فهرست بستن

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی ایرانی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی به دلیل تنوع بسیار زیاد، ماندگاری و اثرگذاری بسیار موفق بر روی بازار هدف و همچنین قیمت مناسب با کاربردهای گوناگون، استفاده گسترده ای پیدا کرده است. سایت بازار هدیه با در اختیار داشتن کارگاه های خصوصی هم تضمین کننده کیفیت بالای محصولات است که زیر نظر استاد مربوطه تولید می گردد و هم اینکه با حذف افراد واسطه، قیمت رقابتی و بسیار پایینی پیدا کرده اند.انواع مختلف هدایای تبلیغاتی با کاربردهای مختلف طراحی شده است.هدایای تبلیغاتی یکی از مؤثرترین مؤلفه ها در جهت کسب رضایت مشتریان و به خاطر ماندن نام تجاری یا برند شما در ذهن آنهاست. هر کسب و کاری باید تلاش کنید هدیه تبلیغاتی متناسب با حیطه فعالیت خود را انتخاب کند و یا اینکه اگر سازمان و ارگانی قصد دارد برای تجلیل از کارمندان و پرسنل خود از هدایای تبلیغاتی استفاده کنید باید متناسب با موضوع و مناسبتی خاص بتواند هدایای تبلیغاتی جدید و ارزان در تعداد بالا تهیه نماید.

تماس با واحد فروش: 09019277512

 

هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان

کسب و کارهای مختلف همیشه به دنبال تثبیت جایگاه و نقش خود در ذهن و زندگی مشتریان و تبدیل شدن به انتخاب اول بازار هدف خودشان هستند و در این مسیر روش های بازاریابی زیادی وجود دارند که تأثیر خوبی دارند اما همه آنها در یک ویژگی مشترک هستند: قدیمی شده اند و تنوع خاصی در آنها نیست. اینجاست که صاحبان کسب و کار می توانند با خرید هدایای تبلیغاتی اصفهان یا شهرهای دیگر که از جنس صنایع دستی هستند، نسبت به رقبا متمایز و متفاوت عمل کنند و نتیجه بسیار خوبی بگیرند و حتی می توانند در سفارشات عمده، هدایای تبلیغاتی نفیس به عنوان اشانتیون ارسال نمایند.
علاوه بر اینکه خرید هدایای تبلیغاتی خاص و مناسب برای هر موضوع و مناسبت، ایده بسیار جدید و نابی محسوب می شود، فروشگاه مدنظر باید بتواند بسته به درخواست مشتریان، در ثبت سفارش به شکل عمده، سفارشی سازی روی محصولات هم انجام دهد تا کاملا متناسب با نیاز و خواسته آنان باشد. به عنوان مثال امکان سفارشی سازی هدایای تبلیغاتی برای مدیران، هدایای تبلیغاتی پزشکان و غیره وجود داشته باشد.

 

خرید از فروشگاه

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی
هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

فروش هدایای تبلیغاتی

خبر خوش این است که سایت بازار هدیه در زمینه فروش هدایای تبلیغاتی جدید و خاص در زمینه و مناسبت های مختلف بسیار موفق و حرفه ای کار می کند و قادر است در سفارشات عمده، تا هر میزان که مشخص کنید سفارشی سازی روی محصولات مثل درج نشان تجاری، حک کردن نام برند بر روی بسته بندی ها و غیره را انجام دهد.هدایای تبلیغاتی صنایع دستی سایت بازار هدیه جزو نفیس ترین و بی نظیرترین محصولات این سایت فروشگاهی بسیار معتبر محسوب می شوند که به شکل ست هدایای تبلیغاتی مثل ست بشقاب و دو گلدان میناکاری، ست چایخوری، ست اداری هدایای تبلیغاتی مثل ست رومیزی، ساعت، تابلو و غیره با قیمت بسیار عالی به فروش می رسند.

