منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

کاسه بشقاب مسی میناکاری

کاسه بشقاب مسی میناکاری
کاسه بشقاب مسی میناکاری
کاسه بشقاب مسی میناکاری
کاسه بشقاب مسی میناکاری
کاسه بشقاب مسی میناکاری
کاسه بشقاب مسی میناکاری
کاسه بشقاب مسی میناکاری
کاسه بشقاب مسی میناکاری
کاسه بشقاب مسی میناکاری
کاسه بشقاب مسی میناکاری
کاسه بشقاب مسی میناکاری
  • Stock: In Stock
  • Model: کاسه بشقاب میناکاری
  • SKU: 901262

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

کاسه بشقاب مسی میناکاری شده یک اثر هنری متفاوت با نمایی چشم ‌نواز و شگفت انگیز است. تمام آنچه که در هنرهای میناکاری بر روی ظروف مسی در محصولات دیگر مشاهده کرده اید، همگی به نوعی در این محصول متفاوت، جمع شده ‌اند. کاسه و بشقاب مسی میناکاری شده، نمونه واقعی ذوق و هنر اصیل ایرانی اسلامی می باشند که مهارت دست استاد میناکار را به نمایش گذاشته است. خرید این محصول صنایع دستی برای هر مشتری می تواند وسوسه انگیز باشد. اگر به نمای یک کاسه بشقاب میناکاری شده نگاه کنید، مجموعه ای از طرح های به هم پیوسته آبی تیره و روشن را مشاهده می‌کنید که در کنار هم به طرز ماهرانه ‌ای چیده شده‌ اند.


هر خانم خانه دار یا هر خانواده ای علاقه دارد یک عدد از کاسه بشقاب مسی میناکاری شده را در داخل ویترین خانه خود داشته باشد؛ چرا که وجود این صنایع دستی، جلوه و زیبایی فوق العاده ای را برای داخل ویترین به وجود می آورد. اگر این محصول را خریداری کنید به طرز متمایزی می‌توانید در کنار هم در داخل ویترین بچینید؛ کاسه به صورت مجزا، بشقاب به صورت مجزا، هر کدام زیبایی ها و امتیازات خاص خود را دارند. کاسه بشقاب مسی میناکاری شده همچنین می‌توانند در کنار هم، زیبایی توضیح ناپذیری را به بیننده القا کنند.


اطراف هر دو ظرف کاسه بشقاب مسی میناکاری شده در قسمت لبه ظرف به صورت کنگره ای شکل طراحی شده است تا جلوه بصری متفاوتی را داشته باشد. نقش و نگارهای هنر میناکاری که بر روی کاسه و بشقاب میناکاری شده مشاهده می کنید، به صورت خانه های مجزا یک در میان با رنگ آبی روشن و آبی تیره نقاشی شده است. خطوط بسیار ریز و پیوسته، خطوط منحنی با رنگ های متنوع در این هنر اصیل به کار رفته اند.


برای افرادی که در انتخاب صنایع ‌دستی، حساسیت و سلیقه خاصی دارند، انتخاب کاسه بشقاب مسی میناکاری شده می تواند تصمیم گیری آنها را ساده تر کند. کمتر کسی است که این اثر هنری را از نزدیک ببیند و به راحتی از کنار آن عبور کند. این محصول را در تعداد دلخواه برای کاربرد تزئینی یا هدیه دادن می توانید به صورت اینترنتی خریداری کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.