فهرست بستن

میناکاری استاد اسماعیلی

میناکاری استاد اسماعیلی

میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی از نمونه های فاخر و بسیار ارزشمند قرن معاصر است که حقیقتا تلاش های این استاد گرانقدر به همراه برادران وی سبب شد تا نه تنها از به فراموشی سپرده شدن میناکاری جلوگیری شود بلکه با ارائه طرح و نقش های جدید و متناسب با سلیقه امروزی، بخش صادرات صنایع دستی نیز رونق بگیرد. سایت بازار هدیه مفتخر است که تمامی محصولات استاد اسماعیلی را با امضای ایشان به فروش می رساند.میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی به اتفاق نظر تمامی اساتید میناکار عزیز کشورمان، جزو برترین برندهای تولیدی این دسته از صنایع دستی ایران محسوب می شود که با توجه به ابداعات و تنوعات جدیدی که متناسب با سلیقه مشتریان و جوانان و هنردوستان امروزی پدید آورده و در این راه زحمات و تلاش های بسیاری کشیده اند، پدر میناکاری نوین نیز می دانند.

تماس با واحد فروش: 09019277512

 

میناکاری استاد اسماعیلی
میناکاری استاد اسماعیلی

میناکاری اسماعیلی اصفهان

میناکاری مرتضی اسماعیلی بهترین و برترین برند داخلی است که بخاطر مرغوبیت بسیار بالا و کیفیت نقاشی و طرح و نقوشی است که بر روی آن پیاده سازی شده و به همین دلیل از جمله کالاهای صادراتی حوزه صنایع دستی نیز به شمار می رود. از طرفی تمامی کارگاه های ساخت ظروف میناکاری به دنبال این هستند که بتوانند با دریافت امضای استاد مرتضی اسماعیلی، مرغوبیت و کیفیت محصولات خود را برای مشتریان تضمین شده بدانند تا ارزش خرید این محصولات از لحاظ هنری و مادی بالاتر برود.در بین فروشگاه های معتبر داخلی در حوزه صنایع دستی، سایت بازار هدیه مفتخر است که با همکاری مستقیم خود با جناب استاد مرتضی اسماعیلی عزیز و بزرگوار و حضور ایشان در کارگاه های ساخت محصولات میناکاری اصفهان ، نظارت مستقیم بر پروسه ساخت و کیفیت آنان داشته باشند تا ما نیز تنها محصولاتی که ایشان از هر لحاظ تأیید می کنند را روانه بازار کنیم.

 

میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی به عنوان سنگ معیار و نمونه بسیار مرغوبی است که سایر هنرمندان و اساتید تازه کار، تولیدات خود را با نمونه های ایشان می سنجند تا با نگاه کردن به آنها هم به دل خودشان بنشیند و هم به دل مخاطب. به قول استاد مرتضی اسماعیلی عزیز «همیشه سعی کرده ام محصولاتی تولید کنم که هم به دل خودم بنشیند و هم به دل مخاطب».با توجه به اینکه تمامی ظروف میناکاری موجود در سایت بازار هدیه به تأیید استاد مرتضی اسماعیلی رسیده اند، لذا می توان گفت به نوعی تمامی ظروف میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی هستند که به دست مخاطبین بزرگوار می رسد و از مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولاتی است که می توان با اهداف مختلف خریداری کرد.

استاد مرتضی اسماعیلی میناکاری را در سن 6 تا 7 سالگی نزد استاد حسین صاحبان شروع کردند به نحوی که نقاشی و قلم دست گرفتن را نزد ایشان آموختند. استاد مرتضی اسماعیلی به همراه 3 برادر دیگر خود همگی میناکار بوده اند که دو تن آنها به رحمت خدا رفته اند که استاد حسین اسماعیلی میناکاری بسیار حرفه ای انجام می دادند و چهره برجسته و شاخصی بودند.در ادامه در کنار میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی کمی نیز به میناکاری استاد حسین اسماعیلی برادر بزرگوار ایشان خواهیم پرداخت.

 

میناکاری استاد اسماعیلی
میناکاری استاد اسماعیلی

میناکاری حسین اسماعیلی

میناکاری استاد حسین اسماعیلی در کنار میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی از نمونه های بسیار شاخص، مرغوب و محبوب کشور بود که متأسفانه با فوت ایشان، ضربه سنگینی به این نوع از صنایع دستی ایران وارد شد که یقینا قابل جایگزین نخواهد بود.با این حال با توجه به آثار بسیار معروف و مشهوری که از ایشان به یادگار مانده همیشه نام و یادشان جاویدان خواهد بود که از نمونه های آنها می توان به حرم امام حسین (ع)، حرم حضرت عباس (ع) و حرم حضرت زینب (س) و حرم امام رضا (ع) اشاره داشت.حقیقتا باید اوج هنر و شکوفایی میناکاری عصر مدرن را مدیون زحمات میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی به همراه 3 برادر دیگر ایشان مخصوصا استاد حسین اسماعیلی بدانیم که به شکل شبانه روزی سعی داشتند با تلفیق سلیقه ها و مدهای امروزی و کاربردهای گوناگون علاوه بر ابداع طرح و نقش جدید، شکل و فرم جدید نیز ارائه کنند. لازم است بدانید که استاد زنگنه، استاد حسین اسماعیلی در جهت آموزش ایشان بوده اند.

جالب است بدانید که امروزه در کنار فعالیت های میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی، برگزاری کارگاه های آموزشی نیز به چشم می خورند که همانند برادر بزرگوار خود به تربیت و آموزش علاقه مندان می پردازند تا با ظهور اساتید جدید از منسوخ شدن و به فراموشی سپرده شدن این نوع از صنایع دستی جلوگیری شود.برج هنری مینا که قطعا برای همه هنردوستان نامی آشنا به حساب می آید، گلدان میناکاری 3 متری است که استاد حسین اسماعیلی در روزهای آخر عمر خود آن را تکمیل کردند و پس از فوت ایشان به برج میلاد برده شد.سرانجام متأسفانه در تاریخ 7 دی 1391 در اثر سکته مغزی دار فانی را وداع گفتند و در قطعه نام آوران در باغ رضوان آرام گرفتند. اما راه و هنر ایشان به خوبی توسط میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی زنده نگه داشته شده و هنوز از برکت وجود ایشان جامعه هنری میناکاری بهره مند می شوند.

قیمت میناکاری اسماعیلی

هنر میناکاری از چندین مرحله تشکیل شده که در هر یک از این مراحل استاد مربوطه فعالیت می کند تا محصول و ظروف نهایی هیچ چیزی از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا کم نداشته باشند از جمله این اساتید می توان به مسگر، خم کار، لعاب کار، نقاش، کوره پز و غیره اشاره داشت به همین دلیل مرغوبیت نهایی می تواند از ظرفی به ظرف دیگر نیز متفاوت باشد که در مورد قیمت آنها نیز همین امر صادق است اما بهترین نمونه آن در بازار، میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی است.از طرفی قیمت برخی از محصولات و ظروف میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی بسیار بیشتر از محصولات مشابه آنهاست به این دلیل این دسته از محصولات یا سفارشی هستند و یا اینکه با هدف صادرات تولید می شوند لذا در نمونه های صادراتی در برخی موارد نیاز است که از طرح و نقوش نزدیک به فرهنگ کشور هدف یا بسیار اصیل ایرانی استفاده گردد.

قیمت ظروف میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی در مقایسه با سایر محصولاتی که در بازار موجود هستند ارزش هنری و اقتصادی بسیار بالاتری دارند اما در سایت بازار هدیه تلاش کرده ایم تا با کاهش قیمت محصولات، خرید آن را برای همه امکان پذیر کنیم.

 

میناکاری استاد اسماعیلی
میناکاری استاد اسماعیلی

خرید میناکاری اسماعیلی

با نگاهی به مجموعه محصولات میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی در سایت بازار هدیه متوجه خواهید شد که بزرگترین و معتبرترین مرکز فروشگاهی کشور را انتخاب کرده اید که از جمله دلایل آن عبارتند از:

  • کلیه محصولاتی که با نام میناکاری اسماعیلی به فروش می رسند اعم از ظروف، ست های میناکاری، تندیس ها و هدایای تبلیغاتی امضای استاد را دارند.
  • برای کمک به علاقه مندان و هنردوستانی که همیشه نسبت به داشتن محصولات میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی ابراز علاقه داشته اند، قیمت کلیه ظروف و محصولات را بسیار پایینتر از حد واقعی خود در نظر گرفته ایم.
  • تمامی محصولات فروشگاه سایت بازار هدیه، در کنار اینکه امضای استاد مرتضی اسماعیلی را در پای خود دارند، همراه با گارانتی و شناسنامه تولید نیز عرضه می گردند تا مشتریان خیالی راحت بابت خرید محصولی اصل و اورجینال داشته باشند.
  • خرید محصولات میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی، تنها محدود به ظروف نیست بلکه شامل تندیس ها و هدایای تبلیغاتی مختلف نیز هستند که برای این محصولات نیز امضای استاد را مشاهده می کنید. ضمنا توجه داشته باشید که خرید تندیس ها و هدایای تبلیغاتی میناکاری، بسیار مورد توجه سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی قرار گرفته است و از مشتریان دائمی آن به حساب می آیند.
  • در خرید عمده تخفیف های بسیار ارزنده ای را در نظر گرفته ایم تا مشتریان بتوانند با بهترین قیمت محصولات خود را خریداری کنند ضمن اینکه امکان سفارشی سازی نیز وجود خواهد داشت! البته توجه داشته باشید که مشتریان دائمی همیشه تخفیف های خاص خود را دارند تا از خدمات و مشتری مداری مجموعه بازار هدیه رضایت کامل داشته باشند.

به خاطر همین دلایل گفته شده است که هنگام خرید ظروف میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی باید به دنبال انتخاب بهترین مرکز فروشگاهی باشید تا در کنار ارائه قیمت مناسب، کیفیت بسیار خوبی نیز ارائه کند.دلیل بسیار شاخصی که توانسته سایت بازار هدیه را چندین پله از سایر رقبا جلو بیندازد این است که ظروف میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی به همراه تندیس ها و هدایای تبلیغاتی مختلف، در کارگاه های اختصاصی این مجموعه تولید می شوند که ضمن اشتغال زایی گسترده و حمایت از کار و اشتغال داخلی مزایای دیگری نیز برای مشتریان به شکل مستقیم دارد:

  • نحوه عرضه محصولات میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی از تولید به مصرف بدون هیچ گونه فرد واسطه ای است و به همین دلیل قیمت نهایی بسیار مقرون به صرفه تر از سایر فروشگاه های فعال در این زمینه است.
  • نظارت مستقیم شخص استاد و تأیید ایشان سبب شده تا هیچ گونه نمونه تقلبی یا بی کیفیتی در بازار وجود نداشته باشد.

شما مشتریان عزیز با ورود به بخش محصولات میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی، با طیف وسیعی از ظروف مختلف و متنوع روبرو خواهید شد که هدف از این همه تنوع پوشش سلیقه های مختلف در رنج سنی گوناگون است تا خریداران یا سازمان و ارگان های دولتی و خصوصی کشور بتوانند متناسب با هدف، نیاز و سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب نمایند.

محصولات مختلف در انواع گوناگون مثل بشقاب، گلدان، ساعت، ست بشقاب و گلدان، قاب، تابلو و تندیس و هدایای تبلیغاتی موجود هستند که امکان خرید عمده نیز فراهم شده است. در هر مرحله چنانچه نیاز به دریافت راهنمایی داشته باشید می توانید از طریق تماس با همکاران واحد فروش، مشاوره رایگان دریافت کنید.میناکاری استاد مرتضی اسماعیلی، نمونه فاخر و بی نهایت ارزشمند صنایع دستی معاصر است.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
بازار هدیه
Product Name
میناکاری استاد اسماعیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *