منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

ساعت رومیزی ملیله کاری

ساعت رومیزی ملیله کاری
ساعت رومیزی ملیله کاری
ساعت رومیزی ملیله کاری
ساعت رومیزی ملیله کاری
ساعت رومیزی ملیله کاری
ساعت رومیزی ملیله کاری
ساعت رومیزی ملیله کاری
ساعت رومیزی ملیله کاری
ساعت رومیزی ملیله کاری
ساعت رومیزی ملیله کاری
ساعت رومیزی ملیله کاری
  • Stock: In Stock
  • Model: ساعت ملیله کاری
  • SKU: 901238

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

ساعت رومیزی ملیله کاری شده یکی از زیباترین آثار صنایع دستی در گروه نقره کاری و ملیله کاری است. نقش ها و جلوه های بصری این ساعت رومیزی آن‌ چنان در نهایت ظرافت و زیبایی طراحی شده است که نظر هر بیننده ای را در نگاه اول به خود جلب می کند. هر آنچه از زیبایی یک اثر هنر ملیله کاری سراغ دارید، در این ساعت رومیزی ملیله کاری شده وجود دارد. برای طراحی این ساعت که به شکل خاص می باشد، از نقش هایی نظیر گل و برگ و پیچ و تاب‌ هایی با ضخامت متفاوت استفاده شده است. بخش های مختلفی از گل های نقره که در کنار یکدیگر لحیم کاری شده، در تمام قسمت های ساعت رومیزی ملیله کاری به چشم می خورند.


خرید ساعت رومیزی ملیله کاری شده به عنوان یک هدیه ارزشمند و گرانبها مورد توجه افرادی است که در انتخاب هدیه، بسیار سخت پسند هستند. شکل ظاهری ساعت رومیزی ملیله کاری شده را به صورت یک پایه و یک هلال ماه مشاهده می کنید که در قسمت بالایی، یک ساعت به شکل دایره و یک گل آویزان شده است. این نوع طراحی، این محصول را به زیباترین صنایع دستی تزئینی و رومیزی تبدیل کرده است؛ کمتر کسی است که به فروشگاه صنایع دستی مراجعه کند و بتواند به راحتی از کنار جلوه خیره کننده ساعت رومیزی ملیله کاری شده عبور کند!


هنر ملیله کاری با استفاده از مفتول های نقره و سپس آبکاری نقره تولید می شود. درخشندگی و جلای محصولات ملیله کاری شده، این محصولات را به زیباترین آثار صنایع دستی تزئینی تبدیل کرده‌ است. ساعت رومیزی ملیله کاری شده نیز یکی از این محصولات جذاب و مخاطب پسند است. تمام علاقه مندان به هنر و صنایع دستی این محصول را به عنوان یک هدیه ارزشمند انتخاب خواهند کرد.


می ‌توانید ساعت رومیزی ملیله کاری شده را بر روی میز در کنار یک گلدان میناکاری شده قرار دهید. چند شاخه گل داخل گلدان، نمای جذابی را برای این دو اثر هنری به وجود می‌آورد. اگر به زیبایی اتاق خواب یا اتاق مطالعه و حتی دفتر کار خود در شرکت اهمیت می دهید، خرید ساعت ملیله کاری شده برای شما انتخابی مناسب خواهد بود.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.