منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

پارچ مسی چکشی اصفهان

پارچ مسی چکشی اصفهان
پارچ مسی چکشی اصفهان
پارچ مسی چکشی اصفهان
پارچ مسی چکشی اصفهان
پارچ مسی چکشی اصفهان
پارچ مسی چکشی اصفهان
پارچ مسی چکشی اصفهان
پارچ مسی چکشی اصفهان
پارچ مسی چکشی اصفهان
پارچ مسی چکشی اصفهان

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

پارچ مسی چکشی اصفهان یکی از صنایع دستی مخصوص اصفهان است که در گروه ظروف مسی مورد توجه قرار می گیرد. این پارچ مسی، طراحی معمولی دارد. وقتی شما به پارچ مسی چکشی اصفهان نگاه می کنید، محصول منحصر به فرد و خاص را نمی بینید اما از نظر کاربردی بسیار مورد توجه مشتریان قرار دارد. این پارچ مسی ، حدود ۱۵ سانتیمتر ارتفاع دارد و یک پارچ فانتزی کوچک است که در هر مکان که استفاده کنید یک دکوراسیون کلاسیک و سنتی، به سبک خانه های قدیمی ایران را تداعی می کند.


انواع ظروف مسی، مزایای زیادی را از نظر طراحی داخلی و یا به عنوان ظروف قابل استفاده فراهم می‌کنند. به طور مثال از پارچ مسی چکشی اصفهان می توانید برای نوشیدنی ها استفاده کنید. اگر به سفره خانه های سنتی اصفهان مراجعه کرده باشید و غذای مخصوص اصفهان کباب یا بریانی را سفارش داده باشید، برای پذیرایی از شما با دوغ محلی از پارچ مسی چکشی اصفهان می ‌توانند استفاده کنند. این منظره را در سفره خانه ها بسیار ملاحظه کرده اید. پارچ مسی برای مایعات، دوغ یا آب و برای پذیرایی در سفره ها ایده جذابی خواهد بود.


قیمت خرید پارچ مسی چکشی اصفهان مناسب است و آن را با هر هدفی که می خواهید استفاده کنید، در تعداد دلخواه می توانید از فروشگاه اینترنتی خریداری کنید. پارچ مسی چکشی می تواند نمای سفره شما را زیباتر کند؛ حتی اگر میز ناهار خوری را به سبک سنتی می چینید، این پارچ مسی برای هر قسمت از میز می تواند یک انتخاب هنرمندانه باشد. اگر دوستان یا خویشاوندان شما به ظروف مسی علاقه دارند، می توانید پارچ مسی چکشی اصفهان را به آنها هدیه بدهید.


ظروف مسی اصفهان ارزش فوق‌العاده‌ای دارند و در هر خانه معمولاً یکی از انواع آنها وجود دارد. حتی می توانید پارچ مسی چکشی اصفهان را داخل ویترین بگذارید و اطراف آن را با سایر ظروف مسی تزیین کنید. این هم یک ایده طراحی داخلی برای منزل است. برای خرید و سفارش پارچ مسی چکشی اصفهان از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.