منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

خاتم کاری

خاتم کاری اصفهان

خاتم کاری اصفهان از جمله بهترین محصولات صنایع دستی ایرانی بشمار می رود.در سال های اخیر خاتم کاری روی مس نیز از استقبال خوبی برخوردار بوده است. صنایع دستی خاتم کاری از هنرهای اصیل ایرانی می باشد که مورد توجه بسیاری از هنر دوستان قرار داشته و البته در خارج از کشور نیز شناخته شده است.خاتم کاری اصفهان قیمت مناسبی داشته و البته تنوع آن بگونه ایست که در اکثر خانه های ایرانی می توان محصول خاتم کاری شده ایی را یافت. خاتم کاری شیراز نیز از کیفیت و ظاهر زیبایی برخوردار است. هنرمندان ایرانی فارغ از شهر خود می توانند آثار بسیار زیبایی را خلق کرده و بهترین ظروف صنایع دستی را به بازار ارائه دهند. از جمله بهترین محصولات برای استفاده شخصی و هدیه به دیگران , می توان به ساعت خاتم کاری , جا دستمال کاغذی خاتم کاری و انواع جعبه های خاتم اشاره نمود. قیمت خاتم کاری اصفهان برای هدایای تبلیغاتی سازمانی مناسب می باشد. فروش عمده خاتم کاری شامل تخفیف های ویژه فروشگاه می شود. شما می توانید محصولات خاتم کاری اصفهان را سایت بصورت آنلاین مشاهده کنید.


خاتم کاری روی مس

خاتم کاری روی مس در سال های اخیر توانسته جایگاه ویژه ایی در بین علاقه مندان به این هنر اصیل بدست آورد. هنر خاتم سازی اصفهان در شهرهای دیگر نیز شناخته شده است از این رو فروشگاه خاتم کاری در تهران , اصفهان و شهرهای دیگر کشورمان مشغول به فعالیت هستند. آنلاین بودن فروشگاه خاتم کاری به مشتریان امکان می دهد تا بدون حضور فیزیکی , سفارشات خود را از سراسر کشور ثبت نمایند. البته خاتم کاری روی چوب قیمت مناسب تری داشته و مشتریان بیشتر از محصولات آنها بهره می برند. تلفیق هنرهای دیگر جذابیت ویژه ایی دارد. تابلو خاتم کاری میتواند در بر گیرنده انواع محصولات قلمزنی اصفهان باشد. زیبایی وصف نشدنی محصولات خاتم و قلمزنی را باید از نزدیک مشاهده نمائید. ظروف خاتم می تواند قابل استفاده نیز باشد. از این رو محبوبیت بیشتر دارند. شما می توانید جدیدترین محصولات چوبی صنایع دستی خاتم کاری اصفهان را از سایت فروشگاه مشاهده نمائید.


خرید اینترنتی خاتم کاری

خرید اینترنتی خاتم کاری اصفهان بسادگی از طریق سایت و اپلیکیشن فروشگاه امکان پذیر است. خاتم کاری اصفهان هنر بسیار زیبایی بوده که برای نسل های متمادی در این شهر دنبال گشته است. کارگاه های فراوانی در اصفهان وجود دارد که افراد زیادی از جوانان را مشغول به فعالیت نموده. شما با گشت و گذاری آسوده می توانید محصولات خاتم کاری در بازار اصفهان را مشاهده کنید . انواع خاتم کاری اصفهان شامل  جعبه خاتم کاری اصفهان و ظروف مس و خاتم در پشت ویترین هر فروشگاهی خود نمایی می کند. بازار خاتم کاری اصفهان ارائه کننده بهترین ظروف دست ساز در داخل کشور بشمار می رود. خاتم کاری ایران گنجینه ایی تمام نشدنی از هنرهای اصیل و بومی کشورمان است. شما می توانید برای آشنایی با هنر خاتم کاری به مقالات مفید فروشگاه مراجعه کنید.

Model: تخته نرد
تخته نرد خاتم و مینیاتور یکی از صنایع دستی معروف و محبوب از هنرمندان اصفهان است. نمای این تخته هنری، ترکیبی از هنر زیبای خاتم کاری و مینیاتورکاری اصفهان را به نمایش می گذارد؛ چیزی که در نمای اول اوج شکوه و خلاقیت هنر را نشان می دهد. همانطور که می دانید، تخته ‌نرد، یک ورزش ذهنی شبیه شطرنج است و در سر..
3,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,500,000 تومان
Model: تخته نرد خاتم کاری
تخته نرد و شطرنج ۴۰ سانتی متری خاتم کاری اعلا یک محصول متفاوت در گروه بازهای سرگرمی و تفریحی با نمای لاکچری و فاخر است. این اثر صنایع دستی در حقیقت، از یک صفحه چوبی خاتم کاری ساخته شده است که یک سمت آن، صفحه شطرنج است و سمت دیگر آن، بازی تخته نرد، طراحی شده است. زیباترین ترکیب رنگی از اشکال هندسی من..
3,150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,150,000 تومان
Model: تخته نرد خاتم کاری
تخته نرد و صفحه شطرنج خاتم کاری ۵۰ سانتی متری، یکی از صنایع دستی هنری و خلاقانه است که ترکیبی از هنر خاتم کاری، چوب و اشکال هندسی در رنگ های مختلف را در قالب یک بازی سرگرم کننده در یک محصول، ارائه داده است. بازی شطرنج، یکی از بازی های فکری و یک ورزش جهانی است. افراد زیادی به بازی شطرنج علاقه دارند. ..
2,950,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,950,000 تومان
Model: خاتم کاری
جا دستمال خاتم کاری یکی از زیباترین جعبه های جا دستمال کاغذی است که با طراحی ساده به سبک مدرن، نظر مشتریان را به خود جلب می کند. این جعبه جا دستمال کاغذی به اندازه ای زیبا است که می توان آن را در جایگاه هدایای تبلیغاتی و هدایای شرکتی برای مشتریان یا همکاران ارسال نمود. زیباترین نقش و نگارها از هنر خ..
650,000 تومان
قیمت بدون مالیات:650,000 تومان
Model: جا دستمال کاغذی خاتم کاری
جا دستمال کاغذی خاتم کاری یکی دیگر از محبوب ترین صنایع دستی خاتم کاری است که جزو پرفروشترین محصولات نیز محسوب می شود. طراحی این جا دستمال کاغذی، شبیه به یک جعبه مستطیل شکل است که در هر یک از زاویه ها و اضلاع، اندکی انحنا وجود دارد. این طراحی زیبا موجب شده محصول هنری جا دستمال کاغذی خاتم کاری برای کا..
230,000 تومان
قیمت بدون مالیات:230,000 تومان
Model: خاتم کاری اصفهان
جا دستمال کاغذی خاتم کاری اصفهان یکی از پرفروش ترین و زیباترین صنایع دستی است که می تواند در جایگاه بهترین هدایای تبلیغاتی و هدایای شرکتی هم انتخاب شود. این جعبه که برای جای دستمال کاغذی طراحی شده است، یک محصول خاتم ‌کاری به رنگ قهوه ای روشن، طلایی و مشکی می باشد. ظریف ترین نقش و نگارهای خاتم کاری ش..
570,000 تومان
قیمت بدون مالیات:570,000 تومان
Model: جا دستمال کاغذی خاتم
جا دستمال کاغذی خاتم کاری اعلا یکی از صنایع دستی اصیل پر طرفدار و محبوب در شهر اصفهان است. این صنایع دستی، هم ارزش هنری و هم ارزش تزیینی و کاربردی دارد. شما می‌توانید یک جا دستمال کاغذی خاتم کاری را روی میز در سالن پذیرایی قرار دهید؛ حتی می توانید یک عدد دیگر از این محصول را روی اپن آشپزخانه، داخل ا..
