منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

صفحه شطرنج خاتم کاری

صفحه شطرنج خاتم کاری
صفحه شطرنج خاتم کاری
صفحه شطرنج خاتم کاری
صفحه شطرنج خاتم کاری
صفحه شطرنج خاتم کاری
صفحه شطرنج خاتم کاری
صفحه شطرنج خاتم کاری
صفحه شطرنج خاتم کاری
صفحه شطرنج خاتم کاری
صفحه شطرنج خاتم کاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

صفحه شطرنج خاتم کاری یکی از صنایع دستی زیبا با نمای خلاقانه و هنرمندانه است. برای افرادی که به دنبال خرید صنایع دستی خاتم کاری هستند و می ‌خواهند از آن به عنوان یک ابزار تزیینی مناسب استفاده کنند، این محصول، یکی از بهترین آزار خاتم کاری محسوب می شود. همانطور که می‌دانید صفحه شطرنج خاتم کاری هم جنبه تزئینی دارد و هم جنبه کاربردی؛ یعنی از صفحه شطرنج می توانید برای بازی شطرنج هم استفاده کنید. زمانی که با این صفحه شطرنج خاتم کاری شده بازی می کنید، احساس لاکچری بودن در شما ایجاد می شود. زیباترین طرح و نقش برای این صفحه شطرنج به کار رفته است. جلوه بصری این محصول به اندازه ای است که حتی می‌توان از آن برای هدایای تبلیغاتی خاص برای افراد خاص استفاده کرد.


همانند سایر آثار خاتم کاری، صفحه شطرنج خاتم کاری شده هم از کنار هم قرار گرفتن چند ضلعی های بسیار ریز به رنگ های قهوه ای، طلایی، مشکی، قرمز و کرمی روشن و زرد ساخته شده است. مهره های شطرنج از بهترین چوب با بهترین طراحی و به رنگ قهوه ای مایل به نارنجی و کرمی روشن در دو گروه ساخته شده اند. صفحه شطرنج خاتم کاری شده یک محصول بی نظیر در میان لوازم دکوری و تزئینی محسوب می ‌شود. اگر می خواهید دکوراسیون سالن نشیمن را به طرز متفاوتی تغییر دهید، کافیست یک عدد میز، کنار سالن قرار دهید.


روی آن را یک پارچه ترمه به رنگ آبی فیروزه ای یا قرمز پهن کنید و سپس این صفحه شطرنج خاتم کاری شده را روی آن قرار دهید. دو صندلی لهستانی قهوه ‌ای هم اطراف میز بگذارید که نمایانگر محیط بازیکنان شطرنج باشد. این ایده بسیار تاثیرگذار است و این قسمت از آپارتمان شما را بسیار زیباتر می کند. خرید صفحه شطرنج خاتم کاری قیمت مناسبی دارد. این محصول را می توانید هم برای خود استفاده کنید و هم به عنوان هدیه برای دوستان صمیمی خود تهیه نمایید. برای خرید و سفارش صفحه شطرنج خاتم کاری از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.