منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

رنگ میناکاری

رنگ میناکاری
رنگ میناکاری
رنگ میناکاری
رنگ میناکاری
رنگ میناکاری
رنگ میناکاری
رنگ میناکاری
رنگ میناکاری
رنگ میناکاری
رنگ میناکاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

رنگ میناکاری، مجموعه رنگ های مختلف و متنوع است که در یک بازه طیفی مشخص، برای خلق آثار هنر میناکاری به کار می رود. رنگ های میناکاری عمدتاً از ۱۰ ترکیب اصلی تشکیل شده اند که رنگ های پایه را شامل می شود؛ برای اینکه رنگ های تیره تر یا روشن تر ایجاد شود، معمولاً آن را با رنگ سفید مخلوط می‌ کنند. رنگ های میناکاری به صورت پودر جامد هستند که ترکیب پایه آنها رنگدانه ها و پیگمنت های معدنی می باشند. در هر یک از انواع رنگ میناکاری ، یک نوع عامل رنگدانه وجود دارد؛ به طور مثال پیگمنت معدنی در رنگ های آبی با پیگمنت های رنگ نارنجی یا قرمز متفاوت است.


خرید و فروش رنگ میناکاری یکی از ملزومات هنر اصیل میناکاری در اصفهان است. کارگاه های خصوصی یا کارگاه های خانگی که در این هنر فعالیت می‌کنند، به خرید انواع رنگ های میناکاری نیاز خواهند داشت.تعداد ۱۰ عدد بسته رنگ میناکاری در یک مجموعه در قالب یک محصول پر کاربرد در نظر گرفته شده که برای افرادی که در تولید آثار هنر میناکاری با تعداد کمتر فعالیت می کنند، مناسب است. وزن هر رنگ میناکاری ۲۰ گرم می باشد و مجموعه ای از رنگ های فیروزه ای، آبی تیره، قهوه ای، نارنجی، سبز روشن و تیره، مشکی، اخرایی، قرمز و زرد را شامل می شود. برای این که هر کدام از این رنگ ها را در مقادیر دلخواه خود سفارش دهید، می توانید با فروشگاه تماس حاصل کنید تا ارسال مقادیر بیشتر رنگ میناکاری، برای شما هماهنگی های لازم انجام شود.


زیباترین آثار هنر میناکاری از ترکیب همین رنگ های ساده به وجود می‌آیند. چه بسا شاهد آن هستیم که یک گلدان یا بشقاب میناکاری شده صرفاً با دو رنگ آبی تیره و روشن، آنچنان در نظر مشتری جلوه می‌کنند که گویی به مانند آن هرگز وجود نداشته است. روش کار با هر یک از انواع رنگ میناکاری و ترکیب کردن آن و سپس استفاده روی ظروف مسی و سفالی، تکنیک های خاصی دارد که می توانید در مقالات، آن را مطالعه کنید. برای خرید هر یک از انواع رنگ میناکاری می توانید از فروشگاه اینترنتی خرید کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.