منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

ساعت دیواری مینا و خاتم

ساعت دیواری مینا و خاتم
ساعت دیواری مینا و خاتم
ساعت دیواری مینا و خاتم
ساعت دیواری مینا و خاتم
ساعت دیواری مینا و خاتم
ساعت دیواری مینا و خاتم
ساعت دیواری مینا و خاتم
ساعت دیواری مینا و خاتم
ساعت دیواری مینا و خاتم
ساعت دیواری مینا و خاتم
ساعت دیواری مینا و خاتم
  • Stock: In Stock
  • Model: ساعت مینا و خاتم
  • SKU: 901235

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

ساعت دیواری مینا و خاتم یکی از زیباترین محصولات صنایع دستی اصفهان است که دارای جلوه های بصری بی نظیری می باشد. ترکیب ماهرانه رنگ های تیره و روشن از دو هنر خاتم کاری و میناکاری، این محصول را به یکی از پرفروش ترین صنایع دستی تبدیل کرده است. اگر به زیبایی دکوراسیون داخلی اتاق خواب، سالن نشیمن اتاق مطالعه و یا دفتر کار در شرکت خود علاقه دارید، می توانید ساعت دیواری خاتم کاری را به عنوان یک محصول بی نظیر، خریداری کرده و به دیوار نصب کنید. محصول ساعت دیواری مینا و خاتم در شکل ظاهری شبیه به پرتوهای خورشید طراحی شده است که در اطراف این اثر هنری، نوارهایی از چوب خاتم کاری شده را مشاهده می کنید که به تکه هایی با ضخامت ریز و درشت طراحی شده اند.


در محیط ساعت دیواری میناکاری شده و خاتم کاری، تکه ‌های خاتم، مینا و نقشی از گل و مرغ را به صورت یک در میان مشاهده می کنید.در مرکز ساعت دیواری مینا و خاتم، بستر میناکاری شده به رنگ آبی روشن وجود دارد که با نقش و نگارهایی به رنگ سفید تزیین شده است؛ ساعتی که در مرکز این اثر هنری قرار دارد نیز به صورت میناکاری طراحی شده تا جلوه زیبایی برای خواندن ساعت داشته باشد. خرید ساعت دیواری مینا و خاتم نه تنها برای زیبایی دکوراسیون داخل خانه به عنوان یک وسیله تزئینی و دیوارکوب مناسب است، بلکه می توانید آن را برای هدیه دادن، خریداری کنید. این ساعت را می توانید به بهترین دوست خود، نزدیک ترین همکار و یا حتی برای هدیه به زوج های جوان انتخاب کنید.


طرح و نقش هایی که برای طراحی و ساخت ساعت دیواری مینا و خاتم به کار رفته است، در نهایت ظرافت و دقت انتخاب شده و ترکیبی از رنگ های مشکی، آبی تیره، آبی روشن، قرمز، سبز و سفید هستند. این اثر صنایع دستی می تواند محیط زندگی شما را زیباتر سازد. هدایای تبلیغاتی سازمانی با محصولات صنایع دستی اصفهان بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.