270,000 تومان
قیمت بدون مالیات:270,000 تومان
Model: جا قرآنی خاتم کاری
جا قرآنی خاتم کاری یکی از زیباترین آثار صنایع خاتم‌کاری محسوب می شود. اگر به نمای این جا قرآنی نگاه کنید، بسیار زیبا و هنرمندانه طراحی شده است و نشانگر مهارت استاد خاتم کار است. زیباترین نقش و نگارها شامل چند ضلعی های بسیار ریز با رنگ های زرد، طلایی، قهوه ای، مشکی و قرمز آنچنان روی این جعبه خودنمایی..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
Model: جا قلمی خاتم کاری
جا قلمی دو تایی رومیزی خاتم کاری، یکی از زیباترین محصولات صنایع دستی می باشد که می تواند به عنوان هدایای تبلیغاتی بسیار مورد استقبال قرار گیرد. این جاقلمی، طراحی ساده‌ای دارد اما در کنار آن، جذابیت های بصری فوق العاده ای را ارائه می‌دهد. این جاقلمی خاتم کاری به صورت مستطیل شکل است که برجستگی هایی رو..
230,000 تومان
قیمت بدون مالیات:230,000 تومان
Model: خاتم کاری اصفهان
جا قلمی رومیزی چوبی خاتم کاری یکی از صنایع دستی کاربردی و پرطرفدار است. این جا قلمی خاتم کاری شده، طراحی هنرمندانه ای دارد و به عنوان یک نوشت افزار تزیینی از سوی شرکت ها و سازمان ها بسیار مورد استقبال واقع شده است. برای خرید صنایع دستی در جایگاه هدایای تبلیغاتی، این محصول، انتخاب مناسبی محسوب می شود..
150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:150,000 تومان
Model: جاقلمی خاتم کاری
جاقلمی کشویی خاتم کاری با طرح و نقشی بسیار تماشایی و با یک طراحی حرفه ای و بی نظیر در گروه هدایای تبلیغاتی است. این جاقلمی خاتم کاری به گونه‌ای طراحی شده که کمتر کسی بتواند در مقابل خرید آن مقاومت کند. جذابیت‌ها و زیبایی‌های ظاهری هنر خاتم کاری در کنار یک طراحی هنری جمع شده است. این محصول خاتم کاری ..
590,000 تومان
قیمت بدون مالیات:590,000 تومان
Model: جعبه خاتم کاری
جعبه جا سکه ای خاتم کاری شده اصفهان یکی دیگر از انواع جعبه های زیبا از گروه جعبه های خاتم کاری شده است. این جعبه به صورت شش ضلعی ساخته شده و زیباترین نقش خاتم کاری، مجموعه ‌ای از چند ضلعی های منتظم به رنگ های طلایی و قهوه ای، در کنار یکدیگر آرایش یافته اند. جعبه جا سکه ای خاتم کاری شده اصفهان در جای..
85,000 تومان
قیمت بدون مالیات:85,000 تومان
Model: جعبه خاتم کاری
جعبه خاتم کاری اصفهان، یکی از زیباترین صنایع دستی خاتم کاری است که می تواند به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده شود. جعبه های خاتم کاری با توجه به اندازه های کوچک، کاربردهای زیادی دارند. جعبه های مستطیل یا شش ضلعی خاتم، برای نگهداری انواع طلا، جواهرات و بدلیجات می توانند به کار بروند. خرید جعبه خاتم کا..
85,000 تومان
قیمت بدون مالیات:85,000 تومان
Model: جعبه خاتم کاری
جعبه خاتم کاری شده اصفهان در مدل ۶ ضلعی با ابعاد و اندازه های کوچک، بهترین محصول از گروه صنایع دستی خاتم کاری برای هدایای تبلیغاتی است. این محصول، هم ابعاد و اندازه های مناسب دارد و هم قیمت آن برای ثبت سفارش عمده، مقرون به صرفه است. زیبایی‌های هنر خاتم کاری اصفهان در این جعبه کوچک، خودنمایی می کنند...
85,000 تومان
قیمت بدون مالیات:85,000 تومان
Model: جعبه خاتم کاری
جعبه خاتم کاری شده اصفهان مخصوص جواهرات به شکل مستطیل یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین محصولات خاتم کاری است. این جعبه بسیار مورد توجه مدیران شرکت‌ ها قرار گرفته تا بتوانند از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنند. این جعبه، اندازه کوچک دارد و با ابعاد حدود ۸ تا ۱۱سانتیمتر، بهترین هدیه خواهد بود...
120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:120,000 تومان
Model: جعبه خاتم کاری
جعبه خاتم کاری شده اصفهان مخصوص کارت یکی از کوچکترین و البته پرکاربردترین محصولات صنایع دستی است. جعبه خاتم کاری شده، ابعاد و اندازه های حدود ۱۰ سانتی متر و ۸ سانتی متر دارد و ارتفاع آن حدود ۳ سانتی متر است، بنابراین به راحتی می توانید در هر مکان استفاده کنید. این جعبه خاتم کاری شده هم در کیف قابل ح..
105,000 تومان
قیمت بدون مالیات:105,000 تومان
Model: جعبه خاتم کاری
جعبه خاتم کاری شش ضلعی مخصوص جواهرات، یکی از انواع صنایع دستی معروف اصفهان است. همانطور که از نام این محصول متوجه می شوید، مهمترین کاربرد این جعبه های چوبی زیبا، قرار دادن جواهرات، طلا و بدلیجات و حتی ساعت و لوازمی از این قبیل داخل آن است. انواع جعبه های خاتم کاری شده نظیر جعبه خاتم کاری شش ضلعی مخص..
99,000 تومان
قیمت بدون مالیات:99,000 تومان
Model: خاتم کاری اصفهان
جعبه دستمال کاغذی خاتم کاری درب لولایی یکی از صنایع دستی زیبا و ارزشمند اصفهان است که می‌تواند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی هم به شمار رود. نمای ظاهری این جعبه دستمال کاغذی از هر نظر، چشم ‌نواز و مجذوب کننده است! اگر به خرید محصولات کاربردی و فانتزی خاص از گروه صنایع دستی خاتم کاری علاقه مند هستید،..
580,000 تومان
قیمت بدون مالیات:580,000 تومان
Model: جعبه خاتم کاری
جعبه قاشق و چنگال خاتم کاری اصفهان یک جعبه تزیینی زیبا با امکان استفاده در مکان های مختلف است. این جعبه قاشق و چنگال از زیباترین نقش و نگارهای هنر خاتم کاری بهره گرفته است. به علاوه روی درب جعبه، نقش زیبای مینیاتورکاری به چشم می خورد. این نقش، نشانگر چند نفر سوارکار است که مشغول شکار هستند. در دنیای..
640,000 تومان
قیمت بدون مالیات:640,000 تومان
Model: جعبه خاتم کاری
جعبه کارد و چنگال خاتم کاری یکی از زیباترین محصولات صنایع دستی است که در جایگاه هدایای تبلیغاتی بسیار مورد توجه قرار دارد. این جعبه خاتم کاری زیبا هم جنبه تزئینی دارد و هم جنبه کاربردی. اگر به دنبال خرید وسایل تزیینی زیبا برای سالن پذیرایی روی میز یا روی اپن آشپزخانه هستید، جعبه کارد و چنگال خاتم کا..
660,000 تومان
قیمت بدون مالیات:660,000 تومان
Model: جعبه خاتم کاری
جعبه کلینکس دستمال کاغذی خاتم کاری اصفهان یکی دیگر از صنایع دستی خاتم کاری است که با طراحی منحصر به فرد، برای تمام قسمت ها به یک محصول پرفروش تبدیل شده است. این جا دستمال کاغذی خاتم کاری یکی از محصولاتی است که به عنوان هدایای تبلیغاتی و هدایای شرکتی به مناسبت ‌های مختلف مورد توجه قرار گرفته است. این..
670,000 تومان
قیمت بدون مالیات:670,000 تومان
Model: خاتم کاری اصفهان
جعبه کلینکس دستمال کاغذی و سطل چوبی خاتم کاری شده در نوع خود، یک ست کامل برای منزل یا دفتر کار است. هر یک از این دو وسیله زیبا، طراحی منحصر به فردی دارند. چند ضلعی های کوچک با طراحی بسیار هنرمندانه در کنار یکدیگر قرار گرفته و این جعبه کلینکس دستمال کاغذی و سطل چوبی خاتم کاری را به پرفروش ترین محصولا..
670,000 تومان
قیمت بدون مالیات:670,000 تومان
Model: ساعت مینا و خاتم
ساعت دیواری خاتم با صفحه میناکاری شده یکی از انواع ساعت های صنایع دستی با جلوه ای بسیار زیبا و جذاب است. اگر به نمای این ساعت خاتم کاری و میناکاری شده نگاه کنید، آرامش خاصی در طراحی تمام قسمت‌ های آن نهفته است. از صفحه میانی ساعت گرفته تا حاشیه های ساعت که به حالت اشعه های خورشید طراحی شده، همگی جذا..
448,000 تومان
قیمت بدون مالیات:448,000 تومان
Model: خاتم کاری اصفهان
ساعت دیواری خاتم و میناکاری، یک محصول صنایع دستی با بهترین طراحی و نمای ظاهری است که برای مشکل پسندان، طراحی شده است. این محصول، ترکیبی از هنر ارزشمند میناکاری و هنر بی بدیل خاتم کاری است. همانطور که به ساعت دیواری خاتم و میناکاری نگاه می کنید، ناخودآگاه در طرح ها و نقش های ساعت غرق می شوید و فراموش..
345,000 تومان
قیمت بدون مالیات:345,000 تومان
Model: ساعت مینا و خاتم
ساعت دیواری خورشیدی خاتم کاری اصفهان با طرح نقش زیبا و چشم نواز یکی از بهترین دیوارکوب ها برای منزل مسکونی محسوب می ‌شود. این ساعت خاتم کاری و میناکاری که جلوه بی نظیری را به نمایش گذاشته است را می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی هم انتخاب کرد. برای مدیران شرکت‌ها که به پرستیژ کاری خود بسیار فکر می کن..
390,000 تومان
قیمت بدون مالیات:390,000 تومان
Model: ساعت مینا و خاتم
ساعت دیواری مربع مینا و خاتم کاری یکی از زیباترین صنایع دستی است که هم جنبه تزئینی دارد و هم جنبه کاربردی. این ساعت جذاب خاتم کاری را می توانید روی دیوار نصب کنید و علاوه بر اینکه زمان و وقت را به شما نشان می دهد، موجب زیبایی دیوار آن قسمت هم خواهد شد. ساعت دیواری مربع مینا و خاتم کاری اصفهان را میت..
530,000 تومان
قیمت بدون مالیات:530,000 تومان
Model: ساعت مینا و خاتم
ساعت دیواری مینا و خاتم یکی از زیباترین محصولات صنایع دستی اصفهان است که دارای جلوه های بصری بی نظیری می باشد. ترکیب ماهرانه رنگ های تیره و روشن از دو هنر خاتم کاری و میناکاری، این محصول را به یکی از پرفروش ترین صنایع دستی تبدیل کرده است. اگر به زیبایی دکوراسیون داخلی اتاق خواب، سالن نشیمن اتاق مطال..
335,000 تومان
قیمت بدون مالیات:335,000 تومان
Model: ساعت مینا و خاتم
ساعت دیواری میناکاری و خاتم کاری اصفهان یکی از صنایع دستی ترکیبی، جذاب و زیبای مخصوص اصفهان است. صنایع دستی خاتم کاری همیشه جذابیت ها و جلوه بصری بی ‌نظیری را ارائه کرده است اما زمانی که این اثر هنری در کنار هنر میناکاری قرار می گیرد، صحبت از خلق یک هنر تماشایی و بی بدیل است که به راحتی می تواند یک ..
298,000 تومان
قیمت بدون مالیات:298,000 تومان
Model: ست خاتم کاری
ست رومیزی اداری خاتم کاری اصفهان یکی از زیباترین و نفیس ترین هدایای تبلیغاتی است که در گروه صنایع دستی تولید شده است. با نگاه کردن به این ست خاتم کاری به راحتی می توانید به ارزش واقعی آن در جایگاه مدیریتی، تزیینی و البته کاربردی پی ببرید. در این ست اداری خاتم کاری، شما ۴ قطعه مجزا را مشاهده می کنید...
1,450,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,450,000 تومان
Model: ست خاتم کاری
ست نفیس رومیزی اداری خاتم کاری شده یک هدیه ارزشمند و بسیار زیبا است که وجود آن روی هر میز مدیریتی، ضرورت دارد. این ست زیبا یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی و هدایای شرکتی محسوب می شود که می تواند برای هر مدیر یا شریک کاری، ارسال گردد. اگر به نمای کلی تمام وسایلی که در داخل ست رومیزی اداری خاتم کاری شد..
4,100,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,100,000 تومان
Model: ست خاتم کاری
ست ۷ تکه میز اداری خاتم کاری اصفهان یکی از زیباترین هدایای تبلیغاتی است که در نگاه اول، توجه مدیران عالی رتبه در شرکت ها را به خود جلب می کند. خریدن این ست میز اداری هم برای هدایای شرکتی توصیه می شود و هم پیشنهاد می کنیم مدیران شرکت ها حتماً این ست خاتم کاری را روی میز مدیریتی خود داشته باشند. زیبات..
2,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,300,000 تومان
Model: شکلات خوری خاتم کاری
شکلات خوری خاتم یک محصول بی نظیر کاملاً متفاوت است که از نمای زیبایی برخوردار می باشد. ظریف ترین نقش و طرح که از هنر خاتم کاری سراغ دارید، در این شکلات خوری خاتم کاری شده به کار رفته است. علاوه بر زیبایی های هنر خاتم کاری، نحوه طراحی و ساخت خود جعبه نیز مثال زدنی و توصیف ناپذیر است. این شکلات خوری ب..
390,000 تومان
قیمت بدون مالیات:390,000 تومان
Model: شکلات خوری مس و خاتم
شکلات خوری مس و خاتم، یک اثر هنری ساده و بسیار زیبا است. این شکلات خوری می‌تواند بر روی میز سالن نشیمن قرار بگیرد و زیبایی دکوراسیون داخلی آپارتمان را دو چندان کند؛ چیزی که بیشتر خانواده ها به خرید آن فکر می کنند. این محصول شکلات خوری در کنار یک سرویس مس و خاتم برای صرف چای یا شربت می تواند هنگام پذ..
830,000 تومان
قیمت بدون مالیات:830,000 تومان
Model: صفحه شطرنج
صفحه شطرنج خاتم کاری یکی از صنایع دستی زیبا با نمای خلاقانه و هنرمندانه است. برای افرادی که به دنبال خرید صنایع دستی خاتم کاری هستند و می ‌خواهند از آن به عنوان یک ابزار تزیینی مناسب استفاده کنند، این محصول، یکی از بهترین آزار خاتم کاری محسوب می شود. همانطور که می‌دانید صفحه شطرنج خاتم کاری هم جنبه ..
690,000 تومان
قیمت بدون مالیات:690,000 تومان
Model: قندان مس و خاتم
قندان پایه دار مسی خاتم کاری شده یکی از صنایع دستی اصفهان است که در دسته آثار هنر خاتم کاری، جلوه بی نظیری دارد. زیباترین طراحی از یک هنر خاتم کاری بر روی مس، برای این محصول به کار رفته است. درب قندان، بدنه و همچنین پایه این قندان مسی خاتم کاری شده به صورت ترکیبی از نقش های خاتم کاری طراحی شده است. ..
595,000 تومان
قیمت بدون مالیات:595,000 تومان
Model: گلدان مس و خاتم
گلدان مس و خاتم ارتفاع 20 سانتی متر یکی دیگر از صنایع دستی بومی اصفهان است که جزو پرفروش ترین اثر هنری در جایگاه هدایای تبلیغاتی، هدیه شرکتی یا هدایای سازمانی قرار می گیرد. این گلدان زیبا هم از نظر شکل ظاهری و هم از نظر اجرای هنر خاتم کاری، بسیار هنرمندانه طراحی شده است. جلوه بصری گلدان خاتم کاری ار..
395,000 تومان
قیمت بدون مالیات:395,000 تومان
Model: گلدان میناکاری
گلدان مس و خاتم ارتفاع ۱۶ سانتی متر، یکی از زیباترین صنایع دستی اصفهان است که در گروه ظروف مسی خاتم کاری شده، یک محصول پرفروش به شمار می رود. خانم های خانه دار که قصد تغییر دکوراسیون ویترین سالن نشیمن یا ویترین اپن آشپزخانه را دارند، نسبت به خرید گلدان مس و خاتم ارتفاع ۱۶ سانتی متر علاقه زیادی نشان ..
290,000 تومان
قیمت بدون مالیات:290,000 تومان
Model: گلدان مس و خاتم
محصول ارزشمند و بسیار زیبای گلدان مس و خاتم کاری جعبه مشبک ارتفاع ۱۶ سانتی متر، یکی از متفاوت ترین محصولات صنایع دستی اصفهان است. این هنر اصیل، ترکیبی از ظروف مسی و هنر خاتم کاری را به نمایش می گذارد. درخشندگی و زیبایی نمای این گلدان مسی خاتم کاری شده آنچنان است که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می ..
320,000 تومان
قیمت بدون مالیات:320,000 تومان
Model: گلدان مس و خاتم
گلدان مس و خاتم گیلاسی ارتفاع ۲۶ سانتی متر یک محصول متفاوت از هنر خاتم کاری بر روی ظروف مسی است. نمای ظاهری این گلدان چیزی شبیه به ظروف تنگ را به شما نمایان می سازد؛ در حالی که این محصول، طرح متفاوتی از گلدان مس و خاتم کاری شده است. یک طراحی ساده برای گلدان مس و خاتم گیلاسی ارتفاع ۲۶ سانتی متر در نظ..
690,000 تومان
قیمت بدون مالیات:690,000 تومان
Model: شکلات خوری مس و خاتم
شکلات خوری مس و خاتم کاری بزرگ، یکی از زیباترین صنایع دستی خاتم کاری است که از نقش و نگارهای ریز و ظریف تشکیل شده است. این شکلات خوری از نظر نمای ظاهری بسیار زیبا و چشم نواز است و بهترین انتخاب برای تزئین داخل ویترین های بزرگ در خانه های لاکچری است. حتی می توانید شکلات خوری مس و خاتم کاری بزرگ را بر..
770,000 تومان
قیمت بدون مالیات:770,000 تومان
Model: قندان خاتم کاری
قندان مسی خاتم کاری شده یکی دیگر از محصولات صنایع دستی با نمایی بسیار جذاب است. شاید در نگاه اول، متوجه طرح ها و نقش های خاتم کاری بر روی درب و بدنه قندان نشوید و تصور کنید که سطح فلز به این مدل تبدیل شده است اما این چنین نیست! در حقیقت، این محصول شامل یک قندان ساخته شده از مس است که بخشی از آن با ه..
490,000 تومان
قیمت بدون مالیات:490,000 تومان
نمایش 1 تا 41 از 41 (1 صفحه)
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.