منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

جا دستمال کاغذی خاتم کاری

جا دستمال کاغذی خاتم کاری
جا دستمال کاغذی خاتم کاری
جا دستمال کاغذی خاتم کاری
جا دستمال کاغذی خاتم کاری
جا دستمال کاغذی خاتم کاری
جا دستمال کاغذی خاتم کاری
جا دستمال کاغذی خاتم کاری
جا دستمال کاغذی خاتم کاری
جا دستمال کاغذی خاتم کاری
جا دستمال کاغذی خاتم کاری
جا دستمال کاغذی خاتم کاری
  • Stock: In Stock
  • Model: جا دستمال کاغذی خاتم کاری
  • SKU: 901228

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

جا دستمال کاغذی خاتم کاری یکی دیگر از محبوب ترین صنایع دستی خاتم کاری است که جزو پرفروشترین محصولات نیز محسوب می شود. طراحی این جا دستمال کاغذی، شبیه به یک جعبه مستطیل شکل است که در هر یک از زاویه ها و اضلاع، اندکی انحنا وجود دارد. این طراحی زیبا موجب شده محصول هنری جا دستمال کاغذی خاتم کاری برای کاربرد، بسیار راحت تر باشند و از طرف دیگر، یک محصولی است که قرار دادن آن بر روی هر میز یا استفاده آن در هر مجلسی، انتخابی هنرمندانه و متفاوت خواهد بود. خرید جا دستمال کاغذی خاتم کاری نه تنها به عنوان یک هدیه هنری، مزایایی دارد، بلکه خانواده ها می تواند یک یا چند عدد از آن را در خانه داشته باشند. این محصول یکی از آثار هنر صنایع دستی است که در زندگی روزمره می توان از آن استفاده کرد و صرفاً جنبه تزیینی ندارد.


خرید جا دستمال کاغذی خاتم کاری برای هدیه تولد و برای دوستان یا همکاران صمیمی، انتخابی مناسب است. محصولات خاتم کاری در کنار سایر محصولات صنایع دستی اصفهان نظیر میناکاری و ملیله کاری در جایگاه خود ارزشمند هستند. اگر گلدان مس و خاتم کاری را در کنار جا دستمال کاغذی خاتم کاری بر روی میز استفاده کنید، نمای دکوراسیون زیباتری را به وجود می آورید.پیشنهاد می‌کنیم برای پذیرایی از مهمانان در سالن نشیمن، یا مراسم شام و مهمانی های خانوادگی، حتماً یک یا چند عدد جا دستمال کاغذی خاتم کاری شده را بر روی میزهای پذیرایی قرار دهید. این کار، ذوق و سلیقه شما را در انتخاب یک اثر هنری نشان می‌دهد؛ از طرفی، به حضور میهمانان نیز ارزش گذاشته‌اید! خرید جا دستمال کاغذی خاتم برای هدایای تبلیغاتی گزینه خوبی بشمار می رود.


طرح و نقش هایی که بر روی سطح جا دستمال کاغذی خاتم کاری به کار رفته، مجموعه‌ای از چند ضلعی های منتظم در ابعاد بزرگ، متوسط و بسیار ریز هستند. در این طرح ها، رنگ‌ های کرمی روشن، مشکی، قهوه‌ای تیره و قرمز به کار رفته اند. این محصول را می توانید به صورت اینترنتی در تعداد دلخواه سفارش دهید. قیمت خرید محصول نیز بسیار مناسب است. از جا دستمال کاغذی خاتم کاری به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می گردد.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.