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی
هدایای تبلیغاتی صنایع دستی


صنایع دستی به عنوان هدیه سازمانها

علاوه بر مزیت بسیار مهمی که هدایای تبلیغاتی برای کسب و کارهای مختلف دارند و در ابتدای صحبت ها به آن اشاره کردیم از سایر جنبه ها نیز خرید هدیه تبلیغاتی مورد توجه سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی و حتی مصارف خانگی بوده که به آنها اشاره می کنیم:

 • هیچ گزینه ای برای ترویج دادن و تبلیغ فرهنگ و هنر یک منطقه به اندازه صنایع دستی مؤثر نیست و هیچ نوع صنایع دستی هم بیشتر از هدایای تبلیغاتی، تأثیرگذاری قوی و ماندگاری ندارد.
 • امکان تغییر دادن هدایای تبلیغاتی سنتی از جمله ویژگی هایی است که در هیچ نوع هدیه نفیس یا سازمانی نمی توان مشابه آن را پیدا کرد.
 • با اینکه ارزش مادی و معنوی این نوع هدایا بسیار بیشتر از سایر هدایای لوکس و خارجی است اما قیمت آن چندین برابر پایینتر است.
 • اثرگذاری و ماندگاری هدیه تبلیغاتی نسبت به کالاهای لوکس و حتی انواع خارجی بسیار بیشتر است.
 • ایده خرید چنین کالاهایی بسیار جدید بوده و البته اثرگذاری آن کاملا تست شده و رضایت بخش است لذا به خوبی روی بازار هدف تأثیر خواهد گذاشت.
 • وقتی هدایای تبلیغاتی ارزان ولی با کیفیت مثل هدایایی از جنس صنایع دستی هستند را به عنوان هدایای تبلیغاتی سازمانی و اداری تهیه می کنید تا از کارمندان و پرسنل خود تجلیل کنید، استقبال و رضایت کارمندان را بیشتر جلب خواهید کرد.
 • برای تجلیل از هنرمندان، افراد برگزیده جشنواره ها و همایش ها و حتی نخبگان کشوری، هیچ هدیه نفیسی به اندازه هدایای تبلیغاتی صنایع دستی تأثیرگذار نیست. ضمن اینکه هزینه تهیه آنها نیز به مراتب کمتر است.
 • با خرید و حمایت از چنین محصولاتی، از کسب و کار داخلی و اشتغال نیروی بومی نیز حمایت می شود مخصوصا که سایت بازار هدیه به عنوان تنها فروشگاه صنایع دستی در داخل کشور فعالیت دارد که دارای کارگاه های خصوصی ساخت هدایای تبلیغاتی و صنایع دستی مخصوصا میناکاری است.
 • در بسته بندی محصولات هدایای تبلیغاتی جدید، از تنوع رنگ های جدید و همچنین ترمه های نفیس استفاده کرده ایم که زیبایی و ارزش مادی و هنری محصولات و کالاها را چندین برابر کرده اما کماکان قیمت نهایی بسیار مناسب و پایین تعیین شده است.

 

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی
هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

خرید هدایای تبلیغاتی

مراکز خرید و فروش هدایای تبلیغاتی روز به روز در حال افزایش هستند که با توجه به وجود تقاضای زیاد از سمت مشتریان، عرضه مناسبی هم باید وجود داشته باشد. اما در این بین فروشگاه هایی نیز هستند که محصولات با کیفیتی عرضه نمی کنند یا قیمت پایین را به بهای کاهش کیفیت گذاشته اند که پس از مدتی استفاده، بی کیفیت و نامرغوب بودن محصول مشخص می شود.امروزه نیز فروشگاه ها و کسب و کارهای مختلف به شکل اینترنتی و دیجیتال فعالیت دارند که بدون داشتن شناخت کامل نسبت به فروشگاه مدنظر، خرید کردن کار پر ریسکی محسوب می شود مخصوصا که امکان مشاهده مستقیم و از نزدیک هم وجود ندارد.

هدایای سازمانی

سایت بازار هدیه روند انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی را برای شما راحت کرده است چرا که هم تمامی محصولات در کارگاه های خصوصی زیر نظر مجموعه و با حضور و تأیید اساتید مربوطه تولید می گردند و هم بخاطر حذف افراد واسطه، قیمت محصولات بسیار مناسبتر می باشد.سایت بازار هدیه با اینکه همراه تمامی محصولات شناسنامه ساخت و کیفیت ارائه می کند با این حال به منظور کمک به شما هنگام خرید و تست محصولات برای تأیید کیفیت و مرغوبیت آنها نکاتی را بازگو می کند که در خاطر داشته باشید:

 

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی
هدایای تبلیغاتی صنایع دستی
 1. مرغوبیت جنس زیر ساخت: هدایای تبلیغاتی بیشتر به شکل میناکاری، خاتم کاری، فیروزه کوبی، مس و پرداز، مس و خاتم و غیره است که تمامی آن دارای زیر ساخت مسی هستند بجز میناکاری روی سفال. در هر صورت سطح این هدایای تبلیغاتی سنتی نباید دارای برجستگی یا لب پریدگی باشد و چنانچه زیر ساخت از جنس مس هست نباید وزن آن سبک باشد.
 2. انطباق با موضوع: از بابت تنوع محصولات از لحاظ رنگ، طرح و نقش، نوع ظروف، بسته بندی و غیره هنگام خرید از سایت بازار هدیه اصلا جای نگرانی نیست و توجه داشته باشید که کالای خریداری شده حتما با موضوع مدنظر شما تناسب داشته باشد که نمونه هایی از آن را مثال زدیم.
 3. بسته بندی های متنوع: بسته بندی هایی که در نظر گرفته شده زیبایی و امنیت بسیار زیادی دارند که شما نیز باید به این مسأله توجه زیادی داشته باشید. ضمن اینکه داخل جعبه ها نیز با روکشی از جنس ترجمه پوشیده شده و جنس جعبه نیز از چوب یا PVC است.
 4. سفارشی سازی: چنانچه هدایای تبلیغاتی را با هدف بازاریابی و جذب مشتریان و جلب توجه برای صاحبان کسب و کار خریداری می کنید حتما فراموش نکنید که درج کردن نام و نشان تجاری یا برندتان، اهمیت بسزایی دارد.
 5. شناسنامه محصولات: هدایای تبلیغاتی مرغوب دارای شناسنامه ساخت هستند که نشان می دهد محصول خریداری شده در چه تاریخی و در کجا ساخته شده و اطلاعات فنی مثل وزن، ابعاد، طرح و نقش و حتی استاد سازنده نیز ذکر شده اند.
هدایای تبلیغاتی صنایع دستی
هدایای تبلیغاتی صنایع دستی


توجه داشته باشید که نکات گفته شده هم برای کسانی مناسب است که قصد خرید هدیه تبلیغاتی سازمانی و ارگانی داشته باشند و هم قصد دارند تا از آنها به عنوان هدیه ای نفیس و یادبود و یا حتی دکوری منازل و محل کار استفاده نمایند.

هدایای تبلیغاتی خاص

مدیران و مسئولین سایت بازار هدیه سال هاست که در زمینه های مختلف صنایع دستی فعالیت جدی و پرثمری داشته اند و اکنون تجربیات و مهارت خود را وارد سایت بازار هدیه کرده اند تا به طور خاص و با تمرکز اصلی به فروش چنین محصولاتی بپردازند.اما موارد بسیار مهمی که مزیت رقابتی سایت بازار هدیه در زمینه خرید هدایای تبلیغاتی محسوب می شود این است که تمامی محصولات توسط کارگاه های داخلی و زیر نظر اساتید مربوطه ساخته می شود. کلیه هدایای تبلیغاتی این مجموعه همراه با شناسنامه ساخت می باشند که اصالت و مرغوبیت آنها را تأیید می کند.

 

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی
هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

هدیه تبلیغاتی صنایع دستی

محصولات از تنوع بسیار زیادی در زمینه های مختلف برخوردار است و حتی با وجود تنوع زیاد در نوع ظروف هدایای تبلیغاتی مثل فنجان، کاسه، بشقاب، گلدان، ساعت، تابلو و غیره، این تنوع شامل طرح و نقش نیز هست. حتی در سفارشات عمده این امکان را برای کسب و کارهای مختلف فراهم نموده ایم که بتوانند محصولات را هر طور که مایل هستند تغییر داده و نشان تجاری آنها در این دسته از محصولات حک کنند.ضمنا حتی این امکان نیز فراهم شده تا مشتریان عزیزی که چندان با انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی آشنایی کافی ندارند، بتوانند از طریق تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی و مشتریان، در دو نوبت اداری و غیراداری، مشاوره رایگان دریافت کنند و سپس سفارش خود را ثبت نمایند. سایت بازار هدیه هوشمندانه ترین انتخاب شما در زمینه خرید انواع صنایع دستی به شکل هدایای تبلیغاتی است.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
بازار هدیه
Product Name
هدایای تبلیغاتی صنایع دستی ایرانی

1 Comment

 1. محمد

  سلام، این یک دیدگاه است.
  برای شروع مدیریت، ویرایش و پاک کردن دیدگاه‌ها، لطفا بخش دیدگاه‌ها در پیشخوان را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *