منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

میناکاری روی سفال

میناکاری روی سفال در اصفهان

میناکاری روی سفال در اصفهان تولید شده و به سراسر کشور ارسال می شود. اگر بدنبال هدایای تبلیغاتی جدید برای شرکت یا سازمان خود هستید , ما به شما ظروف سفال میناکاری شده اصفهان و لالجین همدان را پیشنهاد می کنیم.میناکاری روی سفال اصفهان از ارزانترین و زیباترین محصولات صنایع دستی ایرانی بشمار می رود.میناکاری سفال تهران از شهرهای اصفهان و همدان تامین می شود و شما می توانید از طریق سایت بصورت کاملا آنلاین , سفارشات خود را ثبت نمائید. میناکاری روی سفال قیمت مناسبی دارد و در تیراژ بالا قابل تولید است. اگر از نحوه تولید سفال میناکاری شده اطلاعی ندارید و می خواهید بدانید که میناکاری روی سفال چیست , می توانید از مقالات آموزشی موجود در سایت فروشگاه بصورت رایگان استفاده کنید.میناکاری روی سفال اموزش های خاص خود را دارد و هر شخصی می توانید آن را فرا بگیرد. میناکاری روی بشقاب سفالی بیشتر از سایر محصولات مورداستقبال می باشد , چرا که ظروف سفالی میناکاری شده کاملا کاربردی و قابل استفاده می باشد. برخی از محصولات صنایع دستی میناکاری روی سفال عبارتند از : بشقاب سفالی میناکاری , گلدان سفالی میناکاری , انواع تابلو میناکاری روی سفال , پارچ سفالی میناکاری , لیوان سفالی میناکاری , کاسه سفالی میناکاری , کوزه سفالی میناکاری , سرویس چای خوری سفالی میناکاری و ...


میناکاری سفال چیست

میناکاری سفال چیست و چگونه تولید می شود؟ برای پاسخ به این سوالات می توانید از مطالب مفید سایت دیدن کرده و از مقالات آموزش میناکاری روی سفال بهرمند شوید. آموزش میناکاری روی سفال در کرج , تهران , اصفهان , اراک , همدان  و سایر شهرهای کشور بصورت حضوری انجام می گردد.شما در صورت تمایل می توانید از آموزش آنلاین رایگان میناکاری روی سفال ما بهره ببرید. میناکاری روی سفال برجسته , ترکیب رنگ میناکاری روی سفال , آموزش لعاب میناکاری روی سفال , اموزش شابلون زدن روی سفال و بسیاری از مطالب دیگر , از جمله سرفصل های دوره آموزشی آنلاین میناکاری روی سفال می باشد. برای خرید وسایل میناکاری روی سفال و رنگ میناکاری روی سفال نیز نگران نباشید و از طریق سایت فروشگاه می توانید بهترین محصولات آموزشی را تهیه نمائید. خرید وسایل مینا کاری روی سفال قیمت مناسبی دارد و هنردوستان عزیز می توانند براحتی از سراسر کشور سفارش دهند. بسیاری شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی از کوره میناکاری سفال و انواع بشقاب سفالی میناکاری به منظور هدایای تبلیغاتی صنایع دستی بهره می برند.طرح ها و رنگ های استفاده شده میناکاری بر روی سفال زیبا , شاد و انرژی بخش می باشند.

Model: میناکاری سفالی
بشقاب سفال میناکاری قطر ۲۵ سانتی متر یکی دیگر از صنایع دستی اصیل از گروه ظروف سفالی میناکاری شده است. این طرح و نقش ها همگی در نوع خود، بی نظیر و منحصر به فرد هستند. اگر به نمای یک بشقاب سفالی میناکاری شده نگاه کنید، متوجه مهارت ‌های دست استاد میناکار خواهید شد. زیباترین طرح ها و نقش ها به همراه جذا..
145,000 تومان
قیمت بدون مالیات:145,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
بشقاب سفالی میناکاری اصفهان قطر ۳۰ سانتی متر یکی از صنایع دستی اصفهان است که با زیبایی و ظرافت‌های خاص خود، نظر هر مشتری را جلب می ‌کند. اگر به بشقاب های میناکاری شده سفالی علاقه مند هستید و به دنبال وسایل دکوری تزئینی به سبک سنتی و کلاسیک می باشید، بشقاب سفالی میناکاری اصفهان قطر ۳۰ سانتی متر را به..
168,000 تومان
قیمت بدون مالیات:168,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
بشقاب سفالی میناکاری قطر ۱۶ سانت با جعبه مخمل یکی از محصولات صنایع دستی است که می تواند به عنوان هدایای تبلیغاتی و هدایای شرکتی بسیار مورد توجه قرار بگیرد. این بشقاب سفالی میناکاری شده در داخل یک جعبه مخمل قرار گرفته است و بنابراین به راحتی می توانید آن را بسته بندی کنید و تا مسافت های دورتر هم ارسا..
98,000 تومان
قیمت بدون مالیات:98,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
بشقاب سفالی میناکاری قطر ۲۰ سانتی متر یکی از زیباترین صنایع دستی است که می‌توان از آن به عنوان یک ظرف تزیینی و دکوری استفاده کرد. علاوه بر آن، این بشقاب زیبای سفالی را می توان بر روی میز قرار داد و از آن برای پذیرایی از مهمانان استفاده کرد. خرید بشقاب سفالی میناکاری قطر ۲۰ سانتی به عنوان هدایای تبلی..
95,000 تومان
قیمت بدون مالیات:95,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
بشقاب میناکاری روی سفال قطر ۱۶ سانتی یک محصول تزئینی و کاربردی است که با استفاده از زیباترین طرح و نقش ها تولید شده است. نمای این بشقاب میناکاری سفالی را همانند بشقاب های میناکاری روی فلز که به رنگ آبی و سفید هستند می توانید مشاهده کنید با این تفاوت که در این نوع میناکاری که به هنر میناکاری روی سفال..
90,000 تومان
قیمت بدون مالیات:90,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
بشقاب میناکاری روی سفال ۲۵ سانتی با جعبه مخمل یکی دیگر از صنایع دستی محبوب از گروه بشقاب های میناکاری است. بشقاب های سفالی که در داخل جعبه مخمل ارائه می شوند جزو زیباترین صنایع دستی هستند که رنگ و لعاب با کیفیت برای آنها به کار رفته است. این محصول می‌تواند یکی از هدایای تبلیغاتی باشد که مجموعه ها و ..
170,000 تومان
قیمت بدون مالیات:170,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
بشقاب میناکاری سفالی قطر ۲۰ سانت با جعبه مخمل، یکی از زیباترین صنایع دستی با طرح و نقش متفاوت و رنگارنگ است. به دلیل اینکه تمام رنگ های تند و جذاب در بستر این بشقاب سفالی به کار رفته، جذابیت‌های خاصی را ایجاد کرده است. این بشقاب در داخل یک جعبه مخمل قرار گرفته و همین عامل باعث شده که بشقاب میناکاری ..
130,000 تومان
قیمت بدون مالیات:130,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
بشقاب میناکاری سفالی چهار گوش یکی دیگر از صنایع دستی محبوب و پرطرفدار است. طراحی خلاقانه برای این بشقاب سفالی باعث شده از سوی مشتریان، به خصوص علاقمندان به صنایع دستی خاص و متفاوت، بسیار مورد توجه قرار بگیرد. اگر به نمای یک بشقاب میناکاری سفالی چهار گوش نگاه کنید، متوجه این تفاوت های جذاب خواهید شد...
105,000 تومان
قیمت بدون مالیات:105,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
تابلو بشقاب میناکاری روی سفال قطر ۲۵ سانتی، یک تابلوی زیبا با مفهوم هنری و صنایع دستی است. این تابلو به شکل مربعی بوده و داخل آن می توانید بشقاب سفالی با طراحی خیره کننده ای را مشاهده کنید. برای مدیران شرکت ها یا مدیران واحدهای آموزشی که به دنبال خرید دیوارکوب های متفاوت هستند و می خواهند به عنوان ه..
185,000 تومان
قیمت بدون مالیات:185,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
تابلو بشقاب میناکاری سفالی قطر ۱۶ سانتی متر یک دیوارکوب زیبا و شکیل است. تمام مشتریانی که به دنبال خرید قاب های هنری هستند و ترجیح می دهند صنایع دستی را در محل زندگی خود داشته باشند، این محصول هم یکی از همین قاب های هنری جذاب و زیبا است. طراحی خلاقانه و بسیار هنرمندانه ای برای این بشقاب میناکاری در ..
120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:120,000 تومان
Brand: Awesome Brand Model: میناکاری روی سفال
دیس سفالی میناکاری طرح انار یکی از صنایع دستی جذاب و ظروف تزیینی است که در جایگاه ظروف سفالی میناکاری شده بسیار مورد توجه قرار دارد. این دیس سفالی به طور کلی به گونه ای طراحی شده که شبیه انار به نظر برسد. برای این دیس سفالی، دو دسته در دو طرف آن قرار داده شده که شبیه به کلاله های انار می باشد. زیبات..
