منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

ملیله کاری

ملیله کاری اصفهان

ملیله کاری اصفهان از هنرهای شناخته شده صنایع دستی نصف جهان است.هنر ملیله کاری توسط صنعتگران این شهر در کارگاه های مختلف طراحی و تولید می گردد. ظروف ملیله به عنوان هدایای تبلیغاتی خاص اصفهان مورد پسند شرکت ها و سازمان ها قرار گرفته است. اگر علاقه مند هستید که بدانید ملیله سازی یا ملیله کاری چیست , پیشنهاد ما به شما مطالعه مقالات مفید آموزشی موجود در سایت فروشگاه می باشد. هنر ملیله کاری زنجان نیز مانند ملیله سازی اصفهان از جایگاه ویژه ایی در بین صنایع دستی ایرانی برخوردار است. ملیله کاری با مس قیمت مناسب تری داشته و برای مشتریان بیشتر در دسترس می باشد. وجود کارگاه ملیله کاری در اصفهان باعث ایجاد اشتغال برای جوانان شده و شما می توانید آموزش ملیله کاری در اصفهان را در دوره های مختلف فرا بگیرید. برخی از محصولات ملیله کاری مورد توجه مشتریان عبارتند از گلدان ملیله کاری , انواع سرویس ملیله کاری , کشکول ملیله کاری , آجبی خوری ملیله کاری , شیرینی خوری ملیله کاری , سرویس چای خوری ملیله کاری , آینه و شمعدان ملیله کاری , جا دستمال کاغذی ملیله کاری و ... . قیمت ملیله کاری اصفهان با توجه به کیفیت تولید و همچنین نوع محصولات برآورد می گردد.


خرید اینترنتی ملیله کاری

خرید اینترنتی ملیله کاری اصفهان و زنجان را می توانید از طریق سایت و اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی , بسادگی تجربه کنید.خرید اینترنتی ظروف ملیله کاری بدون حضور فیزیکی و با چند کلیک انجام شده و ارسال سفارشات مشتریان , همه روزه به سراسر کشور انجام می گردد.شما می توانید برای مشاهده تصاویر و قیمت سرویس آجیل خوری ملیله کاری , قیمت گلدان ملیله کاری , قیمت کشکول ملیله کاری و قیمت سایر ظروف ملیله کاری شده به سایت مراجعه کرده و انتخاب مطمئنی داشته باشید. فروش ملیله کاری مسی در هر سطحی بصورت عمده و تکی امکان پذیر بوده و خرید آنها به عنوان هدیه برای دوستان یا هدایای تبلیغاتی اصفهان پیشنهاد می گردد.برند های معروفی مانند ملیله کاری امین نگار مشغول فعالیت هستند. کیفیت ظروف ملیله کاری زنجان و اصفهان با توجه به کارگاه تولید کننده آنها در نظر گرفته می شود و شهر تولید کننده تاثیر مستقیمی بر آن ندارد.


Model: سینی ملیله کاری
سینی ملیله کاری یکی از زیباترین آثار هنر صنایع دستی در حوزه ملیله کاری و نقره کاری است. این سینی با نمای جذاب و ظریف ترین طرح های ملیله کاری با مفتول های نقره، طراحی و ساخته شده است. اگر به فروشگاه صنایع دستی ملیله کاری مراجعه کنید، یک سینی ملیله کاری شده، دقیقاً همان چیزی است که نظر شما را به خود ج..
1,180,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,180,000 تومان
Model: گلدان ملیله کاری
گلدان ملیله کاری سایز بزرگ، یکی از زیباترین آثار هنر ملیله کاری است که از پیچ و تاب ‌های مفتول های نقره در کنار یکدیگر تشکیل شده است و از جلوه بصری فوق ‌العاده‌ای برخوردار می ‌باشد. قراردادن این گلدان ملیله کاری شده بر روی میز به همراه چند شاخه گل طبیعی، گل مصنوعی و حتی چند شاخه گل نقره می تواند احس..
450,000 تومان
قیمت بدون مالیات:450,000 تومان
Model: آینه ملیله کاری
یکی از محصولاتی که همیشه در گروه هنر ملیله کاری، پرطرفدار و پر فروش بوده است، آینه ملیله کاری شده است. آینه های ملیله کاری از هر نظر، درخشندگیو شفافیت را در محیط ایجاد می‌کنند. فرض کنید یکی از این آینه های ملیله کاری شده را داخل سالن نشیمن قرار داده‌اید؛ انعکاس نور از آینه که در حقیقت، یکی از عناصر ..
1,550,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,550,000 تومان
Model: آینه ملیله کاری
آینه ملیله کاری یکی از زیباترین آثار هنرمندانه ملیله کاری است که هم جنبه کاربردی دارد و هم جنبه تزیینی. شما می‌توانید این آینه را در ورودی راهروی منزل نصب کنید یا آن را در اتاق خواب و اتاق شخصی خود روی دیوار قرار دهید. در هر صورت، زیباترین نقش و نگارها شامل مفتول های در هم پیچیده نقره در کنار یکدیگر..
330,000 تومان
قیمت بدون مالیات:330,000 تومان
Model: آینه ملیله کاری
آینه ملیله کاری طرح آسمان، یکی از زیباترین آینه های ملیله کاری شده است که در نوع خود، منحصر به فرد و بی نظیر جلوه کرده است. طراحی فوق ‌العاده جذاب که برای حاشیه این آینه به کار رفته، مفتول های ملیله کاری درخشان و نقره ای رنگ، در کنار مهارت استاد ملیله کار، همگی موجب شده اند آینه ملیله کاری طرح آسمان..
1,600,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,600,000 تومان
Model: ملیله کاری
جا دستمال کاغذی ملیله کاری یکی از محصولات هنری و صنایع دستی ملیله کاری است که هم جنبه تزئینی دارد و هم جنبه کاربردی. این جا دستمال کاغذی قابل استفاده برای هر مکان و در هر موقعیت می باشد. شما می توانید یکی از آنها را روی میز پذیرایی بگذارید؛ حتی برای روی میز نهارخوری یا روی میز دفتر کار در داخل شرکت ..
185,000 تومان
قیمت بدون مالیات:185,000 تومان
Model: ملیله کاری
جا قاشق و چنگال ملیله کاری طرح طاووس، یکی از بهترین و زیباترین آثار ملیله کاری است که در نگاه اول، نظر هر مشتری را به خود جلب می کند. این جا قاشق و چنگالی از لحیم کاری مفتول های درخشان و سفید نقره تشکیل شده است و آنچنان نمای زیبایی را به وجود آورده است که در دو جایگاه تزئینی و کاربردی می توانید از آ..
625,000 تومان
قیمت بدون مالیات:625,000 تومان
Model: ملیله کاری اصفهان
جاي قاشق و چنگال مليله کاری طرح ليوانی، یکی از آثار صنایع دستی در گروه ملیله کاری است که ظاهری ساده و زیبا دارد اما بسیار کاربردی می باشد. این این محصول می تواند در جایگاه بهترین و زیباترین هدایای تبلیغاتی قرار بگیرد. آثار هنری ملیله کاری همه در جایگاه خود زیبا هستند. بخصوص وسایلی که جنبه کاربردی هم..
590,000 تومان
قیمت بدون مالیات:590,000 تومان
Model: جا قاشق و چنگال ملیله کاری
جای قاشق و چنگال دو قلو ملیله طرح قو، یکی از زیباترین آثار هنر ملیله کاری است. این اثر هنری، آن چنان زیبا و هنرمندانه و چشم نواز طراحی شده که کمتر کسی است که بتواند از خرید آن چشم‌پوشی کند. قیمت خرید این اثر ملیله کاری شاید در نگاه اول، اندکی گران باشد، اما ظرافت های هنر ملیله کاری و کاربرد مثبت آن ..
830,000 تومان
قیمت بدون مالیات:830,000 تومان
Model: ملیله کاری
جای قاشق و چنگال قایقی ملیله کاری شده یکی از صنایع دستی ملیله کاری با نمایی ساده اما جذاب است. شاید در نگاه اول تشخیص ندهید که این اثر ملیله کاری شده دقیقاً برای چه کاربردی طراحی شده اما اگر آن را در دست بگیرید متوجه می شوید که برای قرار دادن قاشق ها و چنگال ها، به ویژه روی میز نهار خوری، بسیار مناس..
490,000 تومان
قیمت بدون مالیات:490,000 تومان
Model: ملیله کاری
جعبه دستمال کاغذی ملیله اصفهان یکی از زیباترین آثار هنری در گروه ملیله کاری است. اگر به نمای این محصول نگاه کنید، بی تردید، مجذوب آن خواهید شد. محصول جعبه ملیله کاری برای هدایای تبلیغاتی، یکی از گزینه های موجود است. جعبه دستمال کاغذی ملیله اصفهان با نمای زیبا و جلوه درخشان، قیمت مناسبی داشته و مدیرا..
590,000 تومان
قیمت بدون مالیات:590,000 تومان
Model: ملیله کاری
یکی از زیباترین ظروف ملیله کاری شده شامل ظرف مستطیل شکلی است که به آن، ظرف رولت خوری لب تاجی ملیله کاری گفته می‌شود. این ظرف مستطیلی در هر یک از اضلاع خود، یک منحنی به سمت بیرون دارد که چیزی شبیه به تاج پادشاهی را به نمایش گذاشته است. پیچ و تاب ‌های مفتول نقره با ظرافت هر چه تمام تر در کف رولت خوری ..
858,000 تومان
قیمت بدون مالیات:858,000 تومان
Model: ملیله کاری
رولت خوری ملیله کاری یکی از زیباترین ظروف ملیله کاری شده است که هم جنبه کاربردی دارد و هم جنبه تزئینی. این ظرف ملیله کاری شده به شکل مستطیل است و مفتول های نقره با ظرافت تمام در کنار یکدیگر لحیم کاری شده ‌اند. ظرف رولت خوری ملیله کاری شده دارای ۲ دسته نقره با طراحی شکیل و زیبا در دو طرف، در جهت عرض ..
775,000 تومان
قیمت بدون مالیات:775,000 تومان
Model: ساعت ملیله کاری
ساعت رومیزی ملیله کاری شده یکی از زیباترین آثار صنایع دستی در گروه نقره کاری و ملیله کاری است. نقش ها و جلوه های بصری این ساعت رومیزی آن‌ چنان در نهایت ظرافت و زیبایی طراحی شده است که نظر هر بیننده ای را در نگاه اول به خود جلب می کند. هر آنچه از زیبایی یک اثر هنر ملیله کاری سراغ دارید، در این ساعت ر..
520,000 تومان
قیمت بدون مالیات:520,000 تومان
Model: ملیله کاری
ست آجیل خوری ملیله کاری شده یکی از بهترین انتخاب ها با جلوه هنری فوق العاده برای داخل ویترین است. این ست آجیل خوری از ۶ ظرف آجیل خوری کوچک و یک ظرف آجیل خوری بزرگ تشکیل شده است. مفتول های باریک نقره با ظرافت هر چه تمام تر، به صورت پیچ و تاب ‌هایی در کنار یکدیگر لحیم‌ کاری شده‌اند. نوع طراحی که برای ..
2,820,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,820,000 تومان
Model: گلدان ملیله کاری
ست دوتایی گلدان مدادی ملیله کاری سایز ۱ یکی از زیباترین محصولات صنایع دستی از گروه نقره و ملیله کاری است. این گلدان ها با نمای دلفریب و چشم نواز و با درخشندگی خاص، نظر هر مشتری را به خود جلب می‌کنند. گلدان های ملیله کاری شده داخل یک جعبه مخمل با درب شیشه ای قرار گرفته‌ اند و بستر قاب با پارچه سفید ب..
505,000 تومان
قیمت بدون مالیات:505,000 تومان
Model: گلدان ملیله کاری
ست دوتایی گلدان مدادی ملیله کاری سایز ۲، یک باکس هنری از گروه هنر ملیله کاری است. خرید این باکس می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها برای هدایای تبلیغاتی باشد. همچنان که به نمایی گلدان های ملیله کاری شده داخل باکس نگاه می کنید، بی اختیار، مجذوب نمای ظاهری آنها خواهید شد. مفتول های نقره با ظرافت هر چه تما..
590,000 تومان
قیمت بدون مالیات:590,000 تومان
Model: ملیله کاری
ست پروانه ملیله کاری یکی از زیباترین آثار صنایع دستی از گروه نقره کاری و ملیله کاری است. این محصول از سه عدد پروانه ملیله با اندازه های بزرگ، متوسط و کوچک تشکیل شده است که هر کدام در جایگاه خود، زیبا و جذاب هستند. این پروانه ها را می توانید در قالب یک قاب هنری شیک و با ارزش برای دوستان و همکاران خود..
465,000 تومان
قیمت بدون مالیات:465,000 تومان
Model: ملیله کاری
ست کشکول و گلدان بزرگ ملیله کاری یکی از زیباترین سرویس های ملیله کاری برای داخل ویترین است. اگر بودجه کافی برای خرید آثار صنایع دستی اختصاص داده ‌اید، این ست کشکول و گلدان ملیله کاری شده را به شما پیشنهاد می کنیم. زمانی که به فروشگاه وارد می شوید و آثار ملیله کاری را جستجو می‌کنید، در نگاه اول، این ..
2,145,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,145,000 تومان
Model: ملیله کاری
اگر به دنبال لوازم لاکچری برای داخل ویترین خانه خود هستید ست کشکول و گلدان کوچک ملیله کاری شده را به شما پیشنهاد می دهیم. زیبایی خیره کننده ای در این سه تکه در قالب یک سرویس ملیله کاری شده نهفته است. ظرافت ‌ها و شکوه هنر ملیله کاری را در این ست مشاهده می کنید. اگر قرار باشد در داخل ویترین شما، نمایی..
1,460,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,460,000 تومان
Model: ملیله کاری
یکی از زیباترین وسایل تزیینی دکوری که برای هر خانه یا آپارتمان می تواند دکوراسیون داخلی را به طرز لاکچری تغییر دهد، سرویس قهوه خوری ملیله کاری است. این سرویس زیبا آنچنان بی ‌نظیر و تماشایی ساخته شده است که کمتر کسی بتواند از کنار آن به سادگی عبور کند. برای افرادی که به خرید هدایای تبلیغاتی یا لوازم ..
1,585,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,585,000 تومان
Model: ملیله کاری
سرویس قهوه خوری ملیله کاری اصفهان یکی از محصولات بی نظیر با نمای ظاهری منحصربه فرد است. کمتر کسی است که برای خرید سرویس های ملیله کاری مراجعه کند و بتواند به سادگی از کنار جذابیت ها و زیبایی های این محصول عبور کند! اگر به فکر خرید هدایای تبلیغاتی لاکچری هستید و احترام به مخاطب شما بسیار اهمیت دارد، ..
2,250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,250,000 تومان
Model: ملیله کاری
سرویس چای خوری ملیله کاری شده یکی از زیباترین آثار هنر ملیله برای داخل ویترین و یا روی میز پذیرایی است. اگر به پذیرایی از مهمانان خود به سبک لاکچری علاقه مند هستید، به یک سرویس چای خوری ملیله کاری نیاز خواهید داشت. این محصول از هر نظر زیبا و شیک است. پیچ و تاب های در هم پیچیده از مفتول های نقره با ض..
2,100,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,100,000 تومان
Model: ملیله کاری
یکی از زیباترین محصولات ملیله کاری شده نقره، سرویس چای خوری ملیله کاری اصفهان است. نمای ظاهری این محصول ملیله کاری شده، آنچنان زیبا و منحصر به فرد است که در نگاه اول، نظر مشتری را به خود جلب می کند. بدون شک با این موقعیت مواجه شده اید که برای خرید سرویس چای خوری صنایع دستی به فروشگاه مراجعه کرده اید..
2,050,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,050,000 تومان
Model: ملیله کاری
سرویس چای خوری ملیله کاری شده یکی از ابزارهای تزیین داخل ویترین برای آپارتمان ها است. این سرویس ملیله کاری شده به اندازه ای زیبا طراحی شده که می توانید از آن برای پذیرایی از مهمان ها استفاده کنید. در داخل سرویس چای خوری ملیله کاری، ۶ عدد فنجان، قندان ملیله کاری شده و یک سینی بسیار زیبا وجود دارد. طر..
1,885,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,885,000 تومان
Model: ملیله کاری
سینی ملیله کاری با طرح مستطیل شکل و دو دسته در کنار آن، یکی از زیباترین آثار ملیله کاری محسوب می شود. زیباترین طرح و نقش ها برای ساخت این سینی مستطیل به کار گرفته شده است. پیچ و تاب های مفتول های نقره در کنار یکدیگر لحیم کاری شده‌ اند و جلوه بصری این محصول را دو چندان ساخته اند. برای افرادی که به دن..
920,000 تومان
قیمت بدون مالیات:920,000 تومان
Model: شمعدان ملیله کاری
شمعدان ملیله کاری ارتفاع ۳۰ سانتی متر، یکی از زیباترین محصولات ملیله کاری است که شما را به یاد سبک زندگی سلطنتی می‌اندازد. این شمعدان های ملیله کاری، هدایای تبلیغاتی منحصر به فردی هستند؛ چرا که بسیار لوکس و جذاب، طراحی شده اند. این شمعدان به طور کلی بدنه باریکی دارد اما به سمت پایه شمعدان، طرح های م..
585,000 تومان
قیمت بدون مالیات:585,000 تومان
Model: ملیله کاری
شمعدان کوچک ملیله کاری یک اثر زیبا با نمای ساده اما بسیار جذاب و فانتزی است. این شمعدان همانطور که از نام آن بر می‌آید، سایز کوچک داشته و یک قسمت برای قرار دادن شمع های استوانه ای باریک برای آن قرار داده شده است. شمعدان ملیله کاری کوچک را می توانید در جایگاه هدایای تبلیغاتی و هدایای شرکتی نیز استفاد..
185,000 تومان
قیمت بدون مالیات:185,000 تومان
Model: شیرینی خوری ملیله کاری
شیرینی خوری پایه دار قلدار ملیله کاری شده یکی از زیباترین ظروف نقره ملیله کاری در نوع خود محسوب می شود. طراحی بسیار زیبا و لوکس برای این ظرف ملیله کاری شده انتخاب شده است. شیرینی خوری ملیله کاری شده از دو قسمت تشکیل شده است؛ قسمت بالایی که ظرف اصلی شیرینی‌خوری را تشکیل می دهد و به صورت یک گل هشت برگ..
475,000 تومان
قیمت بدون مالیات:475,000 تومان
Model: شیرینی خوری ملیله کاری
شیرینی خوری پایه کوتاه چهارگوش ملیله کاری شده یکی از ظروف ملیله کاری با طرح نقش زیبا و ساده است. ساده بودن طراحی این ظرف شیرینی خوری و ابعاد جمع و جور آن هرگز باعث نشده که از زیبایی این محصول کاسته شود. پیچ و تاب‌ های مفتول نقره در کنار یکدیگر لحیم کاری شده است و این ظرف شیرینی خوری بسیار شکیل را به..
378,000 تومان
قیمت بدون مالیات:378,000 تومان
Model: شیرینی خوری ملیله کاری
ظرف شیرینی خوری گرد ملیله کاری شده یک ظرف ساده اما زیبا است. این ظرف ملیله کاری شده به طور کلی به صورت یک گل بزرگ با تعداد ۸ گلبرگ ساخته شده است. این گلبرگ ها به صورت دایره ای شکل کنار یکدیگر لحیم‌ کاری شده ‌اند. قطر این شیرینی خوری ۱۸ سانتیمتر است و برای آن سه پایه قرار داده شده تا ظرف زمانی که رو..
365,000 تومان
قیمت بدون مالیات:365,000 تومان
Model: شیرینی خوری ملیله کاری
ظرف شیرینی خوری 4 گوش پایه دار ملیله کاری شده در شکل ظاهری یک ظرف معمولی چهارگوش است که بر روی یک پایه نقره، لحیم کاری شده است. این ظرف چهارگوش، لبه های بزرگ و منحنی شکل دارد و در تمام قسمت ها، مفتول های نقره با پیچ و تاب ‌های ظریف، لحیم کاری شده اند. در قسمت پایه، این ظرف شیرینی خوری طرحی شبیه به گ..
468,000 تومان
قیمت بدون مالیات:468,000 تومان
Model: لاله ملیله کاری
یکی از شاهکارهای هنر ملیله کاری با نام لاله ملیله ‌کاری شده معرفی می گردد. اگر به نمای این محصول نگاه کنید چیزی شبیه به یک شمعدان با ارتفاع بلندتر را می‌بینید که طرح لاله عباسی با گلبرگ های باز شده روی آن با ظرافت هرچه تمام تر، کار شده است. آنچه موجب شده این محصول، جذاب و لوکس به نظر بیاید، در حقیقت..
1,260,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,260,000 تومان
Model: آجیل خوری ملیله کاری
یکی از زیباترین آثار ملیله کاری شده کاسه آجیل خوری ملیله کاری است؛ که اگر چه ظاهری کوچک و ساده دارد اما ظرافت های خاص خودش را به نمایش گذاشته است. پیچ و تاب های مفتول های نقره در کنار یکدیگر لحیم کاری شده اند تا این اثر هنری شکل بگیرد. این کاسه آجیل خوری به سایر انواع کاسه های آجیل خوری شباهت دارد؛..
280,000 تومان
قیمت بدون مالیات:280,000 تومان
Model: آجیل خوری ملیله کاری
کاسه آجیل خوری پایه دار ملیله کاری با اندازه ۱۵سانتی متر یکی از زیباترین ظروف ملیله کاری شده است. با لحیم کاری مفتول های نقره با ظرافت تمام، نقش هایی برای این کاسه آجیل خوری به وجود آمده که در نوع خود، جذاب و منحصر به فرد هستند. این نقش ها در تمام قسمت های کاسه آجیل خوری ملیله کاری شده به چشم می‌خور..
490,000 تومان
قیمت بدون مالیات:490,000 تومان
Model: کشکول ملیله کاری
کشکول ملیله کاری دسته زنبیلی، یکی از زیباترین و فانتزی ترین طرح های هنر ملیله کاری است که در قالب یک محصول هنری تزیینی، تولید شده است. زیباترین طرح برای بدنه اصلی کشکول ملیله کاری با استفاده از مفتول های نقره به کار گرفته شده‌اند تا نمای جذاب‌تری را برای این محصول به وجود آورند. خرید کشکول ملیله کار..
525,000 تومان
قیمت بدون مالیات:525,000 تومان
Model: ملیله کاری
رولت خوری ملیله کاری یکی از زیباترین ظروف ملیله کاری شده است که هم جنبه کاربردی دارد و هم جنبه تزئینی. این ظرف ملیله کاری شده به شکل مستطیل است و مفتول های نقره با ظرافت تمام در کنار یکدیگر لحیم کاری شده ‌اند. ظرف رولت خوری ملیله کاری شده دارای ۲ دسته نقره با طراحی شکیل و زیبا در دو طرف، در جهت عرض ..
760,000 تومان
قیمت بدون مالیات:760,000 تومان
Model: کشکول ملیله کاری
کشکول ملیله کاری سایز کوچک، یکی از زیباترین صنایع دستی، از گروه آثار هنری ساخته شده از نقره می باشد. در این صنایع دستی، نوارهای باریک از فلز نقره آبکاری شده با جلا و درخشندگی فوق العاده در کنار یکدیگر قالب گیری شده اند تا یک محصول بی نظیر با نام کشکول ملیله کاری سایز کوچک خلق شود. این ظرف ملیله کار..
456,000 تومان
قیمت بدون مالیات:456,000 تومان
Model: گلدان ملیله کاری
گلدان مدادی ملیله کاری سایز ۱، یکی از بهترین و زیباترین و در عین حال، ساده ترین صنایع دستی نقره در گروه ملیله کاری محسوب می شود. این گلدان می‌تواند در جایگاه بهترین هدایای تبلیغاتی قرار بگیرد. یک عدد یا یک جفت از این محصول در یک بسته بندی شکیل و زیبا، بهترین هدیه برای مخاطب کاری شما خواهد بود. گلدان..
220,000 تومان
قیمت بدون مالیات:220,000 تومان
Model: گلدان ملیله کاری
یکی از گلدان هایی که به سادگی برای هدایای تبلیغاتی می‌توان آن را انتخاب کرد، اثر هنری متفاوت و جذاب در گروه ملیله کاری نقره، با نام گلدان مدادی ملیله کاری سایز ۲ می باشد. این گلدان با استفاده از مفتول های درخشان و صیقلی نقره که با مهارت تمام در کنار یکدیگر لحیم کاری شده است، تشکیل شده و نمای بی ‌نظی..
258,000 تومان
قیمت بدون مالیات:258,000 تومان
Model: گلدان ملیله کاری
گلدان ملیله کاری شده یک اثر هنری بسیار زیبا، به ویژه برای زیباتر کردن داخل ویترین است. آثار هنری همواره برای تزیین داخل آپارتمان مورد توجه قرار می‌گیرند. علاوه بر گلدان ملیله کاری شده، سایر آثار هنری نظیر کشکول ملیله کاری شده یا سرویس چای خوری و شربت خوری ملیله کاری، انتخاب حرفه ای و هنری برای داخل ..
265,000 تومان
قیمت بدون مالیات:265,000 تومان
Model: گلدان ملیله کاری
گلدان ملیله کاری ۱۶ سانتی با جعبه مخمل، یک اثر هنری ساده اما پرکاربرد در گروه گلدان های ملیله کاری نقره است. این گلدان زیبا داخل یک جعبه مخمل قرار گرفته و ابعاد و اندازه های کوچکی دارد. محصول گلدان ملیله کاری با اندازه ۱۶ سانتی متر، بهترین انتخاب برای افرادی است که هم می‌ خواهند صنایع دستی ارزشمند ت..
265,000 تومان
قیمت بدون مالیات:265,000 تومان
Model: گلدان ملیله کاری
گلدان ملیله کاری ۲۰ سانتی با جعبه مخمل یکی دیگر از گلدان های ملیله کاری شده است که ظاهری بلند باریک و کشیده دارد و با ظرافت هر چه تمام تر داخل یک جعبه خودنمایی می کند. این گلدان ملیله کاری شده از مفتول های نقره درخشان ساخته شده است و می‌تواند در جایگاه زیباترین هدایای تبلیغاتی انتخاب شود. زمانی که م..
335,000 تومان
قیمت بدون مالیات:335,000 تومان
Model: گلدان ملیله کاری
گلدان ملیله کاری ۳۰ سانتی، یک گلدان نقره با جلوه ظاهری منحصر به فرد، درخشان و بسیار جذاب است. برای افرادی که به دنبال بهترین و نفیس ترین هدایای تبلیغاتی هستند، خرید این گلدان و بسته بندی شکیل و زیبای آن می تواند ذوق و سلیقه آنها را نشان دهد. این گلدان ملیله کاری شده با استفاده از مفتول های نقره با ظ..
685,000 تومان
قیمت بدون مالیات:685,000 تومان
نمایش 1 تا 44 از 48 (2 صفحه)
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.