منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

لاله ملیله کاری

لاله ملیله کاری
لاله ملیله کاری
لاله ملیله کاری
لاله ملیله کاری
لاله ملیله کاری
لاله ملیله کاری
لاله ملیله کاری
لاله ملیله کاری
لاله ملیله کاری
لاله ملیله کاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

یکی از شاهکارهای هنر ملیله کاری با نام لاله ملیله ‌کاری شده معرفی می گردد. اگر به نمای این محصول نگاه کنید چیزی شبیه به یک شمعدان با ارتفاع بلندتر را می‌بینید که طرح لاله عباسی با گلبرگ های باز شده روی آن با ظرافت هرچه تمام تر، کار شده است. آنچه موجب شده این محصول، جذاب و لوکس به نظر بیاید، در حقیقت طرح گل لاله است که در قسمت فوقانی آن طراحی شده است. لاله ملیله ‌کاری شده می تواند بهترین انتخاب برای طراحی دکوراسیون سالن نشیمن باشد؛ چیزی که کمتر به آن توجه می شود. آثار هنرمند ملیله کاری ، همگی از بهترین هدایای تبلیغاتی هستند؛ اگر به درستی آن را انتخاب کنید.


در مورد محصول لاله ملیله ‌کاری شده، در نگاه اول، برای مراسم یا جشن‌ های خاص خریداری می شود. یک جفت از این محصول در کنار زیباترین آینه نقره ملیله کاری شده برای جهیزیه عروس یا خرید قبل از مراسم عقد، همواره توصیه شده است. آویزهایی از جنس کریستال که در قسمت میانی لاله ملیله ‌کاری شده نصب شده‌اند، درخشندگی و جلوه بصری آن را دو چندان ساخته‌ اند.


ظرافت های خاصی را در لحیم کاری مفتول نقره در تمام قسمت ‌های لاله ملیله ‌کاری شده مشاهده می کنید. این محصول، هم در جایگاه هدیه و هم در جایگاه یک ابزار تزیینی، مورد توجه قرار دارد. اگر اندکی هوشمندانه عمل کنید و بودجه کافی برای خرید آینه و شمعدان اختصاص دهید، می توانید یک جفت از لاله های ملیله کاری شده را در کنار آینه ملیله‌کاری خریداری کرده و آن را در سفره عقد یا حتی منزل شخصی خود استفاده نمایید.


قرار دادن یک آینه ملیله کاری روی میز و استفاده از لاله ملیله ‌کاری شده به صورت متقارن در دو طرف آن، یک شاهکار طراحی داخلی را به نمایش می گذارد. خرید این محصول از هر نظر، ذوق و سلیقه هنری شما را منعکس می کند؛ بنابراین می توانید آن را به مخاطب خاص خود هدیه بدهید. برای سفارش خرید آینه یا لاله ملیله ‌کاری شده از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.