منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

ست آجيل خوري مليله كاري

ست آجيل خوري مليله كاري
ست آجيل خوري مليله كاري
ست آجيل خوري مليله كاري
ست آجيل خوري مليله كاري
ست آجيل خوري مليله كاري
ست آجيل خوري مليله كاري
ست آجيل خوري مليله كاري
ست آجيل خوري مليله كاري
ست آجيل خوري مليله كاري
ست آجيل خوري مليله كاري

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

ست آجیل خوری ملیله کاری شده یکی از بهترین انتخاب ها با جلوه هنری فوق العاده برای داخل ویترین است. این ست آجیل خوری از ۶ ظرف آجیل خوری کوچک و یک ظرف آجیل خوری بزرگ تشکیل شده است. مفتول های باریک نقره با ظرافت هر چه تمام تر، به صورت پیچ و تاب ‌هایی در کنار یکدیگر لحیم‌ کاری شده‌اند. نوع طراحی که برای تمام ظروف در ست آجیل خوری ملیله کاری شده به کار رفته در نوع خود، منحصر به فرد و زیبا است. این ست آجیل خوری هم برای داخل ویترین جنبه زیبایی شناختی دارد و هم می توانید آن را برای پذیرایی از مهمانان، به ویژه در مهمانی ها و مراسم نوروز استفاده کنید. اگر بودجه کافی برای خرید آثار هنری به ویژه ظروف ملیله کاری شده اختصاص داده اید، حتماً ست آجیل خوری ملیله کاری شده یکی از اولین انتخاب های شما خواهد بود.


تمام ظروف در ست آجیل خوری ملیله کاری شده دارای یک پایه کوتاه هستند که به صورت برجسته و منحنی مشاهده می شود. پس از یک قسمت که از سطح نقره‌ای و درخشان تشکیل شده است، شما پایه ‌های ملیله کاری شده به صورت گلبرگ های باز را در زیر هر ظرف مشاهده می کنید. این نوع طراحی که برای تمام ظروف در این ست آجیل خوری به کار رفته بسیار ظریف و استادانه است.


خرید ست آجیل خوری ملیله کاری شده مورد علاقه بسیاری از خانواده ها قرار گرفته است. این محصول بسیار پرفروش است؛ به ویژه برای خرید لوازم تزیینی در جهیزیه یا خرید هدیه مناسب برای افرادی که به تازگی به منزل نو نقل مکان کرده اند. با هر هدف اگر ست آجیل خوری ملیله کاری شده را خریداری کنید، شما بهترین محصول را با نمایی ماندگار و جذاب در اختیار خواهید داشت. پیشنهاد می کنیم آجیل خوری ملیله کاری شده را برای زیباتر کردن سالن پذیرایی هنگام جشن های نوروز و سال نو روی میز قرار دهید و آجیل های خوشمزه را در داخل آن میل کنید.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.