فهرست بستن

تندیس میناکاری بهترین هدیه صنایع دستی

تندیس میناکاری

تندیس میناکاری از جدیدترین محصولات صنایع دستی است که به عنوان هدایای تبلیغاتی از آنها استفاده زیادی می شود که بزرگترین مشتریان آنها سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی مختلف کشور هستند که با اهداف مختلف آنها را خریداری می کنند. این محصولات با بیشترین میزان تنوع و مناسبترین قیمت در سایت بازار هدیه به فروش می رسند.تندیس میناکاری، روشی مدرن در تقدیر از برگزیدگان و جذب مشتریان برای کسب و کار است. تهیه و خرید تندیس میناکاری کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده و از آنها می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کرد و یا حتی به جای خرید کالاهای گران قیمت و البته کلیشه ای همیشگی در مناسبت های مختلف، از این محصولات استفاده نمود که متناسب با تمامی سلیقه ها و در انواع مختلف تولید می گردند.مشتریان عزیز که از خریداران معمولی تا صاحبان کسب و کار را شامل می شوند می توانند با خرید تندیس میناکاری شده، هم از آنها به عنوان بخش دکوراتیو و تزئینی در منازل خود استفاده کنند که به علت رنگ های بسیار زیبای میناکاری و بخش چوبی قهوه ای آن به راحتی با هر نوع طراحی و دکوراسیون داخلی قابل انطباق است.

تماس با واحد فروش: 09019277512

 

تندیس میناکاری
تندیس میناکاری

از طرفی مدیران مجموعه های آموزشی، اداری و فرهنگی و غیره می توانند برای تجلیل از برگزیدگان و افراد برتر مسابقات از تندیس میناکاری استفاده کنند که با توجه به تنوع در مدل می توان از آن برای مناسبت های مختلف استفاده کرد و حتی سفارشی سازی لازم را روی آنها پیاده کرد.حتی مدیران کسب و کارهای مختلف نیز می توانند با خرید عمده تندیس میناکاری و سفارشی سازی محصولات به شکل درج نشان تجاری یا حک کردن شعار برند یا تبلیغاتی خود و سپس هدیه به شرکت های همکار و یا طرف قرارداد، بازاریابی بسیار هوشمندانه ای انجام دهند.البته نباید از زیبایی ظاهری و ارزش مادی و هنری بالای آن غافل شد که در سایت بازار هدیه چون توسط کارگاه های تولید داخلی وابسته به آن، تولید می شوند و افراد واسط حذف شده اند قیمت بسیار عالی نیز پیدا کرده اند که نظیر آنها را نمی توان در هیچ فروشگاهی پیدا کرد.

 

ارزش هنری و مادی تندیس های میناکاری شده از این جهت بسیار بالاست که در ساخت آنها چندین هنرمند و اساتید مختلف شاخه های صنایع دستی با یکدیگر همکاری دارند مثل استاد نجار برای برش دادن چوب ها یا استاد کار با لیزر برای برش دقیق و ظریف قسمت های چوبی تندیس، مخصوصا که این بخش از الیاف نازک چوبی ساخته شده اند. و اساتید میناکار که مسئول پیاده سازی طرح و نقوش و رنگ آمیزی تندیس ها هستند که بخش اعظم زیبایی هنری آن را تشکیل می دهد.با نگاه به نمونه های متنوع تندیس میناکاری در سایت بازار هدیه که همگی همراه با بشقاب یا گلدان میناکاری شده هستند و برای هر یک طرح و نقش خاصی در نظر گرفته شده متوجه خواهید شد که چه دقت، تلاش، هنر و ظرافتی در ساخت آنها بکار رفته است و چرا این دسته از محصولات به شدت مورد استقبال قرار گرفته اند.

