منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

جا قرآنی خاتم کاری

جا قرآنی خاتم کاری
جا قرآنی خاتم کاری
جا قرآنی خاتم کاری
جا قرآنی خاتم کاری
جا قرآنی خاتم کاری
جا قرآنی خاتم کاری
جا قرآنی خاتم کاری
جا قرآنی خاتم کاری
جا قرآنی خاتم کاری
جا قرآنی خاتم کاری
جا قرآنی خاتم کاری
  • Stock: In Stock
  • Model: جا قرآنی خاتم کاری
  • SKU: 901655

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

جا قرآنی خاتم کاری یکی از زیباترین آثار صنایع خاتم‌کاری محسوب می شود. اگر به نمای این جا قرآنی نگاه کنید، بسیار زیبا و هنرمندانه طراحی شده است و نشانگر مهارت استاد خاتم کار است. زیباترین نقش و نگارها شامل چند ضلعی های بسیار ریز با رنگ های زرد، طلایی، قهوه ای، مشکی و قرمز آنچنان روی این جعبه خودنمایی می کنند که نظر هر مخاطب را به خود جلب کرده اند. جا قرآنی خاتم کاری می تواند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی باشد؛ به خصوص که اگر یک قران نفیس داخل این جا قرآنی قرار داده و برای مخاطبان ارسال کنید.


کتاب قرآن در تمام خانواده‌ های مسلمان وجود دارد، پس چه بهتر که برای محافظت از این میراث ارزشمند، یک جعبه جا قرآنی زیبا و شایسته انتخاب شود. محصول جا قرآنی خاتم کاری به شکل مکعب مستطیل است و درب آن شبیه به یک صندوقچه باز و بسته می شود. اندازه این جعبه، ۲۶ سانتیمتر در ۳۶ سانتیمتر و ارتفاع آن ۱۰ سانتیمتر می باشد. روی درب جعبه جا قرآنی خاتم کاری چند ردیف برجستگی مشاهده می کنید که جزو طراحی منحصر به فرد و ویژه این جعبه محسوب می شود. خرید یک جا قرآنی که با هنر زیبای خاتم کاری تزیین شده از هر نظر ارزشمند و گرانبها خواهد بود. جا قرآنی خاتم کاری را به هر فردی که هدیه بدهید تا سال ‌های طولانی برای او به یادگار باقی خواهد ماند.


آن دسته از شرکت ها و مجموعه ها و موسسات آموزشی و هر سازمان یا شرکتی که می خواهد برای کارمندان خود هدایای ارزشمند تهیه کند و به مناسبت سال نو به آنها بدهد، جا قرآنی خاتم کاری شده به همراه یک قران در داخل آن، بهترین انتخاب است. شما هم می توانید این جا قرآنی زیبا را در داخل خانه خود داشته باشید؛ آن را روی قفسه قرار دهید و از نمای زیبای آن لذت ببرید. حتی می توانید آن را به خویشاوندان یا دوستان نزدیک خود هدیه بدهید. قیمت خرید این جعبه جا قرآنی بسیار زیبا هم مناسب در نظر گرفته شده است. برای خرید جا قرآنی خاتم کاری اصفهان از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.