220,000 تومان
قیمت بدون مالیات:220,000 تومان
Model: میناکاری روی سفال
سجاده و جانماز ترمه سالاری مدل بهار، یکی از زیباترین صنایع دستی از گروه پارچه ترمه است. این سجاده و جانماز با ترکیب رنگ قرمز و قهوه ای، انتخاب مناسبی برای هدایای تبلیغاتی به مناسبت های مختلف می باشند. مدیران شرکت ها یا ما مدیران واحدهای آموزشی و حتی مدارس هم می توانند این محصول را برای تقدیر و تشکر ..
370,000 تومان
قیمت بدون مالیات:370,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
سرویس تنگ و جام سفالی میناکاری شده یکی از آثار هنری و صنایع دستی زیبا با نمای متفاوت است. معمولاً این سرویس سفالی میناکاری به عنوان وسایل دکوری و تزئینی انتخاب می شود. برای طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان و منزل مسکونی در داخل ویترین یا کنار سالن می ‌توان از این سرویس سفالی میناکاری شده استفاده کرد. ..
330,000 تومان
قیمت بدون مالیات:330,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
سرویس چای خوری سفالی میناکاری را می‌توان یکی از متفاوت ترین صنایع دستی دانست که نظر هر مشتری را به خود جلب می کند. این سرویس چای خوری در جایگاه هدایای شرکتی هم می تواند انتخاب شود. تهیه هدایای تبلیغاتی از گروه ظروف سفالی میناکاری شده، نشانگر ذوق هنری شما در انتخاب بهترین صنایع دستی می باشد. اگر به ن..
330,000 تومان
قیمت بدون مالیات:330,000 تومان
Model: میناکاری روی سفال
شکلات خوری سفالی میناکاری شده یک طرح متفاوت و جذاب و لوکس است. طراحی این شکلات خوری به گونه ‌ای است که در نگاه اول، نظر مشتریان خرید صنایع دستی سفالی را به خود جلب می کند. این ظرف شکلات خوری شبیه تمام ظروف شکلات خوری طراحی شده با این تفاوت که پایه این ظرف، کمی باریک تر و در قسمت پایین، پهن تر می شو..
290,000 تومان
قیمت بدون مالیات:290,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
شکلات خوری میناکاری روی سفال را می توان یکی از ظروف سفالی با طراحی خلاقانه معرفی کرد. این ظرف شکلات خوری در نوع خود، بی نظیر است. تمام انواع شکلات خوری که سراغ داریم تقریباً با این نوع محصول، تفاوت هایی را دارند. برای طراحی این شکلات خوری از طرح و نقش هایی شبیه به میناکاری روی فلز الهام گرفته شده اس..
210,000 تومان
قیمت بدون مالیات:210,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
قاب بشقاب میناکاری روی سفال قطر ۲۰ سانتی یک قاب زیبا با طراحی منحصر به فرد و ظریف است که در نظر بسیاری از مشتریان صنایع دستی، خودنمایی می کند. اگر به دنبال خرید قاب های هنری هستید، این محصول را به شما پیشنهاد می دهیم. جلوه بصری قاب بشقاب میناکاری روی سفال قطر ۲۰ سانتی به اندازه ای است که می توانید ب..
140,000 تومان
قیمت بدون مالیات:140,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
قاب بشقاب میناکاری سفالی قطر ۱۲ سانتی متر یکی از زیباترین صنایع دستی است که در جایگاه دیوارکوب تزیینی، هدایای تبلیغاتی یا هدیه به مناسبت های خاص، جزو اولین انتخاب های مشتریان قرار گرفته است. ظرافت های هنری به همراه طرح و نقش های خلاقانه و جذاب در این بشقاب میناکاری سفالی دیده می ‌شود؛ چیزی که می‌توا..
105,000 تومان
قیمت بدون مالیات:105,000 تومان
Model: میناکاری روی سفال
قندان سفالی میناکاری طرح پرنده یکی از صنایع دستی سفالی است که با طرح و نقش رنگارنگ تزیین شده است. این قندان سفالی شبیه به سایر قندان های معمولی طراحی شده با این تفاوت که در قسمت درب قندان، شما یک طرح پرنده را مشاهده می کنید. در حقیقت، با استفاده از این طرح پرنده می‌توانید درب قندان را به راحتی بردار..
240,000 تومان
قیمت بدون مالیات:240,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
لیوان میناکاری سفالی دسته دار یکی از صنایع دستی کاربردی و زیبا است که هم می توان آن را به عنوان وسیله دکوری و تزئینی استفاده کرد و هم آن را برای نوشیدنی ها به کار برد. طراحی بسیار زیبایی همانند هنر میناکاری روی فلز برای این لیوان میناکاری سفالی دسته دار اجرا شده است. ترکیبی از زیباترین رنگ ها با نم..
75,000 تومان
قیمت بدون مالیات:75,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
پارچ و لیوان سفالی میناکاری یکی از معدود صنایع دستی است که علاوه بر اینکه نمای زیبایی دارد، می توان از آن برای طراحی دکوراسیون یک قسمت از آپارتمان هم استفاده کرد. این پارچ و لیوان از نظر نمای ظاهری، بسیار خاص و متفاوت هستند. پارچ در قسمت پایین ظرف دارای بخش حجیم تری است و گردنه باریکی دارد و دسته آن..
230,000 تومان
قیمت بدون مالیات:230,000 تومان
Model: میناکاری روی سفال
کاسه سفالی میناکاری یکی از بهترین و زیباترین صنایع دستی از گروه ظروف سفالی است. همانند سایر آثار میناکاری روی  سفال ، این کاسه هم از زیباترین نقش و نگارها و یک رنگ آمیزی جذاب، بهره گرفته است. این کاسه سفالی را می ‌توان به عنوان هدیه در مناسبت ‌های مختلف انتخاب کرد. به ویژه سازمان ها و شرکت ها ..
110,000 تومان
قیمت بدون مالیات:110,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
کاسه و بشقاب سفالی میناکاری یک محصول کاربردی و تزئینی است. شما هم می توانید از آن به عنوان یک ظرف دکوری داخل ویترین استفاده کنید و هم می توانید برای پذیرایی از مهمانان، آن را روی میز بگذارید. این کاسه و بشقاب اگر به تعداد مهمانان باشد یا آن را به صورت ست 6 عددی بخرید، بهتر می تواند برای پذیرایی به ک..
330,000 تومان
قیمت بدون مالیات:330,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
کوزه سفالی میناکاری شده یکی از زیباترین آثار صنایع دستی در گروه ظروف سفالی است. با نگاه دقیق به این کوزه سفالی به ظرافت های هنری فوق العاده آن پی می برید. زمینه کوزه به رنگ مشکی طراحی شده اما رنگ های تند و جذاب به طرز هنرمندانه ای روی آن، با طرح و نقش های زیباتر جلوه می کند. کوزه سفالی میناکاری شده ..
220,000 تومان
قیمت بدون مالیات:220,000 تومان
Model: میناکاری روی سفال
گلدان سفالی میناکاری مدل شاهی یکی از گلدان های تزئینی با طراحی متفاوت است. این گلدان‌ سفالی به طور کلی شامل دو قسمت است. قسمت بالایی گلدان حالت یک شمعدان را به نمایش گذاشته و قسمت پایینی آن حجیم و قطورتر است. این نوع طراحی برای ظروف سفالی میناکاری شده یک امتیاز محسوب می شود، چرا که آنها را به محصولی..
340,000 تومان
قیمت بدون مالیات:340,000 تومان
Model: میناکاری روی سفال
گلدان سفالی میناکاری مدل لب دالبری یکی از زیباترین گلدان های صنایع دستی است که در جایگاه هدایای تبلیغاتی، هدیه روز تولد یا هدیه مراسم سال نو، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شکل ظاهری این گلدان شبیه به گلدان های فانتزی می باشد و از آن می‌ توان برای تزیین هر مکان استفاده کرد. برای مراسم یا جشن های سن..
230,000 تومان
قیمت بدون مالیات:230,000 تومان
Model: میناکاری روی سفال
گلدان فانتزی سفالی میناکاری یکی از زیباترین صنایع دستی در گروه ظروف سفالی محسوب می شود. این گلدان هم جنبه کاربردی دارد و هم جنبه تزیینی. شما با خرید این گلدان سفالی زیبای میناکاری شده، یک طرح و نقش متفاوت را در خانه خود خواهید داشت. از این گلدان که ارتفاع ۲۲ سانتیمتر دارد می توانید برای زیباتر کردن ..
220,000 تومان
قیمت بدون مالیات:220,000 تومان
Model: میناکاری سفالی
گلدان میناکاری روی سفال ارتفاع ۲۲ سانتی متر یکی از آن دسته گلدان های تزئینی است که طراحی آن واقعاً خیره کننده و اعجاب انگیز است. به راستی چگونه می توان این طرح و نقش های ظریف را با مهارت روی ظروف سفالی ایجاد نمود؟! این گلدان با اندازه 22 سانتی متر در هر مکانی که مورد استفاده قرار بگیرد می تواند آن ف..
195,000 تومان
قیمت بدون مالیات:195,000 تومان
نمایش 1 تا 28 از 28 (1 صفحه)
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.