 

تندیس میناکاری
تندیس میناکاری

خرید تندیس میناکاری

به جرأت می توان گفت که سایت بازار هدیه کامل ترین کلکسیون تندیس های میناکاری شده را در اختیار دارد که در تمامی جنبه ها دارای تنوع بوده که با امکان سفارشی سازی توسط مشتریان، به تنوع بی حد و اندازه ای خواهد رسید.
تندیس های میناکاری را می توانید به فرم های مختلف تهیه کنید که هر یک کاربرد خاص خود را دارند:

 • تندیس بشقاب میناکاری: در این تندیس ها، بشقاب های میناکاری شده که به قطرهای مختلف و معمولا 9 سانتیمتری هستند بر روی بخش چوبی شبکه بری شده و یا بخش پلکسی طلایی رنگ درج شده، خودنمایی می کند که امکان سفارش تندیس میناکاری با بشقاب مختلف از لحاظ طرح و رنگ در خرید عمده وجود دارد.
 • تندیس گلدان میناکاری: تندیس های گلدان میناکاری شده، در سایزهای مختلف مثل 8 و 16 سانتیمتر همراه با تنوع در طرح و نقش تولید می گردند که به علت همخوانی ساختاری و ظاهر مکملی بین بخش چوبی و گلدان، ظاهر کلی تندیس بسیار زیبا و چشم نواز شده است. ضمنا در برخی از موارد تندیس ها همراه با حباب شیشه ای هم عرضه می شوند که نقش محافظتی دارند.
 • تندیس میناکاری ساعت دار: این نوع از تندیس های میناکاری بخاطر داشتن ساعت های باتری خور جنبه کاربردی و تزئینی را با هم دارند که همزمان علاوه بر بهره بردن از زیبایی آن می توانید از زمان هم مطلع شوید.
 • تندیس های مناسبتی: تندیس های میناکاری شده مناسبتی با استقبال بسیار خوبی از سوی سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی مواجه شده که از جمله آنها می توان به تندیس چوبی طرح معلم، تندیس میناکاری طرح علی، تندیس های طرح پرستار، طرح مهر و ماه، طرح معراج، طرح عشق، طرح آیت الکرسی، مناسبتی روز زن، طرح لوح تقدیر و غیره.
 • تندیس های مختص کسب و کارها: علاوه بر اینکه کسب و کارهای مختلف می توانند تندیس های مناسبتی و معمولی را تهیه کرده و در خرید عمده خود درخواست درج نشان یا لوگو تجاری را در بخش پایه چوبی و یا بر روی بخش چوبی شبکه بری شده ثبت کنند امکان خرید تندیس میناکاری با بخشی مختص درج لوگو و نشان تجاری نیز وجود دارد که بسیار شیک و حرفه ای است.

حتی صاحبان مشاغل و کسب و کارهای مختلف می توانند از تندیس های رومیزی همراه با جاقلمی استفاده کنند که علاوه بر استفاده کاربردی خود، زینت بخش محیط داخلی و محل کار نیز هستند.

تندیس گلدان میناکاری

همانطور که مشاهده کردید کلکسیون تندیس میناکاری در سایت بازار هدیه دارای تنوع بسیار زیادی است که این تنوع از انواع مختلف شکل ظاهری و مناسبتی شروع شده و تا تنوع در بخش طرح و نقش نیز هست که در سفارشات عمده با ثبت درخواست برای سفارشی سازی می توانید تندیس خریداری شده کاملا متناسب با اهداف خودتان تغییر دهید.هنگام خرید تندیس میناکاری، مراقب جنس های تقلبی باشید. طبیعتا هر بخشی از بازار که طرفداران بیشتری پیدا کند و مشتریان بیشتری داشته باشد، افراد سودجو و فرصت طلب نیز در آن فعالتر هستند تا با عرضه محصولات مشابه و تقلبی، سود خوبی به جیب بزنند. در این بین تنها کسانی که با آگاهی کامل خرید کنند می توانند جنس اصل را از تقلبی تشخیص دهند.

تندیس میناکاری
تندیس میناکاری

قیمت تندیس میناکاری

سایت بازار هدیه با در اختیار داشتن کارگاه های ساخت، عرضه و فروش تندیس میناکاری در انواع مختلف زیر نظر اساتید برتر میناکاری و تأیید کیفی محصول توسط آنها، مرجع بسیار معتبری در نزد مشتریان و طرفداران صنایع دستی محسوب می شود و قصد دارد به شما راهکارهای تشخیص جنس تقلبی از اصل را به شما آموزش دهد تا در صورت مشاهده جنس خریداری شده را مرجوع کنید:

 1. شناسنامه ساخت: تندیس میناکاری و به عبارتی دقیقتر کلیه محصولات صنایع دستی باید همراه با شناسنامه ساخت باشند، که تاریخ ساخت و نام استاد سازنده در آن ذکر شده است که نشانه اصل بودن آن است.
 2. کیفیت بخش میناکاری: بخش میناکاری تندیس ها چه به فرم بشقاب یا گلدان باید سطحی کاملا صاف و صیقلی بدون برجستگی یا شکستگی در لبه ها، تو هم رفتگی رنگ و طرح و نقش، سفید شدگی سطح و غیره باشد تا بتوان کیفیت آن را تضمین کرد.
 3. وزن: در تندیس میناکاری چون برای ساخت بخش بشقاب یا گلدان میناکاری شده از مس استفاده می شود پس نباید سبک باشد.
 4. ظرافت بخش چوبی: در تندیس میناکاری، بخش های چوبی با لیزر برش می خورند که استادکار مختص آن بر روی این قسمت ها کار می کند لذا حتما دقت کنید که با دقت بسیار زیاد و کاملا ظریف برش خورده باشد و هیچ اثر بدی بر روی آن باقی نمانده باشد.
 5. امکان سفارشی سازی: از ویژگی های بسیار مهمی که خرید تندیس های میناکاری را نسبت به سایر محصولات، برای تبلیغات کسب و کارهای مختلف و هدایای تبلیغاتی، متمایز می کند امکان سفارشی سازی آنها در خرید عمده است لذا خرید از سایت هایی که چنین خدماتی ارائه نمی کنند مقرون به صرفه نیست.
 6. قیمت: تندیس میناکاری قیمت مناسبی اگر داشته باشد، خرید آن منطقی خواهد بود لذا به اسم ارزش خرید بالا تن به قیمت های نجومی ندهید.
  قیمت خرید تندیس میناکاری

 

خرید تندیس میناکاری

در خرید تندیس میناکاری یکی از مهمترین فاکتورها برای مشتریان، قیمت آنهاست. سایت بازار هدیه به علت در اختیار داشتن کارگاه های تولید اختصاصی توانسته کاملا خودکفا در بازار فعالیت داشته باشد که به علت تولید زیر نظر اساتید برجسته کیفیت آنها کاملا تضمینی است و قیمت پایین تری هم دارد.
شما مشتریان عزیز چنانچه قصد دارید از محصولات سایت ما خریداری کنید و برای مناسبت یا اهداف کسب و کار از آنها استفاده نمایید، می توانید با مراجعه به بخش محصولات، مطالعه توضیحات و قیمت های مشخص شده، سفارش خود را نهایی کنید.ضمنا در ثبت سفارش عمده علاوه بر برخورداری از تخفیف های ویژه امکان سفارشی سازی نیز برای شما عزیزان مهیا شده که در طی آن می توانید تمامی گلدان ها یا بشقاب را با طرح و نقش یکسان یا دلخواه خود تهیه کنید و نشان تجاری خود را به بخش چوبی تندیس بچسبانید و حتی در صورت دلخواه شعار تبلیغاتی یا برند و حتی نشان تجاری را در بخش پایه چوبی با لیزر حک کنید.

ضمنا در خرید عمده تندیس میناکاری، تخفیف های ویژه و بسیار خوبی نیز برای مشتریان در نظر گرفته شده که خرید آنها را بیش از پیش مقرون به صرفه خواهد کرد. در نظر داشته باشید چنانچه در خرید محصول مورد نظر خود تردید دارید جای نگرانی نیست! از طریق تماس با بخش واحد فروش، مشاوره رایگان دریافت خواهید کرد تا بهترین محصول را متناسب با نیاز و هدف خود خریداری کنید.با خرید تندیس میناکاری متفاوت فکر کنید و متفاوت دیده شوید! زیبایی و خوش درخشیدن برازنده شماست.تندیس میناکاری با طراحی بی نظیر، مناسب برای محل کار و کسب و کارهای مختلف جهت انجام تبلیغات و هدایای تبلیغاتی

 

بازار هدیه  bazarehdiye.com

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
بازار هدیه
Product Name
تندیس میناکاری بهترین هدیه صنایع دستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *