منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

رولت خوری ملیله کاری

رولت خوری ملیله کاری
رولت خوری ملیله کاری
رولت خوری ملیله کاری
رولت خوری ملیله کاری
رولت خوری ملیله کاری
رولت خوری ملیله کاری
رولت خوری ملیله کاری
رولت خوری ملیله کاری
رولت خوری ملیله کاری
رولت خوری ملیله کاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

رولت خوری ملیله کاری یکی از زیباترین ظروف ملیله کاری شده است که هم جنبه کاربردی دارد و هم جنبه تزئینی. این ظرف ملیله کاری شده به شکل مستطیل است و مفتول های نقره با ظرافت تمام در کنار یکدیگر لحیم کاری شده ‌اند. ظرف رولت خوری ملیله کاری شده دارای ۲ دسته نقره با طراحی شکیل و زیبا در دو طرف، در جهت عرض رولت خوری، می باشد. لبه های ظرف به صورت کنگره های کوتاه و بلند یا همان خطوط منحنی خمیده دیده می شود. پیچ و تاب‌ های مفتول نقره با درخشندگی و نمای بسیار بازار در کف این ظرف دیده می شوند. ظرف رولت خوری ملیله کاری یکی از هدایای تبلیغاتی مناسب به ویژه برای شرکت ها و کسب و کارهای کوچک است. مدیران مدارس حتی می توانند این ظرف را به معلمان و کادر آموزشی و اداری خود هدیه بدهند.


رولت خوری ملیله کاری در سایز بزرگ در اندازه ۴۵ سانتی متر وجود دارد. زیباترین سبک پذیرایی را با استفاده از این ظرف ملیله کاری شده می توانید اجرا کنید. کافی است رولت خوری ملیله کاری را روی میز سالن پذیرایی بگذارید و داخل آن را با شیرینی های خوشمزه پر کنید. قطعاً مهمانان خود را با این سبک پذیرایی شگفت زده خواهید کرد.


جذابیت ‌های نمای ظاهری رولت خوری ملیله کاری به اندازه ‌ای است که اگر آن را به تنهایی و بدون این که داخل آن خوراکی بگذارید روی اپن آشپزخانه یا روی میز قرار دهید، می تواند فضا را تغییر دهد. ظرف های ملیله کاری شده همگی برای دکوراسیون سالن پذیرایی انتخاب خوبی هستند. اگر از ظرف رولت خوری ملیله کاری در کنار سرویس شیرینی خوری ملیله کاری شده استفاده کنید، یک پذیرایی لاکچری را خواهید داشت. تمام این ظروف در نوع خود، زیبا و منحصر به فرد هستند.


پیشنهاد می کنیم ظرف رولت خوری ملیله کاری را در جهیزیه عروس هم بگنجانید. این ظرفیت انتخاب خوبی برای هدیه دادن به دوستان صمیمی و حتی همکاران در محل کار است. حتی می توانید آن را به عنوان هدیه روز مادر خریداری کنید. انتخاب های گسترده ای دارید. قرار دادن این ظرف در داخل سفره هفت سین برای مصرف شیرینی بسیار جذاب است و نمای سفره را زیباتر می کند. محصول رولت خوری ملیله کاری را در تعداد دلخواه از فروشگاه اینترنتی خریداری کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.