری شده یک اثر هنری بسیار زیبا، به ویژه برای زیباتر کردن داخل ویترین است. آثار هنری همواره برای تزیین داخل آپارتمان مورد توجه قرار می‌گیرند. علاوه بر گلدان ملیله کاری شده، سایر آثار هنری نظیر کشکول ملیله کاری شده یا سرویس چای خوری و شربت خوری ملیله کاری، انتخاب حرفه ای و هنری برای داخل ویترین یا بر روی میز و یا اپن آشپزخانه هستند. آنچه موجب زیباتر شدن این اثر صنایع دستی می‌شود این است که شما چند شاخه گل نقره در داخل گلدان ملیله کاری قرار دهید؛ چیزی که هارمونی جذاب و جلوه بصری چشم‌نوازی را به نمایش می گذارد. 


از زیبایی ها و کاربردهای گلدان ملیله کاری شده که بگذریم، خالی از لطف نخواهد بود که به توضیح شکل ظاهری این گلدان بپردازیم. این گلدان ملیله، ارتفاع نسبتاً متوسطی دارد و اگر از زاویه جانبی به آن نگاه کنیم، شبیه به یک قیف می بینیم. اگر از نمای بالا به دهانه گلدان ملیله کاری نگاه کنید، شبیه به یک گل با سه گلبرگ به چشم می آید. لبه های بالایی گلدان به صورت کنگره ای طراحی شده و شبیه به آن را در قسمت پایه گلدان ملیله کاری شده نیز مشاهده می کنید. ظرافت های خاصی برای پیچ و تاب دادن مفتول نقره برای این اثر هنری به کار رفته اند. همین ویژگی، این گلدان را به پرفروش ترین و محبوب ترین اثر ملیله کاری تبدیل کرده است.


قیمت مناسب گلدان ملیله کاری شده به همراه اندازه مناسب آن موجب شده این اثر هنری یک هدیه ارزشمند باشد. خرید این گلدان برای هدیه تولد، هدیه سال نو در شرکت و یا هدیه برای منزل نو می تواند یک انتخاب متفاوت باشد. خانم های خانه دار که به زیبایی خانه خود فکر می‌کنند، گلدان ملیله کاری را به صورت جفت خریداری کرده و بر روی میز ناهارخوری قرار می‌دهند. حتی اگر شاخه گلی در داخل گلدان نباشد، نمای زیبای آن همچنان خودنمایی می کند.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.