منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

قاب ترنج میناکاری

قاب ترنج میناکاری
قاب ترنج میناکاری
قاب ترنج میناکاری
قاب ترنج میناکاری
قاب ترنج میناکاری
قاب ترنج میناکاری
قاب ترنج میناکاری
قاب ترنج میناکاری
قاب ترنج میناکاری
قاب ترنج میناکاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

قاب ترنج میناکاری شده در میان سایر قاب های هنر میناکاری، طرح و نقش شیک، رسمی و بسیار متمایز دارد. اگر به این قاب صنایع دستی نگاه کنید، شاید در نگاه اول تصور کنید یک نقاشی ساده در داخل قاب چوبی قرار گرفته است. این در حالی است که امکان تشخیص تمایزهای میان یک اثر هنری میناکاری منحصر به فرد با نقاشی به رنگ آبی در داخل قاب، کمی دشوار است. تابلو ترنج میناکاری را باید از نزدیک ببینید تا به ظرافت ها و سلیقه هنری استاد میناکار پی ببرید. جذاب ترین نقش های هنر میناکاری شامل گل و برگ ها و خطوط منحنی در زمینه آبی تیره و آبی روشن به کار رفته است. در این قاب چوبی می توانید یکی از جذاب ترین نقش و نگارهای میناکاری را بر روی یک سطح مسی مشاهده کنید.


قسمت های پایینی و بالایی و همچنین نیمه مرکزی این طرح ترنج به صورت برجسته ساخته شده و با رنگ ‌های آبی تیره از بستر اصلی طرح متمایز گشته است. خرید قاب ترنج میناکاری شده به عنوان یک دیوارکوب جذاب و زیبا، همان چیزی است که افراد به دنبال آن هستند تا بتوانند هدیه متفاوتی را برای اهداف مختلف تهیه کنند. طرح و نقش ترنج را بارها در نقش قالی یا نقاشی های اسلامی و مذهبی دیده اید. بسیاری از طرح هایی که شبیه به گرافیک و تذهیب هستند نیز از این مدل بهره گرفته اند؛ همین عوامل موجب شده برای طراحی و تولید قاب ترنج میناکاری از هنر اصیل ایرانی استفاده شود.


از طرف دیگر، این اثر هنری را می‌توان یک هدیه رسمی و ارزشمند تلقی کرد؛ بنابراین بهترین انتخاب میان کارمندان یک شرکت یا هدیه های تبلیغاتی به خصوص برای جشن سال نو هستند. قیمت قاب ترنج میناکاری شده متناسب در نظر گرفته شده تا در صورت ثبت سفارش عمده، شرکت ها به راحتی بتوانند از تخفیف های خرید عمده بهره ‌مند شوند. نصب قاب ترنج میناکاری به صورت تک و یا در کنار سایر قاب های میناکاری شده، بر روی دیوار، دکوراسیون فضای کار و زندگی را تغییر می دهد.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.