منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

لیوان مسی چکشی اصفهان

لیوان مسی چکشی اصفهان
لیوان مسی چکشی اصفهان
لیوان مسی چکشی اصفهان
لیوان مسی چکشی اصفهان
لیوان مسی چکشی اصفهان
لیوان مسی چکشی اصفهان
لیوان مسی چکشی اصفهان
لیوان مسی چکشی اصفهان
لیوان مسی چکشی اصفهان
لیوان مسی چکشی اصفهان

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

لیوان مسی چکشی اصفهان یکی از صنایع دستی بومی شهر اصفهان است که طراحی ساده‌ای دارد اما در عین سادگی، یک محصول بسیار جذاب و کاربردی محسوب می شود. همانطور که از نام این محصول متوجه می شوید، از لیوان مسی چکشی اصفهان برای صرف مایعات و نوشیدنی ها میتوان استفاده کرد. این ظرف مسی در کنار سایر ظروف مسی می تواند جزو ظروف آشپزخانه قرار بگیرد. بسیاری از خانواده های اصفهانی عقیده دارند که غذا خوردن در ظروف مسی به سلامت، کمک بیشتری می کند. برای همین است که به صنایع دستی مس بسیار علاقه‌مند هستند.


نه تنها از لیوان مسی چکشی اصفهان در آشپزخانه و برای خوردن نوشیدنی استفاده می شود، بلکه سایر ظروف مسی نظیر قابلمه یا بشقاب های مسی هم در شکل ها و اندازه های مختلف برای غذا خوردن به کار می روند. علاوه بر این که از محصول لیوان مسی چکشی اصفهان می توان برای نوشیدن مایعات گرم و سرد استفاده کرد، این ظرف یک حالت تزئینی هم دارد. ظروف مسی نظیری لیوان مسی در آشپزخانه می تواند برای تزیین ویترین، قرار دادن روی کابینت ها یا برای زیباتر کردن بخشی از اپن آشپزخانه استفاده شود. لیوان مسی چکشی اصفهان رنگ مسی مایل به قرمز دارد و درخشندگی و جلای خاصی را روی آن مشاهده می‌کنید. ارتفاع این لیوان، ۷ سانتی متر است و یکی از دسته منحنی شکل در کنار آن متصل شده است.


اگر دوستان یا خویشاوندان شما به ظروف مسی علاقه دارند، این لیوان کاربردی را جزو صنایع دستی می توانید برای آنها خریداری نمایید. لیوان مسی چکشی اصفهان در موارد دیگری هم کاربرد دارد. می توانید این لیوان را برای مراسم خود در طول سال نظیر چیدن سفره شب یلدا یا تهیه سفره هفت سین با نمای سنتی به کار ببرید. اگر شش عدد از این لیوان ها را با یک تنگ مسی در سفره شب یلدا بگذارید، یک طراحی به سبک خانواده های سنتی قدیمی را اجرا خواهید کرد. برای سفارش لیوان مسی چکشی اصفهان از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.