منوی فروشگاه بازار هدیه
Your Cart

خرید با چی میچسبه؟ بله با تخفیف ، با کلیک روی محصولات تخفیف دار کالاهای فروش ویژه رو ببین.

شمعدان کوچک ملیله کاری

شمعدان کوچک ملیله کاری
شمعدان کوچک ملیله کاری
شمعدان کوچک ملیله کاری
شمعدان کوچک ملیله کاری
شمعدان کوچک ملیله کاری
شمعدان کوچک ملیله کاری
شمعدان کوچک ملیله کاری
شمعدان کوچک ملیله کاری
شمعدان کوچک ملیله کاری
شمعدان کوچک ملیله کاری

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید, بدلیل دست ساز بودن محصولات صنایع دستی, ممکن است نقاشی و کار انجام شده با تصاویر قرار داده شده در سایت متفاوت باشد. البته این تفاوت در کیفیت و سایز محصول وجود   ندارد. از این رو در صورتی که ظاهر محصول برای شما اولویت دارد می توانید با همکاران واحد فروش تماس گرفته تا تصاویر محصولات موجود در انبار برای شما ارسال گردد.

شمعدان کوچک ملیله کاری یک اثر زیبا با نمای ساده اما بسیار جذاب و فانتزی است. این شمعدان همانطور که از نام آن بر می‌آید، سایز کوچک داشته و یک قسمت برای قرار دادن شمع های استوانه ای باریک برای آن قرار داده شده است. شمعدان ملیله کاری کوچک را می توانید در جایگاه هدایای تبلیغاتی و هدایای شرکتی نیز استفاده کنید. این شمعدان بر اساس یک مفتول تاب خورده از نقره، شبیه به حرف S انگلیسی طراحی شده است که از پایین تا بالا ادامه دارد. در تمام قسمت ها روی این مفتول تاب خورده، دو برگ با جذابیت و زیبایی خاصی متصل شده است که آن را شبیه به یک پیچک تاب خورده نمایان می کند. قسمت پایه شمعدان ملیله کاری شده به صورت یک گل با گلبرگ های باز ساخته شده تا بتوانید آن را در هر مکان قرار دهید.


قسمت اصلی شمعدان کوچک ملیله کاری که در بالاترین نیمه قرار دارد، شامل یک حفره کوچک برای قرار دادن شمع است. مجموعه این طراحی موجب شده محصول شمعدان ملیله کاری شده کوچک به یک هدیه زیبای هنری تبدیل شود.شمعدان های نقره جزو پر فروش ترین و محبوب ترین محصولات ملیله کاری هستند. شمعدان ها همیشه در کنار آینه ملیله کاری شده به کار می روند. شمعدان کوچک ملیله کاری فضای زیادی اشغال نمی کند، بنابراین به راحتی می توانید یک جفت از آن را خریداری کرده و در اطراف آینه های نقره ملیله کاری شده قرار دهید.


خرید شمعدان کوچک ملیله کاری شده به عنوان هدیه در هر جایگاه و مناسبتی توصیه می ‌شود. این محصول، فانتزی است و علیرغم ظاهر ساده ‌ای که دارد، به راحتی نظر مشتریان را به خود جلب می کند. قیمت خرید شمعدان کوچک ملیله کاری شده هم بسیار مناسب است. لازم نیست برای زیبایی ویترین خود در داخل آپارتمان، هزینه ‌های زیادی را خرج کنید. یک جفت شمعدان ملیله کاری کوچک با این طرح می‌تواند نمای کلی را تغییر دهد.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی
خرید ویژه با تخفیف
مشتریان گرامی می توانند از محصولات ویژه فروشگاه با تخفیف ویژه بهره ببرید.