فهرست بستن

فروش عمده صنایع دستی ایرانی

فروش عمده صنایع دستی

فروش عمده صنایع دستی با توجه به مزایای گسترده آن نسبت به سایر کالاهای داخلی و خارجی رونق بسیار زیادی گرفته است. سایت بازار هدیه با ارائه محصولات با کیفیت، قیمت مناسب، تنوع بی نظیر، ارائه مشاوره رایگان و تخفیف های ویژه و همچنین بزرگترین و معتبرترین مرکز تولید، پخش و فروش صنایع دستی به صورت تکی و عمده، جایگاه بسیار بالایی در داخل کشور کسب کرده است. فروش عمده صنایع دستی در طی چند سال اخیر رونق بسیار زیادی گرفته که بخاطر ماندگاری بیشتر، قیمت بسیار مناسبتر نسبت به کالاها و برندهای خارجی، زیبایی بسیار درجه یک و انتقال فرهنگ و تمدن قومیت های مختلف به زیباترین شکل ممکن می باشد و از این رو هر ساله شاهد برگزاری کارگاه های آموزشی متعدد و ساخت و تولید صنایع دستی در سراسر ایران هستیم.

تماس با واحد فروش: 09019277512

 

فروش عمده صنایع دستی
فروش عمده صنایع دستی

خرید عمده صنایع دستی

سایت بازار هدیه در این زمینه توانسته بسیار موفق و قدرتمند ظاهر شود چرا که با داشتن تجربه بسیار موفق در زمینه صنایع دستی و تنوع بی نظیر محصولات یکی از بهترین و معتبرترین بسترهای خرید و فروش عمده صنایع دستی محسوب می گردد.از بهترین محصولات سایت بازار هدیه در زمینه صنایع دستی، تندیس و هدایای تبلیغاتی هستند که با تنوع بسیار بالا و قیمتی ایده¬آل و باورنکردنی به فروش می رسند و نقطه تمایز و مزیت رقابتی این مجموعه در تولید صنایع دستی در داخل کارگاه های اختصاصی این مجموعه و زیر نظر اساتید برتر می باشد که باعث کاهش قیمت و تضمین 100% کیفیت شده است.سابقا فروش عمده صنایع دستی چوبی محدود به صنایع دستی مثل منبت کاری و مشابه آن بود اما اکنون امکان فروش عمده صنایع دستی از جنس چوب به شکل تندیس و هدایای تبلیغاتی نیز وجود دارد که در کمتر فروشگاه صنایع دستی با این میزان گستردگی و تنوع و البته از همه مهمتر کیفیت بالا قابل مشاهده است.

خرید از فروشگاه

در ادامه عنوان خواهیم کرد که چرا باید تندیس ها و هدایای تبلیغاتی از جنس صنایع دستی را برای خرید کادو نفیس و لوکس و با قیمت مناسب برای اهداف مختلف انتخاب کنید و چرا باید برای فروش عمده صنایع دستی اصفهان مخصوصا از نوع هدایای تبلیغاتی سازمانی و ارگانی و تندیس های صنایع دستی سایت بازار هدیه را انتخاب کنید.

فروش عمده صنایع دستی
فروش عمده صنایع دستی

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

تندیس و هدایای تبلیغاتی صنایع دستی به فرم های مختلف نسبت به کالاهای لوکس خارجی و داخلی با قیمت های گزاف دارای مزایای بسیار زیادی است که برخی از مراکز پخش و فروش صرفا در زمینه پخش عمده صنایع دستی چوبی یا با زمینه سفالی و مسی فعالیت دارند و برخی از برندها مثل سایت بازار هدیه نیز اقدام به فروش عمده صنایع دستی در کلیه زمینه ها کرده است. این مزایا عبارتند از:

 1. صنایع دستی این ویژگی را دارند که شهرها و استان های مختلف ویژگی های قومیتی و محلی خود را به شکل طرح و نقش در آن به ورطه نمایش گذاشته و به دیگران معرفی کنند و مخصوصا در زمینه صادرات و جلب توریست ها بسیار موفق عمل کرده است.
 2. فروش عمده صنایع دستی در سایت بازار هدیه با ضمانت و شناسنامه محصول همراه است که در سایر سایت ها و در محصولات غیر صنایع دستی چنین امکانی فراهم نیست.
 3. قیمت بسیار پایینتری دارد اما تأثیرگذاری و ماندگاری آن حتی قابل مقایسه هم نیست.
 4. تنوع طرح، نقش و رنگ آن به حدی بالا و البته چشم نواز است که هر سلیقه ای را پوشش می دهد.
 5. برای هر مناسبتی تندیس و هدایای تبلیغاتی متناسب با آن وجود دارد و فروش عمده صنایع دستی امکان سفارشی سازی محصولات و تغییر در آنها را متناسب با علاقه مشتری فراهم کرده است.
 6. فروش عمده صنایع دستی برای کسب و کارهای مختلف با امکان درج نام و نشان تجاری نیز فراهم است و این کار رایگان انجام می شود.
 7. تولید داخل بوده و خرید صنایع دستی به صورت تکی و عمده حمایت از بازار و اشتغال داخلی است مخصوصا که محل تأمین صنایع دستی در سایت بازار هدیه برای فروش عمده صنایع دستی از طریق کارگاه های شخصی آن انجام می گیرد و هزاران هنرمند اشتغال مستقیم و غیر مستقیم دارند.
فروش عمده صنایع دستی
فروش عمده صنایع دستی

خرید عمده هدایای تبلیغاتی

یکی از علل بسیار مهم استقبال بسیار زیاد کسب و کارها و سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی کشور از فروش عمده صنایع دستی مخصوصا صنایع دستی اصفهان این است که خرید هدایای تبلیغاتی و تندیس ها، شیوه بسیار جدید تبلیغاتی محسوب می شود و زمینه بسیار بکری برای جذب مشتری و تأثیرگذاری بسیار متفاوت و مطرح شدن می باشد که تخفیف های بسیار ویژه ای نیز برای این عزیزان در نظر گرفته ایم.

خرید و فروش عمده صنایع دستی

اکنون متوجه شدید که چرا فروش عمده صنایع دستی نسبت به کالاهای دیگری رونق بیشتری پیدا کرده و چه مزایای بسیار مهمی دارد و نقش و جایگاه سایت بازار هدیه در این زمینه را نیز متوجه شدید.قطعا مسأله قیمت برای خریداران صنایع دستی یکی از فاکتورهای بسیار مهم و تأثیرگذار است اما یقینا هیچ فردی کیفیت را فدای کمیت نخواهد کرد و لذا افراد توقع دارند محصولات صنایع دستی که خریداری می کنند دوام و ماندگاری بسیار خوبی داشته باشد و حتی همراه آنها ضمانتنامه و شناسنامه محصولات نیز ارسال شوند. بر این اساس بد نیست با برخی از مهمترین مزایای رقابتی و ویژگی های متمایز کننده سایت بازار هدیه در زمینه فروش عمده صنایع دستی آشنا شوید:

 1. تنوع بالای محصولات: در سایت بازار هدیه فروش عمده صنایع دستی مسی و سفالی در تمامی انواع مثل میناکاری، خاتم کاری، مس و پرداز، مس و خاتم و غیره فراهم است. ضمنا علاوه بر تنوع در نوع صنایع دستی، در هر کدام شاهد تنوع در ظروف، تندیس ها و هدایای تبلیغاتی و حتی تنوع در طرح و نقش نیز هستید و همین باعث شده به محض ورود به سایت بازار هدیه، احساس کنید وارد دنیای عظیم و بی انتهای صنایع دستی ایران شده اید.
 2. کیفیت مثال زدنی: فروش عمده صنایع دستی ایران در سایت بازار هدیه با کیفیت بالایی انجام می شود و با دریافت شناسنامه ساخت محصولات و همچنین ضمانتنامه خیالی آسوده بابت ماندگاری و دوام آنها خواهید شد مخصوصا که در تمامی مراحل ساخت، نظارت اساتید هر دسته از صنایع دستی و تأیید آنها نیز وجود داشته است.
 3. خدمات عالی: فروش عمده لوازم صنایع دستی علاوه بر خدمات رسانی در زمینه قیمت و کیفیت، شامل دریافت خدمات بی نظیر دیگری مثل تخفیف های ویژه و همچنین سفارشی سازی محصولات نیز هست. یعنی شما عزیزان می توانید در ثبت سفارش برای خرید عمده صنایع دستی، نوع طرح و نقش ظروف یا تندیس ها را خودتان انتخاب کنید و حتی نشان تجاری خود را بر روی بخش چوبی تندیس ها قرار داده یا به کمک لیزر بر روی بخش چوبی حک کنید!
 4. هر مناسبت یک محصول: فروش عمده صنایع دستی سفالی و مسی در سایت بازار هدیه به شکل تندیس و هدایای تبلیغاتی با هدف رفع نیاز مشتریان جهت خرید هدایای لوکس و با قیمت مناسب در مناسبت های مختلف است. لذا می توانید برای هر مناسبتی اعم از عید نوروز، روز معلم، روز پرستار، تجلیل از کارمندان، افراد برگزیده همایش ها و جشنواره ها، تقدیر از مدیران نمونه و غیره، تندیس متناسب با آن را تهیه کرده یا هدایای تبلیغاتی بسیار شیک خریداری کنید.

 

به جرأت می گوییم که سایت بازار هدیه در ایران در زمینه تولید، پخش و فروش عمده صنایع دستی، تنها برند معتبر و حرفه ای با جامع ترین کلکسیون صنایع دستی به شکل های مختلف از ظروف گرفته تا تندیس ها و صنایع دستی می باشد.

خرید عمده صنایع دستی اصفهان

سایت بازار هدیه در زمینه فروش عمده صنایع دستی تنها در نقش تولید کننده و پخش کننده فعالیت ندارد بلکه می توانید از تجربه و سابقه درخشان این مجموعه در کار با مجموعه ها و هزاران مشتری وفادار و دائمی به شکل مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید بدون اینکه پولی پرداختی کنید.
بسیاری از سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی کشور قبل از اینکه از خدمات و تخفیف های ویژه فروش عمده صنایع دستی از سایت بازار هدیه بهره مند شوند، برای کسب اطلاعات دقیقتر و خریدی هوشمندانه تر از مشاوره رایگان این مجموعه استفاده می کنند.کارشناسان حرفه ای و زبده مجموعه بازار هدیه به این افراد توصیه ها و مشاوره هایی در زمینه های مختلف ارائه می کند که عبارتند از:

 • انتخاب نوع صنایع دستی به شکل تندیس یا هدایای تبلیغاتی متناسب با موضوع و هدف از خرید ارائه می کنند به عنوان مثال برای تجلیل از کارمندان نمونه بهترین گزینه ها را پیشنهاد می کنند که هم تناسب بهتر و هم فروش و محبوبیت بسیار بالایی دارند تا از بین آنها انتخاب کنید.
 • برای درج نام و نشان تجاری متناسب با هر محصول بهترین محل را بر روی تندیس برای شما پیشنهاد می کنند که جلوه بسیار خوبی داشته باشد.
 • در انتخاب طرح و نقش مورد نظر به شما مشاوره خواهند داد.
 • در انتخاب نوع بسته بندی مثل بسته بندی های شکیل با تودوزی مخملی و رنگ متناسب با محصول بهترین مشاوره را دریافت خواهید کرد.
 • به کلیه سؤالات خریداران برای هر محصول با صبر و حوصله پاسخ خواهند داد.

پخش عمده صنایع دستی

این موارد را در کنار مزایای رقابتی این مجموعه بگذارید تا متوجه شوید در زمینه فروش عمده صنایع دستی با حرفه ای ترین و معتبرترین برند داخلی روبرو هستید که برای اولین بار در کشور تنها با پرداخت مبلغی بسیار مقرون به صرفه و پایینتر از ارزش واقعی مادی و معنوی هر محصول، خدمات بسیار گسترده ای دریافت خواهید کرد و کیفیت بسیار بالا در کنار قیمت پایین قرار گرفته است.فروش عمده صنایع دستی ارزان و با کیفیت همراه با تنوعی بی نظیر و باورنکردنی، ارسال به سراسر ایران و ثبت سفارش در هر ساعت و هر روز هفته، حتی روزهای تعطیل و دریافت مشاوره رایگان خرید محصولات در سایت بازار هدیه به رؤیایی دست یافتنی تبدیل شده است. همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره سفارش خود را ثبت کنید!کارگاه های داخلی سایت بازار هدیه، تأمین کننده سفارشات و فروش عمده صنایع دستی می باشند.

 

 

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
بازار هدیه
Product Name
فروش عمده صنایع دستی ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *